Skocz do zawartości

Divinity: Original Sin


Suavek

Rekomendowane odpowiedzi

wogóle to ciężka sprawa z tymi kamieniami, gra nie mówiła wcześniej że będą aż tak ważne. teraz dalej stoję w miejscu, bo nie wiem które kamienie już zdobyłem, no i nie wiem nawet czy wystarczy je aktywować czy muszę je mieć fizycznie w ekwipunku. pomoże ktoś?

 

już nawet też nie pamiętam czy taki nieaktywny kamień nie opchnąłem gdzieś na targu.. dramat

Odnośnik do komentarza

nie pamiętam konkretów ale gierka raczej odbiega od dzisiejszych samograjów i nie prowadzi za rączke

 

czy jednak po 80 godzinach gry może sie okazać że zwaliłeś po opyliłeś na bazarze questowy item za paczke szlugów? tego nie wiem

 

proponuje opczajać wikie i tego typu strony, nie wiem czy jest na forum ktoś kto całkowicie przeszedł gre i jest w stanie udzielić ci odpowiedzi na te pytania

Odnośnik do komentarza

O ile dobrze pamiętam, to zdobywając kamień na postaci od razu pojawiały się wyładowania elektryczne, dostaje się exp i on automatycznie staje się on nieaktywny. Wystarczy wtedy udać się na Koniec Czasu i goblin otworzy nam nowy pokój. Sprzedać można, ale samą pozostałość po kamieniu, która chyba już nie jest do niczego potrzebna. Trochę już minęło od mojego przejścia Divinity na XO, w razie czego niech ktoś mnie poprawi.

Edytowane przez Hum
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

I ja również już wszystko wiem, ponieważ udało mi się skończyć grę. Tytuł genialny, co tu dużo gadać, unikalny jeśli chodzi o konsole. Ok 70h nabite, podczas tej pięknej przygody, tyle zrobionych rzeczy, stoczonych walk i odwiedzonych lokacji. Walki niektóre świetne, taktyczne podejście, zabawa z rynsztunkiem i ekwipunkiem.

 

Z tej okazji powróciłem też do recenzji w Extrimku, ocena niezła, nie rozumiem tego czepiania się czcionki, dla mnie było ok.

To jedna z najlepszych gier rpg jak dla mnie, polecam każdemu!

 

Jest na konsole coś podobnego?

Odnośnik do komentarza

Wiesz "lepsza" to pojecie w tym przypadku wzgledne. Gra wykonana jest swietnie (W2). Duzo dobrze napisanych dialogow, klimat postapo, turowa walka, wymagajacy poziom trudnosci, ciekawe i zaskakujace miejscowki. Jezeli ktos ceni sobie pierwsze Fallouty bardziej niz Baldury (np ja) to Wasteland jest duzo lepsza gra. Nie mam pojecia jak na konsoli wypada sterowanie. Sam gralem na PC.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ano wiem. Dla mnie Divinity jest lepsze. W2 ograłem niedawno, teraz jestem w trakcie przechodzenia Divinity. Div jest dużo bardziej rozbudowane i to pod każdym niemal względem. W2 nie jest złe, co to to nie. Sam wlepilem mu bodaj 8/10.

 

W każdym razie ostatnio wysyp RPGów izometrycznych i to mnie najbardziej cieszy. Taki powrót do dzieciństwa, do Baldura, Icewinda czy Neverwintera. Cieszy mnie to niezmiernie. Każdy znajdzie swój "najulubieńszy" tytuł. :)

 

Czekam bardzo na Divinity 2 i Tormenta. Ależ będzie grane. :banderas:

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...