Skocz do zawartości

TEKKEN 7


MEVEK

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież te nowe postacie to najlepsza rzecz w tekkenie od dawna imo - Gigas, Akuma, Master Raven czy wcześniejsze Alisa i Lars.

Nie wiem czemu mając taki roster ktoś może chcieć kolejnego nudnego brusa li albo innego karateke mma. To nie Virtua Fighter.

 

Gigas = Marduk

Akuma = :yao:

Master Raven = Raven

Alisa = Sailor Moon

Lars = :yao::dynia: misihima x5

 

Odtworczosc do kwadratu albo i szescianu. I prosze nie wymieniac w jednym zdaniu z tymi przypalami wyzej kogokolwiek z VF.

 

Moje zainteresowanie tekkenem siedem wyraze z pomoca ikonki :pawel: bo najblizej jej z wszystkich dostepnych do go.wna w najczystszej postaci (nie majac oczywiscie na mysli jej pochodzenia, prosze nie mylic).

 

Odnośnik do komentarza

Bo tak na poważnie to tekken się skończył na T2 (te dźwięki łamanych kości - do dziś nikt się do tego nie zbliżył) oraz T3 (który niszczył bebechy poczciwego PSXa). Reszta do zaorania.

 

pje.rdolisz, tk5 a szczególnie dr byl bardzo sztywniutki i najlepiej ze wszystkich zbalansowany

 

edit: dobra, widzę że nie jestem pierwszy, który pisze w obronie piątki :pawel:

 

@Masorz: Nie no kiedyś w ogóle nie było pokemonów i zjebów:

 

niby racja, ale problemem postaci w 7 nie jest raczej to że są wśród nich pokemony, ale że jest ich od groma i co gorsza także wśród nowych, "normalnych postaci". cyber lolitka z piłami, jacyś matadorzy, islamiści, homo niewiadomo, bob, gigas, lucky chloe. nuż kurrwa mać :pawel: to ja już wolałem poczciwego Rogera oraz Kumę/ Pandę w 2 i 5

 

mimo wszystko mam lekki głód (mój ostatni Tk to właśnie 5 DR) i sentyment do marki, więc za stówkę może wezmę

Edytowane przez nobody
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Niech dadzą klasyczne walki, bez udziwnień i tez, będę sobie giercowal. Ciekawe, jak rozważa A.S. z ery PS3, mam nadzieje, ze sami to obejdą i nie trzeba będzie nic dokopywać. Nie mam zamiaru kupować nowego sticka, a chciałbym dalej na nim grac i szkolić sie dalej.

Edytowane przez iMEVEK
Odnośnik do komentarza

 

 Kiedyś nowymi postaciami był misztrz kung fu i vale tudo, a teraz co? Mixy, pokemony i czarodziejki księżyca.

 

 

Nie no kiedyś w ogóle nie było pokemonów i zjebów:

 

hqdefault.jpg

 

Tekken%2038.jpg

 

maxresdefault.jpg

 

kuma-and-panda.jpg

 

NmOO1Rd.jpg

 

Gun_Jack_VS_True_Ogre_Tekken_3.png

 

maxresdefault.jpg

 

Nic a nic.

 

 

 

Ach doktorek i jego bodajże infinite combo nogami :banderas: albo że przy odpowiedniej kombinacji przyjeżdza krzesło doktorka albo Lei zakłada kajdany albo King ma latające buty. Tyle niesprawdzonego info (bo niby gdzie jak neta wtedy się niemiało). T3 uber alles (no i T2 za łamania). Nobody członek z balansem skoro walka sprowadza sie do kto pierwszy wybije gościa w powietrze założy juggla i jeżeli nie skończy to dobije pod ścianą. I tak wygląda tekken od T4. I w T7 też widze to samo. Spróbuj się wyrwać Kingowi w T2 a tu ponoć za pomocą guzika wyskakujesz z chwytu. Lol.

Edytowane przez Mani
Odnośnik do komentarza

Dokladnie. Gon byl opcjonalny za skonczenie trybu z pilka plazowa czy innych kregli, boskonovich chyba za ukoczenie force mode. A i tak byly to postacie totalnie przerysowane. Przy premierze 6ki co? Alessa i Lars graja glowna role w trybie story. Sailor Moon i piaty mishima po kisielu. Jak w trocje zobaczylem ze Lei odwzorowuje 5 zwierzecych stylow to sie nakrylem nogami. Albo edi capoeire, albo hworang taekwondo. Zawsze gardzilem Julia i podobnymi bezstylowymi postaciami a od 6 czesci jest istne zatrzesienie tego go.wna. Nic nie zapowiada zeby w 7 mialo byc lepiej. Jeszcze niech dadza ostatnia plansze w arcade z jakas burza albo wybuchajacym wulkanem.

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Nobody członek z balansem skoro walka sprowadza sie do kto pierwszy wybije gościa w powietrze założy juggla i jeżeli nie skończy to dobije pod ścianą. I tak wygląda tekken od T4. I w T7 też widze to samo. Spróbuj się wyrwać Kingowi w T2 a tu ponoć za pomocą guzika wyskakujesz z chwytu. Lol.

 

miałeś też areny bez ścian  :sorcerer: 4 w 5 na ps2 i ok. 10 w DR na psp/ps3 

 

i nie, walka ze ścianami nie była taka zła jeśli wiedziałeś jak z pod niej uciec, po bloku. w por. do 4 było i tak o wieeele lepiej ze względu na więkdze rozmiary aren

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Ściany i tak są w 7 znerfowane a i to samo jest z boundem, po którym postać już się tak wysoko nie odbija od gleby i trzeba teraz do niej podlecieć żeby założyć cokolwiek.

No i tak jak pisze Nobody- mierżą ściany to gramy bez nich.

Gram na automatach i wszystko wydaje sie bardziej znerfione, aczkolwiek jungle dalej ciagna sie przez pol planszy. Najgorsze jest wyrywanie sie jednym przyciskiem z rzutow zagranie nie do starej szkoly ale do noobow. Kiedys z banki trzeba bylo sie wyrywac 1+2 a nie tylko 2 lub 3. Teraz maszowanie 1 i ataki na nooba tak podstawowo nakreslic mozna ale i tak wierze.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...