Skocz do zawartości

Battlefield Hardline


Gość Zaqair

Rekomendowane odpowiedzi

Sciagnelem, zagralem godzine, zyglem, i skasowalem bo to nie jest battlefield tylko jakas pipiduwa. Zgadzam sie z przedmowcami, to powinien byc dodatek a nie osobna gra, pozatym caly czas mialem wrazenie ze wszystko jest z plasti. Nie bede sie rozpisywal, jest to (pipi) i tego nie kupie, i mowi to fan battlefilda ktory tylko w czworke ma podan 800 godzin na liczniku

Odnośnik do komentarza

to jest spinn-off tworzony też przez zupełne inne studio, coś jak z MGS i MGR, ale widocznie do niektórych to dalej nie dociera i spodziewają się jakichś czołgów, niszczenia budynków czy latania odrzutowcami w hardline, nie ma i wielkie rozczarowanie :dynia:  wszystko rozchodzi sie o podejście do gry, że to jest cos nowego i chwilowa odskocznia od oryginalnych części, a nie BF5, lel, poza tym nie rozumiem narzekania że to powinien być dodatek :pawel:  idąc tym tokiem myślenia kolejne część coda to tylko dodatki do mw4 bo zbytnio się te części od siebie nie różnią, z fifą to samo, pesem, czy assasynem gdzie są tylko nowe miejscówki, a pomimo tego i tak większość stąd w to gra, a nie słychać że powinny to być tylko dodatki do pierwszej części, już skończcie płakać, naprawdę :klapek:

 

 

ktoś grał już hakerem? ogarnia to i co to w ogóle daje? raz widziałem jak w skarbcu jeden gościu używał "sabotażysty" i każdy kto podchodził się wkraść to on eksplodował przez co zbierał dużo killsów, ja zupełnie nie wiem co i jak z tym, ale widze że ciekawa opcja

Edytowane przez mersi
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Mersi nie odpi.er.dalaj matoła... 

 

Kto tu pisze że mu pomysły na gejmplej nie pasują? My nie je.bi.emy trybów, zmiany klimatu i rodzaju rozgrywki ale WYKONANIE tej gry (i nie chodzi mi o grafę rzecz jasna). Kurna spin off, OK, SUPER, jestem na tak. Tylko niech to będzie przynajmniej zachowanie standardów podstawki z której wyrósł ten spin off! HL to krok w stecz a nie w bok... 

  • Plusik 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Ta mapa w podboju na prawdę mi się podoba. Jest świetna. Gra się super gdyby nie...w dupe j.ebane KAMPISZONY. Gra snajperzyną jest tu tak banalnie prosta, że w głowie się nie mieści. Przecież tutaj podstawową snajperką wchodzą kille jeden za drugim. Nie trzeba specjalnie celować w głowę, dwa szybkie strzały w tułów i po zawodniku.

Co jest jest fantastyczne to praktycznie brak loadingów. Mega.

Odnośnik do komentarza

Gra się bardzo przyjemnie, ale mam wrażenie że niektóre bronie są OP. M416 z dodatkami to jest kosa masakryczna z zerowym odrzutem praktycznie. To samo Mołotow, zabija płomieniami raz dwa w przeciwieństwie do tego co mamy w 4. Pojazdami  jeździ się znacznie lepiej niż tymi co w poprzedniej części. Lepiej się trzymają drogi i można lepiej nimi manewrować, szczególnie samochodami typu Coupe i Sedan. Plusem też jest to że technik nie ma wyrzutni rakiet, przez co można się poczuć trochę "bezpieczniej" w jakimkolwiek pojeździe. Ogólnie gameplayowo usprawniona czwóreczka z trochę żwawszym tempem. Kupiłbym, ale nie za 200 zł. Poczekam może kiedyś stanieje albo wydadzą same multi za jakąś 100 czy coś :D

Odnośnik do komentarza

Pojazdami  jeździ się znacznie lepiej niż tymi co w poprzedniej części. 

 

W BF4 praktycznie nie grałem, ale wątpię, aby tak było. W temacie z czwórką nie kojarzę narzekań na kartonowe poruszanie, a tu jest to ewidentne. Fizyka pojazdów jest fatalna. Bez bólu dupy, ale gejmplejowo Hardline'owi bliżej do CoD'a, niż BF'a. Teamplay gdzieś tu zaginął, nikt nikogo nie podnosi, nikt nie spawa pojazdów, bo jakoś też wydaje się to niepotrzebne.

 

ps. animacja pałki (R3) to jakiś żart. nie dość, że tnie to trwa zbyt długo.

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

 

Pojazdami  jeździ się znacznie lepiej niż tymi co w poprzedniej części. 

 

W BF4 praktycznie nie grałem, ale wątpię, aby tak było. W temacie z czwórką nie kojarzę narzekań na kartonowe poruszanie, a tu jest to ewidentne.

Slaba pamiec ;) Heli w bf4 to latajacy karton,czolgi dalej robia obroty 180/360 stopni. Jeep to tez karton.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...