Skocz do zawartości

The Flash - 2014 - The CW


Kalel

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde serio? Taka jest teraz polityka Berlanti'ego i spółki?

Co sezon nowy speedster i nowy Wells? Szanuję Toma i wiem, że jest też świetnym aktorem komediowym no ale dajcie spokój. Ledwo się człowiek przyzwyczaja do postaci, a ci zmieniają jego osobowość. No i śmierć wydaje się być błahym wydarzeniem skoro zawsze mogą sobie znaleźć zastępstwo w multiverse. No prawie jak (pipi)e okruchy osi czasu. I te dramaty w związkach... Dobrze chociaż, że Caitlin powoli zmienia się w Killer Frost. Tylko czy dobra wersja nie wypadnie zbyt blado?

 

Arrow też zalicza lekki downgrade. Te strzelanie ślepakami  :reggie:

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 914
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

Odcinek jeszcze przede mną ale fajnie, że już go ujawnili.

 

 

 

Komiksowy Savitar to jak dobrze pamiętam pilot oblatywacz, który zyskał dostęp do Speed Force gdy piorun walnął w jego maszynę. podobnie jak Zoom popadł w obłęd chcąc zgłębić wszystkie sekrety prędkości. Pierwszym przeciwnikiem Savitara był Max Mercury (z racji tego, że Savitar żył w okresie Zimnej Wojny). Max załatwił go ale wrócił kilkadziesiąt lat później "odłączając" wszystkich speedsterów od Speed Force. Oprócz Wally'ego, który pokrzyżował mu plany. 

Savitar różni się znacząco od Zooma czy Reversa. Dzięki zgłębionej wiedzy może błyskawicznie leczyć rany, wytwarzać swego rodzaju pole ochronne, a nawet nadawać prędkość obiektom i ludziom. Plus Savitar ma wyznawców. Prawdziwych fanatyków.

 

 

Odnośnik do komentarza

Mimo wszystko odcinek i tak najlepszy w tym sezonie. Kevin się postarał. Mógł poświęcić trochę więcej czasu na walkę trio ale i tak dobrze. I bardziej mrocznie. Killer Frost świetna jak zawsze (Cold Kiss :wub: ) chociaż nie kupuję wersji, że Catllin jest zła bo używa mocy. No i smutny Cisco to strzał w stopę. Miałem nadzieję, że wreszcie się ogarnie, a tu idą w przeciwną stronę. Alchemy nie był zaskoczeniem ale motywacje nie są do końca jasne. Mam nadzieję na rozwinięcie wątku. Co do Savitara

to dostaliśmy wersje z przyszłości chyba (zaawansowany egzoszkielet). Ciekawią mnie te jego tunele czasoprzestrzenne. Boom tubes anyone? Może Savitar to mieszkaniec New Genesis albo Apokolips czyli przedstawiciel New Gods? Miało by to sens.

 

Jedno jest pewne: Wally będzie wkurwiał  :wujaszek:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...