Skocz do zawartości

Ori and the Blind Forest


kubson

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 740
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Jestem mniej więcej w połowie podstawowej edycji, więc skoro Definitive Edition wymaga przejścia gry od nowa, to na razie postaram się skończyć podstawkę, a w dalszej przyszłości pomyślę o zakupie DE. Na razie na samą myśl o ponownej ucieczce z Ginso Tree skręca mnie w żołądku, chociaż ten etap znam już na pamięć :P

Edytowane przez Vexilium
Odnośnik do komentarza

Można grać po skończonej grze i szukać znajdziek? :obama:

 

Yep, chociaż i tak wbiłem 100% przed zakończeniem przygody ;) 

 

zweryfikowałem - dostaje się tyle samo expa na easy co na hardzie, więc albo za 1 razem jak grałem w oryginał to dużo farmiłem, albo tutaj mało, albo zwiększyli wymagania co do skilli. Pofarmie troszkę i wbiję resztę, może się nawet pokuszę o calaka.... 

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

To zayebiście, bo na pewno po przejściu wrócę pozbierać zaległe rzeczy, bo gra ma tak fenomenalny gameplay, że dawno żaden platformer nie robił tego tak świetnie. Nawet gry od Nintendo tak tego nie robią. Skok jak i całe poruszanie się postacią jest świetnie wykonane. Jak coś się nie uda to tylko z naszej winy. Jak sobie przypomnę LBP z tym zyebanym skokiem to aż mnie wzdryga. 

Odnośnik do komentarza

szkoda tylko, że te 2 nowe lokacje, to w sumie jakieś 0.5-1h grania tylko, i nie wnoszą nic szczególnego do fabuły :frog: ale dash i granat goty i miło, że niektóre miejsca delikatnie przemodelowali by właśnie korzystać z nowych umiejętności :) fast travel również goty, dopiero jak go dostalem w tej grze to zorientowałem się jak bardzo był potrzebny, pomimo tego, że ani trochę mi nie przeszkadzało bieganie z punktu A do punktu B, bo jak już suteq wspomniał - platformówkowość tego tytułu jest fenomenalna i mogliby się wielcy tej branży od tego skromnego indyka uczyć 

 

Jeszcze 4 skille, z 1.5-2h farmienia :obama: jutro to skończę i zacznę może grać na trybie z 1 życiem, przynajmniej 2 aczki powinny od razu wpaść :rayos:

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

Myślę, że po części dlatego mogli wymusić przechodzenie od początku całej gry. Inaczej mogłaby być spora gów.noburza, gdyby jako dodatek dorzucili jedynie godzinę gry. A tak mamy to, plus zmiany które nanieśli i od początku świetne Ori robi się jeszcze lepsze. Najlepiej mają Ci, którzy nie mieli z grą kontaktu przed DE. Po opadnięciu zachwytów lub po prostu chłodno kalkulując to faktycznie, można czuć jakiś drobny niesmak... ale ta gra jest za dobra, by się o to czepiać. :fsg:

Odnośnik do komentarza

No nie wiem czy panowie sie tak bardzo popisali. 5 dolcow za szanse ponownego przejscia gry z nowym contentem na 1h i mozliwoscia fast travel i granie dalej po zakonczeniu gry. Dwie ostatnie opcje powinny byc w grze od poczatku albo dodane w darmowym paczu, a jak sie brac za dodatek to zrobic cos wiekszego albo pelna para w nowy projekt.

 

Malutka skaza na pieknym diamencie.

Odnośnik do komentarza

No imo ta definitywna edycja powinna być za darmo dla tych co mieli podstawkę, tym bardziej, że nowi gracze zapłacą tyle co pierwszy klienci, a dostaną więcej.

 

5 dolarów to mało, ale jednak mały niesmak jest, ale mi to w ogóle nie przeszkadzało, bo Oriego i tak kupiłem w promocji -50% :potter: 

 

No trochę więcej tych zmian jest :gayos:

 

  • Dodatkowy level/levele na 0.5-1h gry
  • 2 dodatkowe skille, znacznie polepszające doznania płynące z gry
  • Fragmenty lokacji zmienione specjalnie pod nowe skille
  • Przemodelowane drzewka rozwoju
  • Fast travel
  • Możliwość powrotu do world eventów
  • Możliwość gry po zakończeniu
  • Nowe poziomy trudności 
  • Nowe utwory 
  • Bardziej rozbudowane bonusy w theater mode

 

Nie chcę na siłę bronić definitywnego Oriego, bo sam czuję się lekko naciągnięty, ale nie zmienia to faktu, że gra nadal jest bajeczna i przecudowna :banderas:

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Ja z racji, że nie miałem podstawki tylko od razu DE to jestem bardzo zadowolony, ale hav7n ma trochę racji, bo takie rzeczy jak fast travel i możliwość grania po zakończeniu powinna być dostępna już w podstawce. 

Odnośnik do komentarza

Co prawda gram na PC ale gra jest genialna. To co najbardziej mnie w grze urzekło to niesamowity gameplay/mechanika gry (toż to prawie Super Metroid, tylko przyodziany w inne szaty), oraz że wraz z postępem gra staje się coraz bardziej wymagająca. Jedna z tych gier, w których gracz nie chce żeby się skończyła. Do tego jak wygląda, po prostu cudo. Mega polecam, jeśli ktoś nie ma Xbox One, to brać na PC.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...