Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Też chyba wykupię EA Access na rok przez tego Titanfalla. Na jakiej zasadzie są dodawane gry w tej usłudze (co ile i jakich można się spodziewać) ? Nie zostanę jakoś wyruchany przez MS później, podając kartę kredytową przy zakupie ? Zawsze mam co do tego obawy. Szkoda ,że nie ma jakiegoś kodu na tą usługę

 

W okresie wakacyjny dodadza Dragon Age Inkwizycje, co do jakich gier mozna sie jeszcze spodziewac to obstawiam BF Hardline ale to dopiero  styczen-luty a pozniej leca co jakis czas gry sportowe, NBA,NFL,Fify itd.

 

Nie zostaniesz w zaden sposob oszukany przez MS podajac karte kredytowa, jedynie przypadki sa na PSN gdzie automatycznie pobiera pieniadze za niechciane przedluzenie PS+ :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Podajcie proszę numer kontaktowy do serwisu micro, od poł godziny próbuję przez ich stronkę zgłosić pada do naprawy, to mi wyskakuje komunikat "Nie znaleziono żadnych akcesoriów. Skontaktuj się z pomocą techniczną konsoli Xbox, aby uzyskać więcej informacji" .  Jak klikam na kontakt, to mi wyskakuje, że bede rozmwial po angielsku. Masakra 

(rejestrował ktoś z Was konsolę na stronce? Co macie w menadżerze udządzeń? Konsola i pad? U ,mnie jest sama konsola)

Edytowane przez S_600
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

@Don

Lol, co to za głupota, że nie można zapłacić prepaidem? Co to za różnica dla nich? 

Roznica jest taka ze zdrapki mozna kupic ponizej wartosci nominalnej, a za EAA musi EA oddawac tyle ile nominalnie wolaja za abonament, czyli MS musialby im do tego doplacac.

Odnośnik do komentarza

Ale gry już można normalnie ze zdrapki kupować? 

 

http://www.xbox.com/en-US/xbox-one/accessories/headsets/stereo-headset

Jak to z tym jest? 

Serio wystarczy podłączyć słuchawki do przejściówki w padzie i słychać zarówno odgłosy z gry jak i chat?

 

Bo jakoś nie chce mi się w to wierzyć. 

 

A co w tym takiego nadzwyczajnego xD?

Odnośnik do komentarza

No bo jak dźwięk z gry może iść z pada? xD

 

Dla mnie to raczej logiczne, że musi być źródło bezpośrednio z konsoli albo z tv/monitora.

Dlatego jestem zdziwiony, że tak to działa. 

 

No i mogę te słuchawki normalnie podłączyć do złącza audio np. w monitorze jak nie chcę, żeby żarło baterię z pada c'nie?

Sorry, jestem w uj zielony(:dafuq:) w tych sprawach. 

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

Dźwięk przesyłany jest do pada ( w xone i ps4 też) zarówno dźwięk z gry i czat. Możesz też podłączyć do tv aby oszczędzić baterie,ale mało to wygodne. Mam goldy i oficjalny headset stereo Microsoftu. Ale na xone używam tylko tej przejściówki i goldów bo są o niebo wygodniejsze i maja wyraźniejszy dźwięk ( te microsoftu szumią).

Edytowane przez creatinfreak
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...