Skocz do zawartości

Fargo (2014)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 262
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Wiadomo coś nowego o fabule, skoro już tylko 2 miesiące zostały?

Co nieco już wiadomo:

 

Set in 2010, the third installment of Fargo centers on Emmit and his slightly younger brother Ray Stussy (Ewan McGregor). Emmit, the Parking Lot King of Minnesota, sees himself as an American success story, whereas Ray is more of a cautionary tale. Forever living in his more successful brother’s shadow, Ray is a balding and pot-bellied parole officer with a huge chip on his shoulder about the hand he’s been dealt – and he blames his brother. Their sibling rivalry follows a twisted path that begins with petty theft but soon leads to murder, mobsters and cut-throat competitive bridge. Carrie Coon stars as “Gloria Burgle,” the steady chief of the local police department. A newly divorced mother, Gloria is trying to understand the new world around her, where people connect more intimately with their phones than with the people around them. Mary Elizabeth Winstead stars as Ray’s girlfriend, Nikki Swango, a crafty and alluring recent parolee with a passion for competitive bridge. David Thewlis stars as V.M. Vargas, a mysterious loner and true capitalist whose bosses plan to partner with Emmit, whether The Parking Lot King likes it or not.

 

Odnośnik do komentarza

Mi bardziej podobał się pierwszy sezon, może przez to że oglądałem ciągiem po kilka odcinków naraz a drugi sezon co tydzień odcinek dlatego ciężko było poczuć klimat, nie wiem. Muszę odświeżyć sobie oba to na pewno.

Jedna z moich ulubionych scen z s01 sam wrzuciłem filmik bo nie mogłem znaleźć na youtube :p

Odnośnik do komentarza

Właśnie jestem po 7-mym odcinku s02 i mam pytanie odnośnie ostatniej sceny

 

skąd Ed miał numer do Mike'a w hotelu?

 

Może mam amnezję, ale nie przypominam sobie skąd miałby go mieć.

Takie tylko moje czepialstwo, niemniej od razu rzuciło mi się w oczy. Poza tym serial póki co świetny i w mojej ocenie lepszy niż pierwszy. Chociaż może nie lepszy, a inny, chociaż równie poryty, jednak lepiej mi podchodzi. No i ep 06, to małe mistrzostwo, a Karl i Mike nie mają sobie równych. No i zaraz kolejna porcja dobra w sezonie trzecim  :sorcerer:

Edytowane przez Luqat
Odnośnik do komentarza
Gość mastafaker

Właśnie jestem po 7-mym odcinku s02 i mam pytanie odnośnie ostatniej sceny

 

skąd Ed miał numer do Mike'a w hotelu?

 

Może mam amnezję, ale nie przypominam sobie skąd miałby go mieć.

Takie tylko moje czepialstwo, niemniej od razu rzuciło mi się w oczy. Poza tym serial póki co świetny i w mojej ocenie lepszy niż pierwszy. Chociaż może nie lepszy, a inny, chociaż równie poryty, jednak lepiej mi podchodzi. No i ep 06, to małe mistrzostwo, a Karl i Mike nie mają sobie równych. No i zaraz kolejna porcja dobra w sezonie trzecim :sorcerer:

Chodzi Ci o scene z budki? Poprosil o polaczenie z Fargo i kazal przelaczyc na hotel.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Zapewne szykuje się najlepszy serial 2017, ale nie ma możliwości aby przebił drugi sezon. Z drugiej stronie, takie samo podejście miałem przed premierą poprzedniego sezonu, więc może jakiś cudem kolejne granice dla za(pipi)istości serialu zostaną wyznaczone.

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.