Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Orzeszek

dlatego właśnie zdecydowałem sie kupić teraz. imo 1919zł z titanfallem+kinectem i chyba jakimś livem na początek imo dobry deal.

 

włąsnie mam pytanie, mam konto pl, będe miał normalnie market place w pln i moge kupic  w polsce golda, czy musze zakładac nowe konto na inny region?

Odnośnik do komentarza

Nie ma znaczenia jakie masz konto. Na Xbox One region ustalasz sobie na konsoli i według niego masz sklep/walutę. Dasz sobie USA, będziesz miał dolary, weźmiesz UK, masz funty itd. Będzie Polska to sobie na Polskę przestawisz. Gold jest ten sam, co na Xboksie 360 - uniwersalny, bez względu na region.

 

 

W skrócie, bierzesz swoje polskie konto i używasz normalnie na Xbox One - http://www.onlinecenter.pl/Wideo/Wideo-Xbox-One-jak-dziala-w-Polsce.html

Edytowane przez wrog
Odnośnik do komentarza

Aplikacja "Destination Brazil" już jest do ściągnięcia na Xboxie One i DZIAŁA w Polsce - póki co oczywiście nie wiadomo, jak dobrze, bo mundial za pięć dni (już!), ale zawsze. Wygląda i rusza się świetnie, można wybrać swojego faworyta, przejrzeć aktualne newsy i tweety, zobaczyć składy drużyn i daty wszystkich meczy (póki co).

 

 

Dla fanów piłki nożnej piękna sprawa - only on Xbox One.

Edytowane przez Maciomaniak
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Aplikacja "Destination Brazil" już jest do ściągnięcia na Xboxie One i DZIAŁA w Polsce - póki co oczywiście nie wiadomo, jak dobrze, bo mundial za pięć dni (już!), ale zawsze. Wygląda i rusza się świetnie, można wybrać swojego faworyta, przejrzeć aktualne newsy i tweety, zobaczyć składy drużyn i daty wszystkich meczy (póki co).

 

 

Dla fanów piłki nożnej piękna sprawa - only on Xbox One.

Znów Microsoft pokazuje, że Xbox for the Players. Oby jak najwięcej takich apek.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

jak by kogoś interesowało, w końcu dotarł do mnie klocek zakupiony w empiku. bundle pack z titanfallem. pudło zaplombowane nawet bez wgnieceń, w zestawie oprócz gierki (wersja cyfrowa) był live na miesiąc.konsola posiada normalne "polskie" zasilanie, z tego co widze, sprowadzona z Włoch :D

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

No jak dla mnie to:

 

- Master Chief Collection (obczaiłem to multi w dwójce i jest w starym, genialnym stylu, muszę je ogarnąć - no i beta multi Halo 5 też mnie mocno intryguje)

- Horizon 2

- Sunset Overdrive

- Dance Central: Spotlight

- Ori - jestem tym mega zaintrygowany, zwiastun jest magiczny.

- Project Spark (ze względu na to, co można w tej grze zrobić, ale to w dalszej kolejności)

- Chcę też sprawdzić Fable: Legends, jak to się rusza i działa (o ile dostanę się do bety)

 

W dalszej kolejności:

 

- GTA V

- Destiny

- FIFA 15

- The Crew

- Evolve

- Diablo III (pod znajomych - tu już jesteśmy we czwórkę umówieni na wspólne granie ;))

- NBA 2K15 pewno kupię (długo siłowałem się z kupnem 2K14, ale uznałem, że poczekam na przyszłoroczną edycję)

- NHL 15 może ogarnę demo i kto wie ;)

 

To tylko na ten rok, rany julek, skąd na to wszystko czerpać kasę ;( A jeszcze Assassin's Creed zapowiada się miodnie w tym co-opie.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

u mnie tak:

must have

Master Chief Collection, zobaczymy czemu ludzie tak sobie chwalą halo, moze sie przekonam, grałem tylko w halo warsy, multi h3 i h4.

Horizon 2 jedynka mi sie podobała, a nie lubie wyścigów.

Sunset Overdrive, dla tego tytułu kupiłem klocka.

 

jak będzie ok:

Dance Central, o ile rzeczywiście bedzie spoko gameplay i ścieżka dźwiękowa.

assasyn unity. jak bedzie posucha jedyna jarająca mnie multiplatforma w 2014

edit

dobra jeszcze far cry mooooże

już nie mówie o zaległościach :< w postaci ryse i dead rising 3

 

na tą chwile 5 tytułów dużych do ogrania w 2014.

 

i daruje sobie szuterki w tym roku

b:hardline nie kupie po wyruchaniu za bycie beta testerem czwórki call of duty advence warfere mnie nie przekonało, zobaczymy jak z evolve ale tez mnie nie jara.

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

wykonanie konsoli super, jakoś komponentów jak kable czy head set, nieporównywalne z tymi z ps4 i wii u, padzik spoko tylko te bumpery do przyzwyczajenia. tak na szybko to dashboard mało intuicyjny na poczatku w porównaniu z tym z ps4, za to jak wszytsko hula to w szoku jestem, błyskawicznie zmiany czy chce tv czy gre czy przeglądarke dosłownie sekunda i przełączam sie miedzy 3 aplikacjami komendą głosową, mega, gdy na ps4 nadal porównanie trofików trwa kilkanaście sekund z drugim graczem. jedyne co mnie w(pipi)iło to że w padzie nie ma wyjścia na mini jack i nie moge podłączyć swoich słuchawek, w dual shocku to jest na wii u to jest a u ms nie ma. no i apki fajne, kinect ogarnia mój upośledzony angielski, na ps4 te komendy glosowe to farsa :P co do gierek to pograłem chwilke w titanfalla, killer instinct i tą gierke z golda za free. dużo nie bawiłem sie jeszcze konsolą.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

wykonanie konsoli super, jakoś komponentów jak kable czy head set, nieporównywalne z tymi z ps4 i wii u, padzik spoko tylko te bumpery do przyzwyczajenia. tak na szybko to dashboard mało intuicyjny na poczatku w porównaniu z tym z ps4, za to jak wszytsko hula to w szoku jestem, błyskawicznie zmiany czy chce tv czy gre czy przeglądarke dosłownie sekunda i przełączam sie miedzy 3 aplikacjami komendą głosową, mega, gdy na ps4 nadal porównanie trofików trwa kilkanaście sekund z drugim graczem. jedyne co mnie w(pipi)iło to że w padzie nie ma wyjścia na mini jack i nie moge podłączyć swoich słuchawek, w dual shocku to jest na wii u to jest a u ms nie ma. no i apki fajne, kinect ogarnia mój upośledzony angielski, na ps4 te komendy glosowe to farsa :P co do gierek to pograłem chwilke w titanfalla, killer instinct i tą gierke z golda za free. dużo nie bawiłem sie jeszcze konsolą.

 

Kolejne bomby prawdy, ile jeszcze jesteśmy w stanie znieść, no ile?!??! ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.