Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Wymiana na S-kę ma sens jeśli myślisz o graniu i filmach 4K albo potrzebujesz sprzętu który zajmuje mniej miejsca. Niektóre gry korzystają z tego małego przyrostu mocy, poprawiając osiąg w grach w granicach kilku %. Polecam polowanie na XOne Elite z padem Elitą i 1TB dyskiem hybrydowym.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Jeszcze mogliby dodać takie ustawienie jak było w X360, że można na stałe przełączyć "Invert Y axis".

 

ustawienia, sensor kinect i urządzenia, urządzenia i akcesoria, skonfiguruj, mapowanie przycisków - dokonaj inwerscji osi Y prawego/lewego drążka

 

To ustawienie jest do d... ponieważ odwraca wszystko, a mi chodzi o samo celowanie (tak było na poprzedniej generacji). Rzadko, bo rzadko, ale w niektórych grach (np. DR3) prawą gałką wybiera się przedmioty ekwipunku i przedmioty w górnej części wybiera się klikając w dół (to jeszcze do przeżycia, ale wybór elementu z prawego górnego rogu dokonuje się wychylając gałkę w prawy dolny róg - co już całkiem jest pozbawiona sensu i mylące).

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mam takie dziwne pytanie, bo zaczęło mnie to nurtować - dlaczego dostęp do EA Access na oficjalnej stronie kosztuje 79,99 PLN, a na takim np. alledrogo czy innych sklepach z kluczami dostęp potrafi kosztować grubo ponad 120 peelenów - są jacyś jelenie którzy kupią coś takiego? :Coolface: Czy może jest tam dodatkowo coś o czym ja nie mam zielonego pojęcia :yao:

Odnośnik do komentarza

Nie chcę robić zbędnego offtopa, ale naprawdę mnie ciekawi jak to możliwe, że ludzie to kupują - wchodzę na pierwszą z brzegu aukcję i tam 126,13 PLN za dostęp na 12 m-c - toż to przecież ponad 45 zł więcej niż w sklepie, a mało tego produkt nabyło już 10 osób - ja się pytam jak to możliwe w kraju kwitnącej :cebula:

Odnośnik do komentarza

Ale przecież PayPal to serwis w którym w kilka minut zakładasz i konfigurujesz swoje konto a następnie wykonujesz przelew błyskawiczny ze swojego konta bankowego na swoje konto PayPal. Ot - wykonujesz dokładnie te same czynności jak w przypadku serwisu Allegro gdzie zakładasz i konfigurujesz swoje konto, dokonujesz zakupu i wykonujesz przelew.

Odnośnik do komentarza

Miał ktoś z tutaj obecnych kierownicę G920, jak to się sprawdza? Można gdzieś w ogóle dotknąć, w jakichś sklepach są te kierownice żeby sobie pojeździć? Zawsze mi się taka marzyła i teraz niby są promocje w x-komie, ale kupowanie tylko po to, żeby zobaczyć jak się tym bawi to lekka rozrzutność.

 

Wypożyczanie na parę dni byłoby najlepsze. Dałbym parę dyszek czy tam stówkę, nabawił się, oddał i zapomniał, zupełnie tak samo jakbym zrobił z taką na własność pewnie xd

Odnośnik do komentarza

możesz 'wypożyczyć', kupując w necie masz 14 dni na zwrot, sesese
comment_4YhL5Qchqft8u0HGCXY1QhROlVkqunmO

a tak serio, to chyba każdemu się marzy, jednak to jest super rozwiązanie do typowego HC-Room'u, gdzie tylko i wyłącznie : się gra.

w innym przypadku kierownica staje się wadzącym bublem - a jeśli nie ma dobrego rozstawu i wygodnej pozycji, to szybko się nudzi bo brakuje frajdy
-jeśli już dziś wiesz że to nie będzie rozsądnie wydana kasa, to po 2 tygodniach możesz żałować, że coś na tym stracisz (mimo ew. sprzedaży) ;/

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mam G920 z H-Shifter'em. Gra się przekozacko bez dwóch zdań. Tylko dokładnie tak jak kolega wyżej mówi.

 

Po pierwsze potrzeba do tego stojak. Mój kosztował koło 200 zł. Mam skórzana kanapę z niskim siedziskiem więc dobrze się siedzi.

 

Przede wszystkim warto się zastanowić jak bardzo interesuje Cię sport motoryzacyjny. Kierownica robi mega wrażenie, bo pod każdym względem jest dobrze zrobiona a FF to magia.

 

Ja kiedyś interesowałem się motosportem (ale nie motoryzacją). Śledziłem trzy sezony F1. Sporadycznie WTCC i WRC. Oglądałem masę filmów dokumentalnych związanych z motosportem i dużo czytałem. Przestałem na trzy lata i od tego roku wróciłem. Po zakupie kierownicy przez dwa miesiące nie grałem w nic innego. Gdybym nie złapał bakcyla to mimo tego, że nie płakałbym za wydaną kasa, to sprzęt by się kurzył.

 

Teraz kupiłem DR3 i robię sobie przerwę od wyścigów.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...