Skocz do zawartości

Ori and the Blind Forest


kubson

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 740
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

No głupio zrobili z tymi osiągnięciami; DLC to, DLC. Mogliby zrobić update osiągnięć i tyle, a nie dawać nowy zestaw. Jednak z tego co rozumiem, to jeżeli nie kupię tego DLC i nie upgrejduję starej wersji do DE, to nadal będę mógł grać w starą wersję i zdobywać w niej osiągnięcia tak? I jak zrobię calaka w starej wersji, to wówczas kupuję DLC i na nowo jadę z wbijaniem tego samego. Dobrze zrozumiałem? Jeżeli tak to ma wyglądać, to kupno DLC się tylko opóźni :-) 

 

Ja to zrozumiałem, tak, że to DLC to jest de facto osobna gra, więc jak pobierzesz DLC to na dysku będziesz miał i Ori i Ori DE :P

 

Ja tam mimo wszystko jestem trochę zły na twórców. wiadomo, aczki #nikogo, ale jednak trochę razi brak tych paru osiągnięć, które powinienem mieć, an nie złapałem przez glitcha jakiegoś :< 

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

Nie, nic - wszystko weszło gładko.

 


 

 

Można już pobierać - dla posiadających Ori cena DE 17,99 zł (jest traktowana jako osobna gra a nie DLC)

 

https://store.xbox.com/pl-PL/Xbox-One/Games/Ori-and-the-Blind-Forest-Definitive-Edition/371a3e23-9b44-40fb-9fa1-69810990a8ee

 

 

 

Ta wiadomość stanowi potwierdzenie dokonania zakupu następujących pozycji od firmy Microsoft:

Data zakupu
11 marca 2016
 

Suma tego zamówienia: 17,99 zł

Pozycje
Ori: DE
Cena: 17,99 zł
Ilość: 1

 

Zakup zostanie rozliczony przy użyciu następującej opcji płatności:
Konto Microsoft

 

Przewidywana data obciążenia: 11 marca 2016

 

:banderas:

 

 

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

To o czym piszę Don to w zasadzie największa wada tego 'dodatku'. Poza tą niedogodnością dostajemy elegancko dopakowane, piękne i nadal, pomimo 30h spędzonych z podstawą, wciągające Ori.

 

Zrobiłem pierwszą część nowej lokacji, by się do niej dostać wymagany jest wall jump. Etap ten jest dość krótki, liczę że dalszy będzie dłuższy, ale pierwszy nowy skill - dash jest z miejsca jednym z moich ulubionych. Jest tak wiele miejsc i sytuacji w których będzie przydatny, że nawet nie zacznę ich wymieniać i już nie wyobrażam sobie gry bez tej zdolności.

 

Polecam również zerknąć do menu teatru, filmy pokazujące wczesne stadia tej gry to +10 do respektu dla twórców, widać jak wiele musiało pracy pochłonąć doprowadzenie jej do takiego stanu jaki finalnie dostaliśmy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...