Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DonSterydo

Tak na marginesie wracając do tego, że R nie zgodziło się na ich gry w BC.

 

Na zdrowy rozum to sobie w stopę strzelają, bo to zawsze kolejna platforma na której ich gry można odpalić i to bez jakiegokolwiek nakładu finansowego. Każda gra która będzie dostępna w BC na tym zyska pod względem sprzedaży, bo jak ktoś np. w ogóle nie miał wcześniej PS3/X360 to np. kupiłby sobie takie RDR w wersji na X360 i odpalił na Xone.

Odnośnik do komentarza

Gears of War Judgement śmiga ładnie, ale Gearsy 3 maja straszne spadki fps'ów, domyślnie włączony v-sync w emulacji znowu daje o sobie znać. Beyond Good & Evil śmiga bez zajęknięcia w 60 klatkach :) Zaraz sprawdzę jak chodzi Just Cause 2.

 

EDIT: JC2 śmiga idealnie póki co.

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza

Gubię się w tym wszystkim, jak ściągnąć tego dirta? Jak wchodzę w sklep to widzę tylko napis 'tylko pakiet'

 

UP, z chęcią przygarnę.

Jak dodałeś dirta z golda to będziesz miał go w Grach do pobrania widocznego. Nie trzeba wchodzić do żadnego sklepiku. 

Odnośnik do komentarza

Czy da radę jakoś hurtowo wszystkie save jakie mam w grach przerzucić do chmury automatycznie, że XOne by rozpoznawał od razu mój postęp?

Monkey Islamd 2 się jeszcze nie wyświetla.

 

A propo Fallouta 3. Mam wersję pl na płycie. Bedzie działać??

Edytowane przez marbel007
Odnośnik do komentarza

Miałem to samo, przez sklep przez konsole nie dodasz. Musisz przez PC wejść na marketplace, i dam kupić bezpłatnie na x360 w ramach Gold. Jak kupisz, to na XOne, w zakładce gry i aplikacje na prawo na samym końcu, będzie ikona z grą do pobrania.

No właśnie o to mi chodziło, na konsoli nigdzie nie ma, dzięki :)
Odnośnik do komentarza

Musze przyznac, ze ten Dirt bardzo ladnie sie prezentuje. Spodziewalem sie totalnego kupsztala graficznego, a jedynie lekki aliasing rzucal sie w oczy na spojlerze. Ladne teksturki, zero przyciec. Jesli wszystkie gry beda tak wygladac to nie mam pytan. Teraz mam jeszcze wiekszego dola ze nie zagramy w RDR :/

Edytowane przez bebbop
Odnośnik do komentarza

Pograłem trochę więcej w GoW Judgement i też są bolesne spadki frejmrejtu w singlu jak i multi =/ Mam nadzieję, że mają w planach jakieś poprawki. Wiadomo, ponad 100 gierek ogarnąć w tak krótkim czasie to nie lada wyczyn, ale miło by było jakby nie olali swojej flagowej serii, która średnio działa. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...