Skocz do zawartości

TEKKEN 7


MEVEK

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem okazję pograć w sobotę i... nie mogę się doczekać! "Fajniejszy Tekken 6" to chyba najlepsze określenie. Dobrze, że wzmocnili trochę low parry - można teraz robić dłuższe juggle, bo siedzi jeszcze tailspin. Martwi mnie za to łatwość wyrywania z rzutów - jeśli w wersji konsolowej będzie to wyglądało tak samo, jak w wersji, w którą grałem (zwykła siódemka, nie FR) to wyrywanie się ze zwykłych rzutów będzie na porządku dziennym nawet u nas.

Odnośnik do komentarza

Netplaya chyba nie z(pipi)ią gdzieś czytałem, że automaty już działają online pomiędzy salonami i jest praktycznie bez lagowo. 

Podobno jak obaj gracze wybiorą, że preferują grać po stronie 1 player to obaj są po tej stronie tylko z innej kamery.

 

Foto relacja gościa co kupił sobie automat 15tyś$ niestety jest tylko na 1playera ale jest online: http://bbs2.ruliweb.daum.net/gaia/do/ruliweb/default/ps/101/read?articleId=25090401&bbsId=G005&itemId=421I

Edytowane przez devilbot
Odnośnik do komentarza

Miałem okazję pograć w sobotę i... nie mogę się doczekać! "Fajniejszy Tekken 6" to chyba najlepsze określenie. Dobrze, że wzmocnili trochę low parry - można teraz robić dłuższe juggle, bo siedzi jeszcze tailspin. Martwi mnie za to łatwość wyrywania z rzutów - jeśli w wersji konsolowej będzie to wyglądało tak samo, jak w wersji, w którą grałem (zwykła siódemka, nie FR) to wyrywanie się ze zwykłych rzutów będzie na porządku dziennym nawet u nas.

 

wow, czyli jest szansa, że taki ja będzie mógł się wyrwać z rzutu NA REAKCJE. jak z podcinką brajana :shok:  

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Czyli clownfiesty ciag dalszy :/

 

Pewnie sie nie doczekam Lee i Anny, nastepny w kolejce pewno bedzie misiek i kangur.

 

 

Ale trzeba przyznac, ze wersja z Evo zrobila spore postepy jesli chodzi o jakosc gry - wczesniejsze zapowiedzi wygladaly tak, ze SFV oral tego Tekkena na kazdym polu, obecnie goscie z Namco juz raczej przeskoczyli Beta Fightera 5.

 

Chociaz te generyczne animacje ciagance sie jak smrod po gaciach od T3 juz budza duzy niesmak w ustach.

Odnośnik do komentarza

Animacje to drewno i serio nie wiem na co czekają by je w końcu zrobić na nowo.

Ja tam jestem niedzielniakiem jeśli chodzi o bitki,a nie hardkorem ale po zagraniu paru meczyków w automatową wersję T7 jakoś pod wrażeniem nie byłem. Grafa takie podciągnięte PS3, drewniane animacje i festiwal rozbłysków i cyrkowych postaci.

Odnośnik do komentarza

Technologicznie, to ten Tekken zatrzymał się w rozwoju gdzieś na PS2, ale to akurat problem chyba wszystkich gier z JP. Niemniej jednak lekki hype jest, bo co ma nie być, skoro na serii się wychowałem, ale bańka pewnie pryśnie jak odpalę pierwszą walkę online i przy turbo lagach będzie mnie niszczył jakiś dzieciak grając jakimiś wynalazkami typu Bob, czy inne Kawai Capoeira shit. Mogli by zrobić wersję gry 'for veterans only' :D z klasykami takimi jak Paul, Law, Kaz i... Kuma :D

Odnośnik do komentarza

Master Raven to porażka niestety. Raven zmienił płeć? Całkiem możliwe sądząc po cyrkowych zagraniach Namco.

 

Tak czy inaczej, będzie grane. Jak wyżej, mam sentyment do serii. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...