Skocz do zawartości

Halo: The Master Chief Collection


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Koleżanki i koledzy z Forum.

 

POMOCY!!!

 

Po chwilowej nieobecności postanowiłem pograć w H:MCC. Niestety nie jestem w stanie znaleźć graczy w trybie multiplayer w żądnej grze, czy to HALO 2 , czy HALO 4. Chciałbym zaznaczyć, że internet posiadam :) nawet idzie na nim pograć w Titanfall gdzie nie ma problemu ze znalezieniem innych graczy. Ajuto Pomocy. Czy to wina wciąż skopanego MULTI w tej grze ? Czy może coś w sieci trzeba pogrzebać?

Odnośnik do komentarza

Koleżanki i koledzy z Forum.

 

POMOCY!!!

 

Po chwilowej nieobecności postanowiłem pograć w H:MCC. Niestety nie jestem w stanie znaleźć graczy w trybie multiplayer w żądnej grze, czy to HALO 2 , czy HALO 4. Chciałbym zaznaczyć, że internet posiadam :) nawet idzie na nim pograć w Titanfall gdzie nie ma problemu ze znalezieniem innych graczy. Ajuto Pomocy. Czy to wina wciąż skopanego MULTI w tej grze ? Czy może coś w sieci trzeba pogrzebać?

A jaki masz NAT?Bo często to sprawia problemy..Osobiście też wczoraj grałem ze znajomymi i nie miałem żadnych problemów.

Odnośnik do komentarza

Fifa działa bez problemu. Titanfall też. Więc próbuję starym sposobem odinstalować i zainstalować ponownie grę. Jak to nie pomoże będę dzwonił o MS. Nie o taką Polskę walczyłem ;):D

 

NAT. W systemie napisane jest umiarkowany. Mogę to jakoś zmienić?

Edytowane przez Tooptek
Odnośnik do komentarza

Więc tak udało mi się zmienić w konsoli NAT na otwarty ( prostym sposobem: zrobiłem test połączenia dla wielu graczy potem zamiast wcisnąć A wcisnąłem RT+LT+LB+RB, następnie B i zakończyłem) Problem się sam rozwiązał teraz czekam aż przy HALO 4 znajdzie mi jakiś graczy. W kolumnie pojawiają się osoby, lecz po sekundzie znikają. 

 

Aktualizacja 5.05.15r.

Więc udaje mi się połączyć z innymi graczami raz na dzień , może dwa razy, NAT otwarty, wszystkie Wasze rady zostały wykorzystane. Nie mam pojęcia co może być nie tak. Dzwoniłem do dostawcy internetu. Poprosiłem o odblokowanie portów , nie otrzymałem jeszcze odpowiedzi, ale miły Pan po drugiej stornie stwierdził, że skoro się czasem łączę to nie koniecznie wina portów. Niestety dalej nie mam pojęcia co się dzieje.... a Halo 4 czeka :(

Edytowane przez Tooptek
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Wygląda na to, że za 2 dni będzie już ODST :)

 

https://store.xbox.com/pl-PL/Xbox-One/DLC/Halo-3-ODST/86c6765b-0a5f-49bf-8a7e-fa700c95a46b#gameDetailsSection

 

EDIT:

 

Stronkę już usunięto. W każdym razie było info, że gra będzie dostępna 29 maja i będzie ważyć 8.1GB.

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Jak będzie dobrze wykonane to może odwiedzę jeszcze raz kampanię bo ODST jako DLC kosztuje całe 5$ (u nas 18 zł) :P

 

PS. Można już grać. Poróbcie jakieś screeny.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Skończyłem kampanię Halo 2. przez dłuższą chwilę miałem czarny ekran , po czym wyszła do menu gry( zero napisów końcowych). Nie dostałem żadnych osiągnięć za to, że ją ukończyłem ( powinny być minimum trzy). I  na dodatek nie mogę wejść w osiągnięcia w Halo MCC, bo wywala error. Wina Live czy to jakiś bug? 

 

 

edyta:

 

Teraz mi się udało wejść. 5 pasków w osiągnięciach za ukończenie jest "napełnione" do pełna ale nic nie wpadło. Ech :/

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...