Skocz do zawartości

TEKKEN 7


MEVEK

Rekomendowane odpowiedzi

Watpie zeby Bruce byl, bo ta nowa babka przejela duzo jego ciosow. A lei i jakis capo napewno sie pojawi :) Moze jako dlc

DLC z postaciami ma nie być.

 

 

Patrzyłem na listę ciosów i ta babka sporo się różni od Bruca. No ale jak będzie tylko Eddy i Lei to powinno mi wystarczyć, no i jeszcze niech te areny z zwykłego T7 powrócą tzn. ich pory doby i trochę dadzą nowych do tego co jest i będzie git.

Odnośnik do komentarza

Ja pyerdole nawet Tekken bedzie z dlc co kiedys slynal z kompletnego bogatego wydania.

Jak przeczytalem artykul z tego linka tak pomyslalem #thisisfortheplayers i dzieki tym playersom ktorych jest teraz wiekszosc bedzie trzeba hobby zmienic za pare lat :/

Odnośnik do komentarza

 

Takie czasy, na szczęście zawsze można tymi pokemonami nie grać, bo oprócz nich jest bardzo dużo 'normalnych' postaci.

 

no nie bardzo bo ani nie da się ich zablokować w arcade/ story, ani zmusić kolegę by ich nie wybierał w 1v1, o turniejach nie wspominając

 

 

Z tego, co sie orientuje to na turniejach, tylko graja pokemonami, co pozwalają kapuscic, bez większej wprawy. Gon, Kuma, Steve, Feng, Mardok. Z tymi topami nie dało sie kiedyś wygrywać, ale na szczęście nadszedł T5:DR   :)

Edytowane przez MEVEK
  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Asuka jest w ekipie? Moja ulubiona postac.

tak http://www.tekken-official.jp/tk7ac/character/

 

Nadal czekam na Eddy, Lei, Bruce, Beak  :whyyy:

 

Ten wyżej tak jak Bob mógłby dla mnie nie istnieć w Tekkenie.

Lei http://tekkengamer.com/katsuhiro-harada-responds-tekken-fans-lei-wulong-whereabouts/

capoeira powinna się pojawić ale obstawiał bym raczej Christie (wiadomo, cycki) ciągle szukającej Eddiego

na Bruce'a bym nie liczył. jest Josie ;( i Bryan więc temat Muay-Thai i Kickboxingu jest obstawiony

Baek ma zbyt słabe plecy wśród graczy. no i jest Hwoarang.

dla mnie na razie priorytet to pozbycie się zwierzyńca bo nigdy nie mogłem tego w Tekkenie zdzierżyć

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...