Skocz do zawartości

Divinity: Original Sin


Suavek

Rekomendowane odpowiedzi

Tez sie niesamowicie wkrecilem ! Co prawda obecnie przeszkadza mi troche brak wskaznikow, oznaczania misji na mapie i choc czlowiek wychowywal sie kiedys na takich grach, to szukanie jakiegos npca 20 minut troche irytuje. Widac, ze gra nie byla tworzona pod konsole - sporo czasu spedza sie na samym zarzadzaniu ekwipunkiem, wymianie przedmiotow miedzy bohaterami - troche to wszystko trwa, jak dodamy jeszcze turowe walki z paroma przeciwnikami, to mozna smialo stwierdzic, ze gra nie trafi w gusta niecierpliwym ! Do tego przytlaczajacy wrecz rozwoj postacji, ktory jak dla mnie poki co jest malo czytelny!

 

Mimo tego wszytskiego od giery nie mozna sie wrecz oderwac !
Walki, w ktorych musimy sporo myslec by pokonac wyzszych levelem przeciwnikow, cala masa opcji z wykorzystaniem elementow otoczenia, poziom trudnosci kazdej z nich, tętniący życiem świat, swietnie zaprojektowane, cieszace oko lokacje, udzwiekowienie - no grzech nie zagrac ! Jeszcze w takiej cenie...

 

Jezeli ktos sie zastanawial, co wziac na swieta, to niech biegnie do sklepu !

Odnośnik do komentarza

Polecam wszystkim którzy zaczną grę zrobić sobie jedną postać z jakimiś skillami z pirokinezy, co ja się czasami muszę nakombinować bez tego, szczególnie jak pokończą mi się strzały i inne wspomagacze z tym elementem. Myślałem żeby na nowo zacząć, ale 7 poziom trochę czasu zajęło wbić. :) 

Odnośnik do komentarza

Taki tip, jak ktoś zobaczy do zakupu w Cyseal książkę Zapomniany język wróżek to warto ją wziąć, olałem to za pierwszym razem bo trochę złota kosztowała, teraz gdy jest potrzebna to jest niedostępna u vendora. Z książką można otworzyć pewien sarkofag, wiadomo że nie jest to niezbędne żeby grać dalej, no ale omija nas pewnie kilka całkiem niezłych przedmiotów i trochę doświadczenia.  

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ktos mi powie jak sie dostac do Swiatyni Zrodla ? Jestem przed jakimis kamiennymi drzwiami z 4 podswietlonymi znakami i nie mam pojecia co z tym zrobic ^^
pgli1tb.jpg
Dobra - zobaczylem ze trzeba przeniesc 3 statuly i pociagnac za wajche:
IptjdhX.png

ALE nadal nie wiem jak mam dostac sie do tego przelacznika - teleportacja nie dziala !

wot.jpg

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Ladna matura - okazuje sie, ze akurat w to miejsce dostac sie nie trzeba, bo jest jeszcze 1 znak niedaleko totemu z pulapkami.

Zacznij od gory od totemu - niedaleko znajdziesz posagi, ktore trzeba ulozyc, pojawi sie lustro teleportacyjne/podzielisz swoj zespol i pierwsze 2 przyciski znajdziesz bez problemu (trzeba przelaczac 2 dzwignie) ^^.

Do kolejnych uzylem teleportacji jednego z czlonkow przez kraty, zeby ominac lawe mozna teleportowac straznika na pulapke. 

Ostatni za kratami w glownym wejsciu - z lekka sie zeszlo...

 

Ciekaw jestem jak niby ten fragment przechodzi sie w trybie Lone Wolf xD

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Jak mnie ta gra w(pipi)ia… Zarzadzanie ekwipunkiem to jakis dow(nene) i predkosc poruszania postaci jest niesamowicie wolna. Z drugiej strony ta gra jest genialna - interakcje ze srodowiskiem w trakcie walki, poziom trudnosci, masa klimatycznych questow, brak prowadzenia za reke.

 

Doszedlem jednak do momentu, ktory przelal czare goryczy. Robilem questa gdzie klikamy na kolumny w dwoch roznych pomieszczeniach i przywolujemy jakiegos ziomka i panienke, ktorzy dropia amulety - jeden okragly, drugi kwadratowy. Pozniej te amulety trzeba polozyc na takich dwoch piedestalach, zeby zniszczyc magiczne bariery.

 

Problem jest taki, ze gra nie lapie mi gdy klade te amulety. Wchodze do ekwipunku i rzucam amulety na piedestaly - nic. Rzucam amulety na ziemie i przenosze je z ziemi na piedestal - nic.

 

Chodzi mi konkretnie o tego questa i ten moment (od 3:05):

 

Czy komus udalo sie tego dokonac na konsoli?

Edytowane przez estel
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...