Skocz do zawartości

Ori and the Blind Forest


kubson

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 740
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość DonSterydo

Z tego co wiem to nowe elementy to np. dwa nowe poziomy trudności (uber łatwy i uber trudny), jakieś nowe zdolności, fast travel itp. To są klasyczne zmiany, które są do gier wrzucane po premierze.

Odnośnik do komentarza

 

 

Ori and the Blind Forest: Definitive Edition – Wydanie Definitive Edition rozszerza zawartość popularnej gry Ori and the Blind Forest o nową zawartość, w tym nowe obszary rozgrywki, elementy fabularne, poziomy trudności oraz szybkie przenoszenie się w grze. Premiera gry odbędzie się 11 marca na Xbox One i Windows 10.

 

:fsg::obama::ohboy::banderas::xboss: :exact:

 

MATKO  BOSKO  CZESTOCHOWSKO  to już za 10 dni wracamy do Ori   :wub:

Odnośnik do komentarza

Chyba pierwszy raz tak bardzo hajpuje się na grę, którą już przeszedłem. Dawać mi to!

 

9 dni, normalnie jak o tydzień spóźniony prezent urodzinowy. :exact:

 

Gameplay z nowej lokacji.

 

https://youtu.be/Ikl4JLNJ8KY

 

- nowa muzyka,

- dwa nowe skille - dash pod 'rb', jak widać na filmie oraz jakiś granat.

- cross save pomiędzy XO i W10 :banderas:

- one life mode w poziomie trudności.

Edytowane przez Hum
Odnośnik do komentarza

Przy premierze rok temu coś było mówione o pudełkach oraz wersji na X360, ale chyba cisza w tych obu tematach.

 

Po wczorajszych hajpach odpaliłem sobie Ori, byłem właśnie przed pierwszym world eventem - gismo tree, czy jak się ten etap nazwa... Mamusiu jaka ta gra jest dobra, muzyka potrafi tam zbudować niesamowity klimat i napięcie... Pomimo że ucieczkę przed wodą znam na pamięć, to aż łapska się trzęsły. :fsg:

Odnośnik do komentarza

Przy premierze rok temu coś było mówione o pudełkach oraz wersji na X360, ale chyba cisza w tych obu tematach.

 

Po wczorajszych hajpach odpaliłem sobie Ori, byłem właśnie przed pierwszym world eventem - gismo tree, czy jak się ten etap nazwa... Mamusiu jaka ta gra jest dobra, muzyka potrafi tam zbudować niesamowity klimat i napięcie... Pomimo że ucieczkę przed wodą znam na pamięć, to aż łapska się trzęsły. :fsg:

 

No ja nie mogę się doczekać, aż zacznę grać od nowa z tym DLC :obama: ta gra zrobiła na mnie ogromne wrażenie zarówno w sferze audio-wizualnej jak i samym gameplayem :fsg: 

Odnośnik do komentarza

Ciekawe czy będzie możliwość kontynuowania obecnego stanu gry po dograniu dlc, czy też sejwy będą się jakoś kłócić... byłoby to mega głupie.

 

No i mam nadzieję, że naprawią kilka bugów i błędów. Częste crashowanie gry zaraz po włączeniu (wyskakuje okno gierki po czym wraca do home zamykając ją) oraz przy logowaniu profilu to dość znaczące skazy na tym diamencie. Wczoraj dopiero za czwartym razem udało mi się grę włączyć, moi znajomi mają to samo u siebie. Co dziwne zaraz po premierze nic takiego nie miało miejsca - raz jedynie wpadłem pod tekstury i wtedy był wymagany restart konsoli, by gra ruszyła.

Odnośnik do komentarza

Opcja new game + oraz ewentualna możliwość powtarzania world eventów byłaby dobra dla osób chcących znaleźć te 100% wszystkich orbów.

 

O to to! World Eventy mogliby ładnie wtumaczyć jakąś "retrospekcją" czy coś w ten deseń i już by to nie zaburzało wizji świata i gry. A po skończeniu zawsze mogliby wcisnąć gracza do ostatniego save'a przed końcem gry również problem z głowy. Oby to ogarnęli

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...