Skocz do zawartości

The Flash - 2014 - The CW


Kalel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 914
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Meh, nuda, nic nie dygnęło.

Jedyne fajne momenty to Gypsy, stary Wells i Garrick. Reszta to flaki z olejem. Nawracanie Savitara miłością i dobrocią tak waliło żenadą, że aż zęby bolą. Końcówka z du.py, bo i tak wiadomo, że Barry wróci tylko pewno zajmie mu to max dwa odcinki nowego sezonu.

Niestety, ale Flash dalej na fali opadającej. 5/10 ten sezon to max.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Charakterystyka nowych postaci:

 

 

[CLIFFORD DEVOE AKA THE THINKER]–Male, 40s-50, Open Ethnicity. After being struck with dark matter from the particle accelerator explosion, Clifford Devoe became a meta-human with a mega-mind. A Stephen Hawking-esque genius who’s devised an intricate plan to fix all that he deems wrong with humanity. “The Thinker” will embark upon a season long battle with The Flash that pins the “fastest man alive” against the “fastest mind alive.” FRACTIONAL (7/13) ONE SEASON SERIES REGULAR

[THE MECHANIC]
–Female, 30s-40, Diverse. A highly intelligent engineer who designs and assembles a plethora of devices for the ailing Clifford Devoe. Devoe’s right hand, she’s the truest of true-believers who’ll stop at nothing to implement his plan to fix all that’s wrong with humanity-even if she loses who she is in the process. MAJOR RECURRING GUEST STAR

[RALPH DIBNY AKA ELONGATED MAN]
–Male, Mid to late 30s, Open Ethnicity. Think Ryan Reynolds or Chris Pratt, Ralph has the ability to stretch his body to super-human lengths and sizes…however, while resculpting his old body is easy to do, Dibny finds losing the old misguided sense of truth and slobbery, even after joining the team at S.T.A.R. Labs, is a far more difficult task to accomplish. MAJOR RECURRING GUEST STAR WITH A SERIES REGULAR OPTION FOR NEXT SEASON
 

 
 

 

Wynikają z niej dwie najważniejsze rzeczy: The Thinker będzie głównym złym jak podejrzewałem oraz team Flash się rozrośnie o dość ciekawą postać. Ralph nie jest typowym bohaterem. Przynajmniej ten komiksowy. Zawsze bardziej na uboczu, wspomagać drużynę, nie przewodzić. Elongated Man cechował się dobrocią i pogodą ducha ale i nieprzeciętym intelektem, który podobnie jak Batman, wykorzystywał do rozwiązywania zagadek i łapania przestępców. Ralph był swego rodzaju wyjątkiem wśród bohaterów. Jako jeden z nielicznych ułożył sobie życie z ukochaną Sue nawet gdy publicznie ujawnił swoją tożsamość. Oboje uchodzili za wzór idealnego małżeństwa i byli tacy, a przynajmniej do wydarzeń z Kryzysu Tożsamości (polecam gorąco). 

Największą zmianą w postaci jest sposób w jaki otrzymał moc. Znów nawiązują do wybuchu akceleratora. Było to wspominane w jednym z odcinków. Nie podobają mi się słowa nawiązujące do Reynoldsa czy Pratta. Kolejny śmieszek po H.R? Po co? 

Podobnie rzecz ma się z DeVoe. Zrobią z niego meta choć to w ogóle niepotrzebne.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Straszna słabizna, naprawdę, brak słów. Sposób na przywrócenie Barry'ego z du.py, wyrwali go ze Speed Force jak chwasta z trawy, zero konsekwencji, zero niczego. Reakcja teamu na niewidzianego przez pół roku gościa co najmniej nie na miejscu, a pomysł rodem z Pięknego umysłu nie wiem do czego miał być. Jedyny plus odcinka to nowy look Caitlin i Samuraj. I tyle. 3/10?

Odnośnik do komentarza

Straszna słabizna, naprawdę, brak słów. Sposób na przywrócenie Barry'ego z du.py, wyrwali go ze Speed Force jak chwasta z trawy, zero konsekwencji, zero niczego. Reakcja teamu na niewidzianego przez pół roku gościa co najmniej nie na miejscu, a pomysł rodem z Pięknego umysłu nie wiem do czego miał być. Jedyny plus odcinka to nowy look Caitlin i Samuraj. I tyle. 3/10?

 

O, jak pięknie podsumowane.

Odnośnik do komentarza

Ech... gdyby nie Caitlin w ciasnych jeansach i luźnej koszulce nie dałbym rady wymęczyć tego odcinka. Czemu twórcy nie widzą jak Iris ciągnie ten serial na dno? Źle napisana postać i źle zagrana. Miała przekręcić się dawno temu. Cała drama ciągnie się wokół ich związku. Nawet cytowanie Perry'ego White'a nie pomaga. Thinker przynajmniej pokazany od razu.

Odnośnik do komentarza

Co ja właśnie obejrzałem? Kto to reżyserował? Iron Flash Man? Oplułem telewizor ze śmiechu jak włączył się ponton. I to nie była pożądana reakcja. Motyw z końcówki to przecież dokładnie to samo co było w zeszłym sezonie z kokonami.

Motyw z rozbieraniem samochodu był dobry. Taki humor sytuacyjny mi pasuje ale cała reszta? 

#teamCaitlin, zrywałbym z niej ciuchy zębami.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...