Skocz do zawartości

Dishonored 2


Gość Soul

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mogło być inaczej.

 

Najlepsza gra akcji/przygodowa

  • Dishonored 2 (Arkane Studios/Bethesda Softworks)
  • Hitman (IO Interactive/Square-Enix)
  • Hyper Light Drifter (Heart Machine)
  • Ratchet & Clank (Insomniac Games/Sony Interactive Entertainment)
  • Uncharted 4: A Thief’s End (Naughty Dog/Sony Interactive Entertainment)
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

19 grudnia pierwsza gruba łatka :D

 

 

Nowe funkcje

  • Tryb nowej gry plus
  • Nowa opcja w kole działań umożliwiająca odkrycie lub schowanie elementów

Ulepszone funkcje

  • Poprawione złe naliczanie zabójstw przez Oraculum w Cesarskim Konserwatorium
  • Modyfikacja systemu wykrywania gracza przez SI pozwalająca na jednoznaczne stwierdzenie, kiedy gracz zostaje odkryty
  • Poprawienie ruchów SI w czasie biegu
  • Poprawione efekty różnych amuletów (siłowanie na rękę, duchowa rezerwa itd.)
  • Poprawiony tryb spowolnienia, w którym niektóre polecenia były ignorowane
  • Poprawki i udoskonalenia żądzy krwi
  • Zabijanie przeciwnika jego własna kulą jest teraz skuteczniejsze
  • Modyfikacja szybkości uzupełniania mikstury many w zależności od poziomu trudności
  • Poprawa wydajności i optymalizacja gry
  • Naprawiono różne problemy związane z logiką gry
  • Naprawiono problemy związane z interfejsem użytkownika

Poprawili to co mnie najbardziej bolało w samym gameplayu, mam nadzieje, że bug z blue screenem w PS4 PRO też zniknie.

Odnośnik do komentarza

IMO zniknie trochę sens podziału na postacie, podobały mi się te różnice między nimi, ten wybór który miałem teraz jak Corvo może mieć wszystko to jaki jest sens grać Emili ? tak wiem, że nie muszę ale mogę więc już wiem jak to się skończy, zupełności wystarczyło by New Game Plus :)

No ale jak dają to trzeba brać :)

Edytowane przez Soul
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

cedric-peyravernay-01karnaca-street.jpg?cedric-peyravernay-samuel01.jpg?14439286

 

Oraz wiele innych, charakterystycznych twarzy zawdzięczamy niejakiemu Cedricowi Peyravernayowi- artyście o nazwisku jak z samej gry.

Więcej tutaj: https://www.artstation.com/artist/cedricpeyravernay i na fb: https://www.facebook.com/cedricpeyravernayartworks/

Polecam obejrzeć, nie tylko dla artów z Dishonored. 

Ktoś swoją drogą będzie kupował artbook?

Edytowane przez gkihdghdhj
Odnośnik do komentarza

Ale takie wykrycia z chu.j wie skąd i zawalone przejście całkowicie po cichu, to mnie bardzo zdenerwowało właśnie przed chwilą, po przejściu Konserwatorium. Nie będę powtarzał, trudno. 

 

 

Reszta bardzo fajna. Szkoda tylko, że taki Bioshock potrafił mnie zaciekawić całym światem i tworzył super całość, tak Dishonored mam wrażenie jest trochę płytkie. Może przez to, że tylko dwie części są, albo coś. 

Odnośnik do komentarza

Oj tam ale przecież nikt nie pisze że gra jest zła, u mnie np jak nie zbieram gier i zazwyczaj po skończeniu lecą do żyda tak Dishonored dołącza do paru wyjątków które trzymam na półce. Bioshock na pewno robił też fabułą a tutaj w 2 no nie jest źle ale też nie porywa. W sumie gdybym miał wybrać którąś z serii to raczej byłby ciężki wybór, teraz tylko czekać na prey bo zdaje się że będzie świetnym połączeniem najlepszego z obu gier. 

Odnośnik do komentarza

Ja jestem w ostatniej misji i mam 30h przegrane.

Gra jest rewelacyjna, każda misja przemyślana z masą możliwości i ciekawych wyborów .

7 misja fenomenalna, jeszcze czegoś takiego nie widziałem.

W gatunku skradanek gra nie ma sobie równych, no i singiel na 30h+ to dzisiaj rzadkość, a przecież jeszcze NG+ druga postacią.

Mocny kandydat do GOTY .

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...