Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

elite pad to dla mnie zakup obowiązkowy, szczególnie do forzy 6. mam nadzieję że nie wyskoczą z jakąś chorą ceną. w razie czego obok mam sanatoria itd. sezon jest więc i bogate stalowe magnolie się znajdą :dynia:

 

ale serio muszę go mieć. te łopatki idealne do zmian biegów bo pod bumperami mnie wkurzało. może w końcu nauczę się jeździć na manualu :D

nie na temat ale musze zapytać XD czym ty się zajmujesz Colin? Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza

http://www.xbox.com/en-US/xbox-one/backward-compatibility/

 

Lista tytułów z Xbox 360 objętych wsteczną kompatybilnością - stan na dzień dzisiejszy. Jest ich... tylko 21 i większość z nich to mało znaczące produkcje albo indyki. Jedynie Mass Effect zasługuje na szczególną uwagę. Sądząc jednak po grach przedstawionych na głównej grafice, kolekcja z czasem będzie się rozrastać.

Do końca roku ma być ich 100, po prostu poczekajmy zamiast kręcić afere. Jak w grudniu dadzą coś takiego to wtedy można na nich psy wieszać.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

http://www.xbox.com/en-US/xbox-one/backward-compatibility/

 

Lista tytułów z Xbox 360 objętych wsteczną kompatybilnością - stan na dzień dzisiejszy. Jest ich... tylko 21 i większość z nich to mało znaczące produkcje albo indyki. Jedynie Mass Effect zasługuje na szczególną uwagę. Sądząc jednak po grach przedstawionych na głównej grafice, kolekcja z czasem będzie się rozrastać.

 

W tym roku będzie ich około 100 z tego co zrozumiałem. Będą ich dodawać z czasem bo działa to na tej zasadzie, że grę musisz ściągnąć z serwerów MS.

Odnośnik do komentarza

 

no i nie da sie kodów wpisywać na bete gearsów

otworz w snapie wiadomosc z kodem na bete i kliknij redeem code 

 

ja juz sciagam :banderas:

 

a pad chyba bedzie snil mi sie po nocach  :wub:

 

 

u mnie nadal nie działa. Jak to waży 10GB to i tak dziś nie zagram wiec bez roznicy

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...