Skocz do zawartości

Battlefield Hardline


Gość Zaqair

Rekomendowane odpowiedzi

Po prostu koszmar. Nie liczac FPS to graficznie wygląda to gorzej niz BF3 na PS3, animacje jak z epoki PS2. Najwiekszy minus to strasznie papierowe postacie i aim assist. Tutaj pada sie od byle strzała w nogę, jest niczym w tym bzdurnym trybie HC w starych battlefieldach. Po TLOU to wydaje sie strasznie slabe. Uwielbiam strzelanki w których samo zabicie przeciwnika jest jakimś tam wyzwaniem a nie tak jak tutaj.       Btw sa jeszcze jakies strzelanki jak TLOU gdzie postacie maja tak duzo HP?

Edytowane przez amsterdream
Odnośnik do komentarza

Tu się nie ma z czego śmiać, przekombinowanie to jeden z gwoździ do trumny BFów. Ale no właśnie, jak się ma za czym tęsknić, bo jak się wczoraj urodziłeś to press x to epic, milion gratów/milion customizacji i ściągam wszystko z autoaimem, a chuy....

Odnośnik do komentarza

już wiem dlaczego wam sie nie podoba ten bf, bo nie gracie tak jak ja, leszcze

 

10979213_820873384649676_827654945_n.jpg

 

Leszcze? Sluchaj, wszyscy my tu gramy na PS4, gdzie dostepnny jest tylko Conquest na 64. Zrobienie dobrego wyniku na taka ilosc graczy, to nie lada wyczyn. Ja dla przykladu ci powiem, ze w Bf4 jeszcze nigdy nie udalo mi sie przekroczyc granice 100 fragow, co w przypadku bf3 (na ps3, 24 graczy) bylo o niebo prostsze na Close Quarter, czy Metrze. Chcialbym cie zobaczyc na Duzy Podoboju, na nowej generacji. Podejrzewa, ze bez pojazdu przez pierwsze miesiace nie wycignal bys ratia 2:0. :)

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

możecie się ze mnie śmiać, ale grając chwilę w Hardline zatęskniłem za prostymi strzelankami. Proste upgrady, brak miliona broni, zarabiania pieniędzy w czasie gry, zestawów, perków itp. 

Grając w Hardline zatęskniłem za czymś na kształt BF 1943...

CCO EA twierdzi,ze ich gry sa nadal za trudne:

 

EA's Chief Creative Officer: our games are still "too hard to learn"

 

Our games are actually still too hard to learn," Hilleman said during during an on-stage interview with other developers. "The average player probably spends two hours to learn how to play the most basic game."

 

"And asking for two hours of somebody's time--most of our customers, between their normal family lives...to find two contiguous hours to concentrate on learning how to play a video game is a big ask," he added.

 

Hilleman's comments came in response to a statement from interviewer Pete Holmes, the comedian, who said he would prefer that controller layouts and button maps stay the same for future installments in established series and even across franchises.

http://www.gamespot.com/articles/ea-exec-our-games-are-too-hard-to-learn/1100-6425141/

 

Ale obawiam sie,ze wywala z bf odrzut i na tym sie skonczy dalej bedziemy mieli 1000 akcseoriow,broni.

BF zdecydowanie by lepiej wyszedl na powrocie do ilosci broni z bc2  i tylko powinni igle wrzucic. Ilosc pojazdow w bf4 wydaje mi sie jest ok,tylko AA przeciwko piechocie powinni oslabic. Z Czolgami wrocic do tego co bylo w bc2,0 laserow, 1 typ amunicji i albo wybierasz hmg na lufie albo lepszy pancerz.

99% akcesoriow tez wywalic. Zostawic opcje zmiany lufy,optyki, laser i under barrel.

Odnośnik do komentarza

 

już wiem dlaczego wam sie nie podoba ten bf, bo nie gracie tak jak ja, leszcze

 

 

10979213_820873384649676_827654945_n.jpg

 

 

Leszcze? Sluchaj, wszyscy my tu gramy na PS4, gdzie dostepnny jest tylko Conquest na 64. Zrobienie dobrego wyniku na taka ilosc graczy, to nie lada wyczyn. Ja dla przykladu ci powiem, ze w Bf4 jeszcze nigdy nie udalo mi sie przekroczyc granice 100 fragow, co w przypadku bf3 (na ps3, 24 graczy) bylo o niebo prostsze na Close Quarter, czy Metrze. Chcialbym cie zobaczyc na Duzy Podoboju, na nowej generacji. Podejrzewa, ze bez pojazdu przez pierwsze miesiace nie wycignal bys ratia 2:0. :)

 

 

 

W sumie bez kitu, mimo iż jest większa liczba graczy to walnięcie 100 fragów jest strasznie trudne... 

Odnośnik do komentarza

W sumie bez kitu, mimo iż jest większa liczba graczy to walnięcie 100 fragów jest strasznie trudne... 

logiczne- jak jest tyle samo kuponow w meczu, ktore jednak rozkladaja sie na 64 graczy zamiast na 24, to oczywiste ze na kazdego mniej przypadnie. Ja w BF4 raz tylko setke przekroczylem (w BF3 mi sie nigdy nie udalo nawiasem mowiac), jak gralismy moze w 8 osob na serwie.

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

Ja tego szita łyknę, ale jak cena spadnie do ok 150 zeta a podejrzewam, że nastąpi to bardzo szybko. Wezmę to z prostej przyczyny: to jest beztroska strzelanka, szybka akcja, błyskawiczy load i jak na mój gust dobrze wyważona jeśli chodzi o klasy i dostępny sprzęt. Niech tylko osłabią snajpera i będzie git.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...