Skocz do zawartości

Rise of the Tomb Raider


darkos

Rekomendowane odpowiedzi

Gra skończona. 24 godziny i 75% ukończenia (Weteran). Score Attack nie tknięty nawet. Cudowna kontynuacja. Mniej strzelania i więcej eksploracji wyszły zdecydowanie tej grze na dobre. Jak dla mnie 9/10, poprzednik dla porównania 8/10.

Graficznie cudownie, jak dla mnie najładniejsza gra tej generacji póki co (tak, grałem we wszystkie ordery, rajsy, killzołny itp). 

Odnośnik do komentarza

właśnie skończyłem fabułę - ogólnie mam 69%, nie wiem jak konsola liczy czas, a jak gra, ale wg. pierwszej przejście zajęło mi prawie 16h, natomiast według gry 10.5h. ciekaw jestem skąd taka różnica, raczej 5h nie spędziłem w menu gry.

w każdym razie - zdecydowanie najładniejsza gra jaką dane mi było ograć na xone, jeżeli chodzi o gameplay to jest to doszlifowana część pierwsza, co bardzo mnie cieszy bo poprzednia część to była jedna z najlepiej przeze mnie wspominanych gier poprzedniej generacji. 

pewnie jeszcze trochę pobiegam po kryptach bo trochę mi ich zostało do zwiedzenia i czekam na więcej.

Odnośnik do komentarza

pod koniec roku, dokładnie 29ego pojawi się pierwszy duży dodatek do przygód Lary. Endurance Mode, 15 achivów, 250GS. z opisu można co nieco wywnioskować co będzie do roboty. cena póki co nieznana ale biorąc pod uwagę że season pass kosztuje 30$ to osobno można spodziewać się ~10$.

lista:

 

 

 

Endurance Challenge: Collect at least 5 Artifacts

Endurance Challenge: Collect at least 10 Artifacts

Endurance Challenge: Open 5 Codices or Sarcophagi

Endurance Challenge: Open 5 Codices or Sarcophagi without getting caught in a trap

Endurance Challenge: Destroy 3 ceiling spike traps after being caught in them

Endurance Challenge: Eat the meat of 5 birds, squirrels, or rabbits that were killed with fire

Endurance Challenge: Eat the meat of 5 wolves that were killed with poison damage

Endurance Challenge: Escape the forest on day 1, without recovering any artifacts

Endurance Challenge: Escape the forest after surviving for 7 days

Endurance Challenge: Escape the forest after surviving 10 days, with at least 10 Artifacts

Endurance Challenge: Survive for 5 days

Endurance Challenge: Survive for 7 days

Endurance Challenge: Survive for 10 days

Endurance Challenge: Warm up from freezing by standing in fire

Endurance Challenge: Locate 5 crypts

 

 

 

Endurance Mode – Releasing December 29: Lara will be tasked with surviving extreme conditions by scrounging, scavenging and crafting during the day. You start with nothing, and must find everything Lara needs to remain alive. She will also face threats from both man and beast by night. It’s basically woman-versus-wild and players will need to survive as long as they can. The DLC comes with a new outfit and weapon and a spot on the leaderboard.

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj grę skończyłem, gra mi się spodobała zarówno pod względem wizualnym jak i aktywności w okolicy wątku głównego. Pierwsze przejście u mnie to 12h i 63% gry. Czy do gry wróce, pewnie w wersji PC jak wyjdzie GOTY ale teraz mi się nie chce. Co chciałem zobaczyłem, postrzelałem z łuku ;>, jedyna broń którą używałem w grze poza jednym wyjątkiem.

 

Na pewno będę chciał przejść jeszcze raz ale tak jak wcześniej wspomniałem wersje z wszystkimi dodatkami. Czy to na PC czy PS4 to zobaczymy.

Polecam.

Odnośnik do komentarza

Ja mam taką pizdę nie wiem czy też mieliście ale po skończeniu zacząłem powoli czyścić obszary i na jednym

pierwszy obóż ruskich, moment jak w fabule jarała się ta konstrukcja i musieliśmy z niej uciec.

. Teraz utknąłem w jakimś checpoincie i ani w lewo ani w prawo. Jakby brakowało wyjścia. Można jakoś zresetować ognisko i żebym gdzie indziej się pojawił ?

Odnośnik do komentarza

Dla mnie największym plusem była mniejsza wymiana ognia. Jedynka za bardzo przypominała Uncharted pif paf do przodu znowu kill room pif paf i do przodu. Tutaj więcej eksploracji ale pod koniec skiepścili to niestety :) Do końcówki gra ideał pod względem wyważenia eksploracji ze strzelaniem

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...