Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DonSterydo

Trochę się pośpieszyli z tym dashem, już na dzień dobry przestało mi działać odpalanie jakichkolwiek apek.

 

Do tego jak ma się odpaloną grę i TV w snapie, to dźwięk z TV przerywa. Do tego w snapie wygląda tak jakby obraz TV leciał w 15 FPS.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Trochę się pośpieszyli z tym dashem, już na dzień dobry przestało mi działać odpalanie jakichkolwiek apek.

 

Do tego jak ma się odpaloną grę i TV w snapie, to dźwięk z TV przerywa. Do tego w snapie wygląda tak jakby obraz TV leciał w 15 FPS.

U mnie działa wszystko okej, aplikacje, obraz, tv

Moze zrób hard reset ?

Odnośnik do komentarza

Niestety, ale to jest jeden z wielu bugów, które są obecne w tym buildzie. Pośpieszyli się i to bardzo z tym dashem. Osoby które nie są w preview mają pecha, bo następna aktualizacja dopiero w grudniu będzie pewnie. Na forum preview NXOE wiele osób pisało, że dash nie jest gotowy na 12go, ale MS to olal. W końcu pewnie połatają ten soft, ale trochę to potrwa, bo podobnie było z Windows 10.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

 

Trochę się pośpieszyli z tym dashem, już na dzień dobry przestało mi działać odpalanie jakichkolwiek apek.

 

Do tego jak ma się odpaloną grę i TV w snapie, to dźwięk z TV przerywa. Do tego w snapie wygląda tak jakby obraz TV leciał w 15 FPS.

U mnie działa wszystko okej, aplikacje, obraz, tv

Moze zrób hard reset ?

 

 

Pomogło, apki działają, ale na moje oko, to TV w snapie chodzi gorzej niż na starym dashu.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Tak na marginesie, to nigdy nie rozumiałem tego płakania o małej intuicyjności starego dasha, przecież w ten stary był pod tym względem lepszy od nowego, a większość klaszcze uszami.

 

Całe communiity było na starym lepiej zorganizowane, profil i community były zintegrowane w osobnej zakładce, a teraz community to tylko pasek z aktywnością, do opcji profilu trzeba osobno wchodzić. Guide przy korzystaniu ze snapa był tak samo lepiej zorganizowany, teraz w snapie trzeba klikać na boki żeby się między opcjami przełączać, a wcześniej podstawowe opcje były na d-padzie.

 

Game-hub skiepszczony - wcześniej po jednej stronie były statystyki, a po prawej od razu lista osób w odpowiedniej kolejności...

 

To jest jeden albo dwa kroki wstecz pod względem większości opcji za wyjątkiem prędkości. 

 

 

EDYTA: Może to kwestia przyzwyczajenia, ale wydaje mi się, że niektóre rozwiązania były lepiej przemyślane na starym dashu.

Edytowane przez DonSterydo
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Guys jak zrobiłem sobie SS/Filmik to muszę go zapisać na konsoli, a potem czekać jak to się gdzie uploadnie, bo kiedy klikam na czymś "option" to opcji share nie ma. Wiem, że jestem nab, ale już tak mam  że nie ogarniam tego xboxowego dasha :dunno:

To automatycznie jest wysyłane na server i zapisywane. Możesz przeglądać klipy tutaj http://xboxdvr.com/ albo po zalogowaniu się na xbox.com https://account.xbox.com/pl-PL/gameclips

 

Tutaj to jest lepiej opisane włącznie z udostępnianiem etc. http://support.xbox.com/pl-PL/xbox-one/apps/upload-game-dvr

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...