Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

@Userzy z ostatnich trzech postów

 

Dodałem Was do znajomych (możecie odwdzięczyć się tym samym :) ) a dzisiaj wieczorem wyślę Wam zaproszenia. Miejcie na uwadze fakt, że dodanie do Preview może potrwać kilka dni.

 

Jeśli ktoś jeszcze chciałby dostać zaproszenie, możecie dodać mnie do znajomych i wysłać wiadomość na Xbox Live.

Odnośnik do komentarza

 

No bo dasha jeszcze nie ma w preview. Będzie pewnie za miesiąc, może dwa.

Dziwne bo są osoby które twierdzą, że mają chyba ze ściema :P

 

No to ktoś Cię oszukał. Wiadomo jedynie tyle, że nowy dash będzie na jesieni. Nie ma żadnej informacji o tym, kiedy w ogóle wejdzie do Preview. Na razie można testować wsteczną kompatybilność.

Odnośnik do komentarza

Szybkie pytanue, gta 5 z niemiecka okladka bedzie miala polskie napisy

Na 99% tak. Gry wydane z PL napisami na X1 jeżeli są odpalane na polskim regionie mają napisy PL. Zresztą widziałem aukcje na allegro jak goście sprzedawali z niemiecką okładką i pisali ,że napisy PL. Jak miałem Far Cry 4 z niemiec (okładka i książeczka) to normalnie były napisy PL w grze do wybrania w menu. Więc nie powinno być problemu

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Teraz w ramach Golda można pobrać NHL-a?

w ramach ea access

 

W ramach EA Access był już dawno, teraz widziałem pojawił się w zakładce gdzie są do pobrania gry z Golda lub gry w promo. Ma dopisek Gold, dlatego pytam, nic oficjalnego nie widziałem na ten temat, a tu taki crap w Goldzie. Może to niespodzianka z okazji E3. Jeśli tak mogliby dać coś lepszego.

Odnośnik do komentarza

Witam,
 
Planuje zakupić xbox one i tu mam dylemat... 1 czerwca zamówiłem ps4+ w3 za 1599zł w mediaexpert... czekałem 2 tygodnie, reklamowałem, w końcu anulowałem zamówienie we wtorek(po e3 Microsoftu:P). Teraz czekam na przelew zwrotny od nich.
Planuję zakupić X1 i tu mam dylemat jaki zestaw. Pierwotnie myślałem nad X1+ wiedźmin3 albo x1 1TB+ HMC
 
Tylko na razie tej wersji z halo nie widze w sklepach i nie wiadomo kiedy się pojawią w Polszy...no i jak wycenią.

http://microsoft.strefamarek.allegro.pl/xbox-one-500gb-wiedzmin-3-dziki-gon-dying-light.html
 
x1+w3 = 1450zł
x1+w3+DL to ok 1550-1600zł a tutaj za 1499zł.

http://www.windowscentral.com/xbox-one-buyers-get-any-extra-disc-based-game-free-starting-june-21-offer-last-one-week

 

Co o tym sądzicie? Myslicie, ze przejdzie opcja w3+dl + do tego jeszcze dorzucą grę? :D W sumie nawet w3+dl w tej cenie chyba będzie dobrym kąskiem...

 

Wciąż jednak mnie kusi nowy pad i 1TB...ale chyba się nie doczekam tej wersji... Musze przycisnąć Mediaexpert, niby mają czas 2tyg na odesłanie kasy a ma być po 3-5 dniach... W poniedziałek chyba ich pomęczę na infolinii.

Odnośnik do komentarza

 

 

Teraz w ramach Golda można pobrać NHL-a?

w ramach ea access

W ramach EA Access był już dawno, teraz widziałem pojawił się w zakładce gdzie są do pobrania gry z Golda lub gry w promo. Ma dopisek Gold, dlatego pytam, nic oficjalnego nie widziałem na ten temat, a tu taki crap w Goldzie. Może to niespodzianka z okazji E3. Jeśli tak mogliby dać coś lepszego.

EA access jest za free przez tydzien dla posiadaczy Golda.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...