Skocz do zawartości

Ori and the Blind Forest


kubson

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 740
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 tygodnie później...

Nie sprawdzałem ile to będzie z wysyłką kosztować bo trzeba się logować wie ktoś? Bo jak sporo to może ktoś by chciał zamówić jeszcze w jednej paczce (są potrzebne np 3 takie Ori) dla darmowego shippingu a potem by sie rozesłało pocztą i na bank wyjdzie sporo taniej. Ktoś by sie pisał na coś takiego?
 

 

edit. dobra z tego sznura to nie wysyłają do polski raz a dwa 

 

 

Includes bonus material in the Definitive Edition includes a digital copy of the original game, behind the scenes videos chronicling the making of the game and much more.

 

Czyli podstawowa wersja jest kodem a DE na płytce?

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Ja też bym się pisał.

 

Ucichło coś w temacie...

Robimy te biznesy?

 

Takie coś namierzyłem...

https://www.amazon.co.uk/gp/aw/d/B01EJNUMQ0/ref=mp_s_a_1_1?ie=UTF8&qid=1468785804&sr=8-1&pi=SY200_QL40&keywords=ori+and+the+blind+forest+xbox+one&dpPl=1&dpID=5134dFNVvmL&ref=plSrch

 

Łeee...nie doczytałem, używana sztuka.

Edytowane przez Tomtu
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

A to zmienia postać rzeczy. Czyli co wysyłka gry to 30 dolarów? Dafaq.

 

Dobra znalazłem lepszą aukcje, wychodzi koło 40 dolarów

 

http://www.ebay.co.uk/itm/Xbox-One-1-Ori-and-the-Blind-Forest-Definitive-Edition-NEW-SEALED-Region-Free-/381715790531?hash=item58e008bac3:g:vE0AAOSwM4xXYgkD

 

w sumie można by było wziąc w jednej paczce kilka i można zaoszczędzić kolo 30-40zł 

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Mam dwa pytania:

- W wersji DE o co chodzi z poziomem trudnosci? jakos ciezko sobie wyobrazic, zeby etapy platformowe moglby sie roznic miedzy soba

-Czy w wersji DE mozna przejsc gre i po powiedzmy po napisach dozbierac reszte  czy wszystko zaczyna się od nowa ?

 

- łatwiej Cię zabić, przeciwnicy są wytrzymalsi i mocniejsi.

- można, tak jak i można po ukończeniu danego "eventu" do niego wrócić, co nie było możliwe w oryginalnej wersji

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Oj chyba nie Rayos, w końcu to dodatkowe lokacje. Ja pamiętam, że byłem dosyć daleko w fabule, a dodatkowych lokacji nie miałem odkrytych dopiero Hum mi powiedział gdzie jest w ogóle wejście i tam poszedłem. Tak wiec tak, da się je ominąć. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...