Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

 

a to nie bylo tak ze musialo byc konto zalozone/odpalone na x360 zeby dodawac gry z tej konsoli?

 

Nigdy nie miałem konta na X360, a mimo tego bez problemu zakupiłem Dirt 3 poprzez stronę WWW. Inna sprawa, że miałem ten sam komunikat co Cottage przy Thiefie, Crisis 3 i GoW 3... Od czego to zależy? Nie mam zielonego pojęcia  :frog:

 

 

To co dzwonić do specjalistów z M$?

Odnośnik do komentarza

Wszystko jest na xbox.com

 

 

 

A dokładniej? Bo klikam w zakładkę Gry, a tam 10 gier raptem. Klikam w sklep, potem Gry na X360 a tam 6 tytułów. Ubogo trochę.

 

EDIT

 

OK, mam. Strasznie nieintuicyjna ta strona.

Edytowane przez Emtebe
Odnośnik do komentarza

Spencer, Nelson, Ybarra  :P Można też spróbować szczęścia na oficjalnym forum Xboxa, aczkolwiek też tam pisałem w tej sprawie i poza lakonicznym komunikatem o weryfikacji sprawy przez kogoś z Xbox Staff nie dowiedziałem się niczego więcej. Z drugiej strony może po wprowadzeniu BC bardziej zainteresują się tym tematem...

Edytowane przez Vexilium
Odnośnik do komentarza

Witajcie. Mam taką malutką sprawę. Otóż zawiesił mi się jeden Aczik w "Need For Speed". Nie jestem łowcą aczików, aczkolwiek w sumie brakuje mi 105 pkt do calaka, wiec stwierdziłem czemu nie, zwłaszcza że te 100pkt zrobię wciągu 2 dni i wtedy stanę na nieszczęsnych 5 pkt za "Tam dom twójgdzie auto twoje", które teoretycznie powinno dostać się na samym początku gry. Ja nie dostałem.

 

Ma ktoś pomysł jak to przeskoczyć?

Odnośnik do komentarza

Witajcie. Mam taką malutką sprawę. Otóż zawiesił mi się jeden Aczik w "Need For Speed". Nie jestem łowcą aczików, aczkolwiek w sumie brakuje mi 105 pkt do calaka, wiec stwierdziłem czemu nie, zwłaszcza że te 100pkt zrobię wciągu 2 dni i wtedy stanę na nieszczęsnych 5 pkt za "Tam dom twójgdzie auto twoje", które teoretycznie powinno dostać się na samym początku gry. Ja nie dostałem.

 

Ma ktoś pomysł jak to przeskoczyć?

 

Będzie w ciągu kilku dni - miałem tak z wieloma achievami z Titanfalla np. - pojawiały się po kilku dniach.

Nie mam pojęcia od czego to zależy. Czy prac konserwacyjnych na serwerach, czy czegoś jeszcze innego.

 

Ale jak aczik masz dostać, to dostaniesz ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...