Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Pany, szybkie pytanie od początkującego. Czy te gripy gumowe / silikonowe na drążki padów mają jakiś sens? Przyznam szczerze że kupiłem je (najtańsze na allegro) tylko ze względów estetycznych, żeby dzieci mogły odróżnić swoje "własne " pady. Jednak podczas mojego grania gripy ślizgały się i zsuwały. Wywaliłem je ostatecznie. Możecie polecić jakieś lepsze marki które nie będą przeszkadzały w graniu? Pzdr

Odnośnik do komentarza

Pany, szybkie pytanie od początkującego. Czy te gripy gumowe / silikonowe na drążki padów mają jakiś sens? Przyznam szczerze że kupiłem je (najtańsze na allegro) tylko ze względów estetycznych, żeby dzieci mogły odróżnić swoje "własne " pady. Jednak podczas mojego grania gripy ślizgały się i zsuwały. Wywaliłem je ostatecznie. Możecie polecić jakieś lepsze marki które nie będą przeszkadzały w graniu? Pzdr

Najlepsze ale nieoc baaaaaardzo drogie https://eu.scufgaming.com/shop/accessories/scuf-pro-grip-handles/

Odnośnik do komentarza

Ja niedługo będę chyba i tak musiał się rozstać ze swoim XONE. Synchronizacja Pada mi szaleje. Raz działa, raz nie. Ostatnio znowu muszę grać na kablu, bo coś się spartoliło. 

Mi się często rozłańcza podczas grania ale doczytałem się że jest to wina miejsca konsoli. Na przykład: mam konsole po prawej stronie komody tak że ona zasłania konsole a monitor po lewej gdzie ja gram. I ponoć sygnał jeśli ma coś na drodze potrafi się gubić. W skrócie...komoda u mnie zawadza:D

Odnośnik do komentarza

Salwador - u mnie to raczej grubsza sprawa, bo ja mam konsolę na półce pod telewizorem i siedzę na wprost TV, wiec teoretycznie nie ma sygnałowi co zawadzać, ale zobaczę jeszcze w czym może być problem :P

 

Parę tygodni temu też tak miałem. Pad nie potrafił się zsynchronizować, działał tylko na kablu. Miałem niestety bardzo krótki kabel z PS4 i nie mogłem pograć, więc następnego dnia kupiłem przedłużać. No i jak nazłość gdy go kupiłem, to pad wrócił do życia :P

Odnośnik do komentarza

Rozglądam się za headsetem stereo od MS i trafiłem przez przypadek na takie coś, EA ACCESS na 12 miesięcy za jedyne 130zł ;)

 

http://allegro.pl/ea-access-1-rok-12-miesiecy-xbox-one-tanio-i5452447989.html

 

najlepsze jest że ktoś już kupił :dafuq:

Edytowane przez Figuś
Odnośnik do komentarza

 

Pany, szybkie pytanie od początkującego. Czy te gripy gumowe / silikonowe na drążki padów mają jakiś sens? Przyznam szczerze że kupiłem je (najtańsze na allegro) tylko ze względów estetycznych, żeby dzieci mogły odróżnić swoje "własne " pady. Jednak podczas mojego grania gripy ślizgały się i zsuwały. Wywaliłem je ostatecznie. Możecie polecić jakieś lepsze marki które nie będą przeszkadzały w graniu? Pzdr

Najlepsze ale nieoc baaaaaardzo drogie https://eu.scufgaming.com/shop/accessories/scuf-pro-grip-handles/

Ok może źle się wyraziłem. Chodzi mi o nakładki na grzybki , te kolorowe gumki których pełno jest na allegro Po 1-3zl.

Czy jak kupię jakieś w cenie 15zl to będzie różnica czy to wszystko jedno chińskie (pipi)?

Odnośnik do komentarza

Online retailer Amazon.co.uk has revealed the biggest winners from E3 2015 in the form of pre-order data. Forza Motorsport 6 was the existing game that received the biggest boost in pre-orders, while Rare Replay was the most pre-ordered game announced during the show.

Forza was boosted by 1005% after its showing at Microsoft's E3 press conference, ahead of EA's Star Wars Battlefront, boosted by 857%, and Tom Clancy's Rainbow Six: Siege, which was boosted by 690%.

On the list of newly announced games, Rare's £20 Xbox One collection of 30 classic games was understandably the most popular, ahead of Gears of War: Ultimate Edition, Doom, Dishonored 2 and the Final Fantasy 7 remake announced at Sony's press event.

The figures certainly favour Microsoft titles, with only two first party PS4 exclusives (Uncharted 4 and Horizon: Zero Dawn) making the list. The Final Fantasy 7 remake will be a timed exclusive on the console.

 

 

Below are the full lists:

Biggest pre-order uplifts following E3 2015
  1. Forza Motorsport 6 - 1005%
Star Wars Battlefront - 857%
Tom Clancy's Rainbow Six Siege - 690%
Uncharted 4: A Thief's End - 488%
Fallout 4 - 467%
Deus Ex: Mankind Divided - 382%
Halo 5: Guardians - 344%
Assassin's Creed Syndicate - 243%
Madden NFL 16 - 136%
FIFA 16 - 76%

Most pre-ordered games / accessories announced at E3 2015
  1. Rare Replay
Gears of War: Ultimate Edition
DOOM
Dishonored 2
Final Fantasy 7 Remake
Gears of War 4
South Park: The Fractured But Whole
Horizon Zero Dawn
Dishonored Definitive Edition
Xbox One Elite Wireless Controller

 

http://www.ibtimes.co.uk/microsoft-won-e3-2015-according-amazon-pre-orders-forza-rare-gears-among-most-popular-1507532

Edytowane przez hav3n
Odnośnik do komentarza

Czy jest jakikolwiek sposób abym mógł ustawić język angielski w dashu i jednocześnie pozostać w polskim regionie?

Ustawienie języka angielskiego zmienia mi region konta i nie mogę korzystać z mojej karty przy zakupach, nawet przez stronę internetową.

Edytowane przez Sebas
Odnośnik do komentarza

Czy jest jakikolwiek sposób abym mógł ustawić język angielski w dashu i jednocześnie pozostać w polskim regionie?

Ustawienie języka angielskiego zmienia mi region konta i nie mogę korzystać z mojej karty nawet przez stronę internetową.

 

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

niestety :) sam nad tym ubolewam, bo chcący robić zakupy muszę zmieniać region w konsoli.

Odnośnik do komentarza

Czy jest jakikolwiek sposób abym mógł ustawić język angielski w dashu i jednocześnie pozostać w polskim regionie?

Ustawienie języka angielskiego zmienia mi region konta i nie mogę korzystać z mojej karty przy zakupach, nawet przez stronę internetową.

Nie można. To jest właśnie powód dla którego swego czasu nie mogłem zakupić pierwszego DLC do CoD: AW. Na polskim koncie brak było możliwości zakupu. Można bylo to kupić w regionie UK, ale musialbym podać inny numer karty kredytowej której najzwyczajniej w świecie nie mam. Grzybnia to mało powiedziane :-(
Odnośnik do komentarza

Ktos na reddit pofatygowal sie ze zrobieniem listy wszystkich indykow na XO z E3. Nie sa to oczywiscie same exy na Xboxa ale mozna zobaczyc ogolnie jakie indyki nam sie szykuja na ten i przyszly rok. Jest kilka ciekawych tytulow, zwlaszcza klasycznych RPG czy horrorow ktorych w formie AAA juz sie raczej nie robi. 

 

 

 

Edytowane przez hav3n
Odnośnik do komentarza

Chcę się pozbyć Wii U i planuję dołączyć do zielonej braci i kupić Xbox One. Mam w związku z tym takie pytania:

- gracze narzekają na bumpery w padzie - co z nimi jest nie tak?

- wiadomo kiedy na naszym rynku pojawi się Xbox 1TB z poprawionym padem?

Rzecz jest taka: jeśli problem z bumperami jest przesadzony i z czapy wzięty, to kupuję białą konsolę (by wygląda super). Ale jeśli jednak coś jest nie teges z padem, to czekam na wersję 1TB (niestety czarną).

Dziękuję z góry za pomoc.

Edytowane przez Kris77
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...