Skocz do zawartości

Ori and the Blind Forest


kubson

Rekomendowane odpowiedzi

Co prawda rzuciłem pod  3 dniach przechodzenia finału drzewa Ori w diabły ale odżałowałem 16zł za nową wersję DC bo w opisie było regulacja "poziomu trudności". Nie miałem czasu odpalać gry stąd pytanie: faktycznie dali coś dla mających mniej małpiej zręczności w rękach?

 

regulacja poziomu trudności = możesz sobie ustawić poziom trudności (easy, normal, hard, one life). Nie ma on żadnego wpływu na gameplay (oczywista oczywistosc), ale mobki mają więcej HP i mocniej walą.

 

Jeśli faktycznie masz problem z ukończeniem Genso Tree, to lepiej odstaw tę gierkę, bo potem bywają gorsze momenty ;) 

 

A ja wczoraj dofarmiłem brakujące ability pointsy i uzupełniłem całe drzewko, teraz będę mógł zrobić one life :D 

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 740
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Mapa u mnie w zasadzie już wyczyszczona, wszystkie duże orby zebrane, zostało dosłownie kilka małych z expem, ale mam też wszystkie skille kupione, więc średnio chce mi się zbierać te ostatnie. Został już sam finał.

 

W kwestii poziomu trudności, to w tych cięższych momentach możliwe, że na easy pododawali jeszcze jakieś checkpointy oraz nieco ułatwili skakanie w wybranych miejscach, ale nie chcę wprowadzać w błąd.

Edytowane przez Hum
Odnośnik do komentarza

pierwsze ds miało zupełnie inny poziom od bloodborne także wiesz kolega też za bardzo w trudne gry jeszcze nie grał:D

 

 

Co do ori to mnie też pokonało na steamie kiedyś ale bardziej z braku czasu bo wyszło w okresie letnim dla mnie. Teraz mam zamiar w wielkanoc przynerdzić i wreszcie przejść. Zakupiłem to definitive edition bo jak już mam przejść grę w całości to w najlepszym wydaniu.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj gra pękła po raz trzeci, dla mnie najlepsze nowe IP tej generacji i jedna z najlepszych gier ever.

Co prawda fast travel i poziom trudności powinien być w podstawce jako patch, nowy świat równie fantastyczny co oryginalne, nowe skille przydają się, troszkę przemodelowano i podrasowano levele.

Dla kogoś kto nie grał to 10/10 dla pozostałych ok. 1h nowej zawartości to trochę mało, czekam na kontynuacje   :obama:

Edytowane przez Daddy
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...