Skocz do zawartości

Ori and the Blind Forest


kubson

Rekomendowane odpowiedzi

dopiero teraz nadrabiam i jestem zachwycony. Najlepiej wydane 35 zł na ostatnich promocjach! Przepiekna oprawa audio wizualna, soundtrack, pomyslowe poziomy, do tego gra wcale nie nalezy do najlatwiejszych (podziwiam tych, co scalakowali i przeszli gre z 1 zyciem - nawet jak ratowali sie zapisami w chmurze...). Bylem przekonany, ze gra to bedzie bardziej pokazem wrażliwości estetycznej, a tu nieraz musimy sie wykazac małpą zręcznością, przez co gra bardzo przypomina mi Quacamele! Do tego swoboda eksploracji z cala masa sekretow do odkrycia - zdecydowanie POLECAM!

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 740
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Co za giera, brak na nią odpowiednich emotek, jeszcze dużo czasu i wiele tytułów może wyjść, ale wiem, że żadna lista najlepszych gier obecnej generacji nie będzie kompletna bez Oriego.

 

A teraz pytanie: w lokacjach gdzie na przykład na bieżąco zmieniają się drogi, jak w tej z mgłą, mam 94% terenu odkryte, ale na mapie widzę jedynie prosty korytarz, a możliwe jest, że coś ominąłem w czasie, gdy teren schizował. Będę mógł tam wrócić i odblokować pewne rzeczy, czy już tylko w kolejnej grze?

Odnośnik do komentarza

Jest 100%, trochę Forlorn Ruins powkurzało, ale w końcu znalazłem jedną dziuplę przez, że tak powiem, półprzypadek, mianowicie widzę świecącą kulę, której wcześniej jakby nie było, to zaczynam obskakiwać ściany w poszukiwaniu iluzji i jest!... Tylko że tamta kula to był ten taki rdzeń w ognistych zaokrągleniach między prostopadłymi płaszczyznami, a inna kulka była w tym zaułku :I

 

No i myślę o calaku, chociaż może być ciężko, minus też taki, że grałem na hardzie, gdzie skille kosztują więcej i brak mi połowy umiejętności ofensywnych :/

 

A, odnośnie eksploracji lokacji z eventami- drzewo można całe, za to w drugiej jest niezniszczalna blokada przed miejscem początku sekwencji, ostatnia natomiast nie ma raczej nic do zebrania i kończy grę.

Edytowane przez gkihdghdhj
Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...