Skocz do zawartości

Battlefield Hardline


Gość Zaqair

Rekomendowane odpowiedzi

Wlaczylem jakiegos przypadkowego streama z ciekawosci, pierwsze 3 zgony ktore gracz zaliczyl byly nastepujace:

1. Snajper w krzakach

2. Snajper z jakiegos okna w motelu

3. Mina snajpera na pietrze jakiegos budynku

 

Wylaczylem streama, dziekuje, do widzenia, kamperiada to nie dla mnie.

Edytowane przez Bansai
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Też macie taki problem, że gra ładuje wam się w nieskończoność po tym jak dacie "pomiń konto origin"? (PS4)

 

edit. dobra, już wiem o co chodzi. chociaż gra zainstalowała się to stan pobierania mam wciąż 7,37GB / 11,61GB i leci teraz w takim tempie, że nie wiem czy wyrobię się do czwartku z pobraniem 0_o

Edytowane przez maztika
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Tak na szybko(gralem na CQ i tylko inzynierem):

Na +:

Jeszcze sie nie zwiesila

Podoba mi sie pomysl z nastawieniem na piechote,chociaz nie powinni tego nazwac bf.

Calkiem spoko bronie,ale szczerze mowiac to odrzutowi blizej do cod niz bf.

Hitboxy dzialaja

 

Na -:

Brzydka strasznie na ps3.

 

Mimo,ze mi sie podoba to nie kupie na premiere. Moze jak gra stanieje i ludzie beda grac na ps3 to kupie za 3-4 miesiace.

Edytowane przez Zaqair
Odnośnik do komentarza

Odrzut większy niż w Counter Strike'u xDDDDD Jak dla mnie to jest mniejszy niż w poprzedniej becie.

Jak dla mnie gra się super, świetny gunplay, mapki i w ogóle wszystko. Wyśmienita sprawa, jako odskocznia od oryginalnego battlefielda. Mam nadzieję, że ten cały hejt nie przełoży się na kiepską sprzedaż i po wyjściu Battlefronta i BF5 w 2017 zobaczymy Hardline 2, bo ciągłe bawienie się w "typową" wojnę może czasami znudzić, a zabawa w policjantów i złodziei to świetna sprawa.

Odnośnik do komentarza

sprobujcie zapauzowac i wznowic pobieranie. Ostatnio jak cos tam pobieralem, to pomagalo.

 

nie da się właśnie, bo w pobranych w konsoli gra jest już zainstalowana :\ można teraz jedynie sprawdzić postęp instalacji wchodząc w informacje na temat gry lub w menu głównym w samej grze. niestety zero pauzy, można tylko patrzeć jak procenty lecą, a raczej stoją w miejscu.

 

ps. noob pyta - gdzie w PS4 zapisywane są sejwy?

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Pograłem z dobre pół godziny. Grało się bardzo spoko, dobry feeling strzelania, mapy nawet spoko, pomysł też, szybko się awansuje. Bardzo, bardzo na propsie pomysł z kupowaniem broni za gotówkę z meczy, którą dostajemy za wszystko praktycznie.

No i muszę pochwalić optymalizację, bo na PC gra działa mi naprawdę świetnie w 1080p. Aczkolwiek co do grafiki to dosyć średnio, jak BF3 dawał lepa w ryj jeśli chodzi o grafikę tak Hardline jakoś tak średnio się prezentuje, zwłaszcza, że miejscówka na której grałem była dosyć średniej wielkości.

Odnośnik do komentarza

Niby tryb co trzeba bronić sejfu całkiem spoko, bo za(pipi)ista sprawa kiedy siedzi się w sejfie, a na suficie jest podłożona bomba. Świetne wjazdy można robić od strony złodziei, ale najmniej podoba mi się patent z oddaniem toreb do helikoptera. Helikopter wyrzuci linę i jedyne co trzeba zrobić to wcisnąć kwadrat. 

Ogólnie to gameplay nie jest tak ociężały jak w bf4, co dla mnie na plus, a przy strzelaniu nie poczułem znaczących różnic. Za to zauważyłem, że zbuffowali dmg granatu, ale nie wiem do końca czy zadaję więcej dmg w zamkniętych pomieszczeniach czy w ogóle. Też dobra zmiana. 

Resztę trybów przejrzałem po jednej rundzie, ale tryb w którym jeździ się pojazdami to nie ma się co oszukiwać, ale jest kpiną :> Od jazdy dwuśladami w serii battlefielda można dostać raka.

Edytowane przez Dr1zzt
Odnośnik do komentarza

Nie rozumiem tych narzekań na grafikę W TYM MOMENCIE.  W sensie ja byłem nią zawiedziony, gdy pokazali tego BF'a na E3 2014 i od tamtej pory zdążyłem sobie zaklepać w głowie, że ta gra nie będzie powalać wizualiami. Na prawdziwy szok to trzeba poczekać na premierę Battlefronta, a BF5 ... o tym to wolę nawet nie myśleć :D

Na pewno trzeba z kolei pochwalić optymalizację gry, bo pamiętam, jak przesiadłem się z BF3 (wszystko na ultra i ponad 60 klatek) na BF4, który wyglądał baardzo podobnie, a już na medium działał mi kiepsko :( Tutaj zdaje mi się czasami, że ta gra ma mniejsze wymagania od czwartego pola bitwy xD

Swoją drogą to narzekacie, że jest tak mało zmian w tym beefie i w ogóle bee, a przepraszam bardzo, jak w BF4 było ich jeszcze mniej, a gra na premierę była zabugowanym gównem to było ok ? Bo wszyscy kupowaliście ją na premierę i ponabijaliście milion orzełków.

Odnośnik do komentarza

 

sprobujcie zapauzowac i wznowic pobieranie. Ostatnio jak cos tam pobieralem, to pomagalo.

 

nie da się właśnie, bo w pobranych w konsoli gra jest już zainstalowana :\ można teraz jedynie sprawdzić postęp instalacji wchodząc w informacje na temat gry lub w menu głównym w samej grze. niestety zero pauzy, można tylko patrzeć jak procenty lecą, a raczej stoją w miejscu.

 

ps. noob pyta - gdzie w PS4 zapisywane są sejwy?

 

Ustawiłem konsolę w tryb czuwania, kiedy gra jest włączona i mam wrażenie, że szybciej leci. Mam już 90%.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...