Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

W regulaminie promocji jest taki wpis : 

"Entrant will need to have a valid Facebook account in order to enter. Entrant can open a Facebook account for free by registering with www.facebook.com. Entrant must not use more than one (1) Facebook account to enter Sweepstakes. If an entrant is suspected of using multiple Facebook accounts to enter Sweepstakes, any entries received by such means will be void. Entrants must be in compliance with the Facebook Terms and Conditions and accept the Facebook Privacy Policy. Message and data rates may apply if entrant enters Sweepstakes via mobile device."

 

https://www.facebook.com/GameStop?sk=app_212097992149339&ref=woobox

Odnośnik do komentarza

Do posiadaczy Xbox One - czemu wybraliście akurat tą konsole, a nie PS4?

widziałem są na forum też osoby, które miały PS4 i zmieniły na Xboxa

 

stoje przed wyborem konsoli, zdecydowałem sie na PS4, ale jeszcze was zapytam :)

większość faktów przemawia za PS4, tańsza cena, dostępność, lepsze bebechy co widać zresztą po grach

 

przykład:

na Witchera 3 mają już 1080p/30fps i mówią, że bez problemu

na xONE 900p/30fps, ale walczą jeszcze o full hd

Odnośnik do komentarza

We wrzesniu bedzie oficjalna premiera w Polsce i zestawy bez Kinecta wiec cenowo sie zrowna. Do mnie osobiscie przemawiaja gry z roznym komponentem online - coop w DR3 i Ryse czy zwykle multi w Titanfall to jest moj typ gry :) Na jesieni bedzie Sunset tez z coopem i Horzion 2 z multi. Ale to juz jak kto woli. Oczywiscie zostaje jeszcze kwestia pada ktory dla mnie jest o wiele lepszy. 

 

Cala afera z multiplatformami jest IMO przereklamowana.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

rozeznaj się w ex-ach. mi exy bardziej podobają się na xbox-a one w porównaniu do ps4 (miałem konsole pół roku) multiplatformy ogram na pc jak mnie zainteresują i napewno będe lepiej wyglądac niż na ps4/xbone. no i sterowanie głosem i telewizją mnie bawi.

 

dla cebulaków xbox tez lepsza opcja, mozna kupic gierke za 50% ceny nowości na legalu i potem ją odsprzedać. jak wejdzie xone do polski zobaczycie jaki renesans bedzie na allegro kont z gierkami i cebulakow.

 

inaczej, weź to co mają twoi znajomi. zawsze będziesz miałz kim pograć/wymienić sie gierką.
jeśli to twoja pierwsza przygoda z konsolami bierz ps4, jesli mimo to wahasz sie nad xboxem wstrzymaj sie do września do polskiej premiery jak sytuacja bedzie klarowna, chyba ze masz dobrą cene na klocka.

 

ja znam swoje potrzeby i xbox na tą chwile jest najbardziej celnym wyborem.

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...