Skocz do zawartości

Dishonored 2


Gość Soul

Rekomendowane odpowiedzi

No sprzedaż jedynki też nie powaliła. Szkoda to wielka bo wygląda na to, że więcej części Dishonored raczej już nie powstanie.

 

Nie wiadomo ile sobie zakladali sprzedazy wiec nie ma co panikowac. Nie kazdy wydawca jest pazerny i ma za soba armie inwestorow ktorym trzeba placic miliony dywidend i innych (pipi). 

Edytowane przez hav7n
Odnośnik do komentarza

 

No sprzedaż jedynki też nie powaliła. Szkoda to wielka bo wygląda na to, że więcej części Dishonored raczej już nie powstanie.

 

Nie wiadomo ile sobie zakladali sprzedazy wiec nie ma co panikowac. Nie kazdy wydawca jest pazerny i ma za soba armie inwestorow ktorym trzeba placic miliony dywidend i innych (pipi). 

 

 

Bethesda zawaliła sprawę z Fallout 4, jako developerzy, ale jako wydawcy są jedynymi z moich ulubionych w tej generacji. Wolfensteiny, Evil Within, Doom teraz Dishonored, a w przyszłym roku Pray i nowy Quake. Czuć w tych grach starą szkołę, i to się chwali. Myślę, że nie mają jakichś kosmicznych wymogów co do sprzedaży, i 1.5-2 mln to dla nich dobry wynik by dać zielone światło następnym grom serii.

Edytowane przez musoil
Odnośnik do komentarza

Misja 4 . Przejście po cichu, bez zauważenia i bez zabijania. Ja (pipi)e co to było za wyzwanie. 3,5 h wczoraj starałem się. Wpierw bez mocy ale w końcu się złamałem. Bez blinka nie dało by rady;)

 

Ta gra to moje top 3 tego roku.

Edytowane przez blantman
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ciesze sie, ze sie przekonales i posluchales ludzi na forumku. Zobacz jaki szpil by cie ominal ;)

 

Posluchal mnie a nie ludzi na forumku, gdyby nie moja interwencja to na drugi dzien do domu wrocilby z kolekcja ezio xD

 

A i tak sam nie bylem do konca pewien co on w koncu wstawi w te zakupy growe, chlopak jest uzalezniony od asasynow, ugh.

Odnośnik do komentarza

Misja 4 . Przejście po cichu, bez zauważenia i bez zabijania. Ja (pipi)e co to było za wyzwanie. 3,5 h wczoraj starałem się. Wpierw bez mocy ale w końcu się złamałem. Bez blinka nie dało by rady;)

 

Ta gra to moje top 3 tego roku.

 

Mi ta misja bez mocy, zabijania i wykrycia zajeła jakieś 6 godzin. Masakra to była ale w końcu się udało ;) 5 udało mi tylko kawałek przejść - później pojawił się błąd z crashem przy wczytywaniu sejwa i niestety nie da sie już grać dalej... 

Odnośnik do komentarza

(pipi)aaaaaaaaaaaa ja (pipi)e się w(pipi)iłem . GRa już nie jest w top 3 z powodu technicznych problemów. Druga mafia :D . W misji 5 nie miałem dubbingu całą misje. Próbowałem resetować, przeinstalować grę (tak skasowałem i na nowo) , save load misje wcześniej. Nic nie pomogło . Słyszałem kroki, odgłosy otoczenia, zwierzęta ale głosów ludzi , npc czy nawet tych ważnych postaci ni (pipi)a. Przeszedłem misje w trybie bez dźwięku i to najlepsze bez NAPISÓW. TAK zniknął dzwięk i podpisy pod słowa mówione :D W misji 6 wszystko wróciło. Znowu słyszę dźwięki ale niesmak pozostał. Co to (pipi)a ma być. Czy testują te gry przed wypuszczeniem ?

 

Karny kutas dla developera. GRa miodna ale takich bugów nie powinno być.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Miałem to samo potwierdzam nic nie pomogło, reset, zmiana języka czy nawet load z misji przed, o dziwo jak grałem  po Polsku buga nie było wystąpił tylko podczas angielskiej wersji.

 

Panowie Dishonored 2 w 4K wygląda kosmicznie, no niestety ONE nie daje rady nawet chrupnięcia z gameplayu zniknęły, zostało tylko to na łodzi pod czas gadki reszta śmiga pięknie. 

Edytowane przez Soul
Odnośnik do komentarza

Od początku wiedziałem, że szału nie będzie, tak to jest jak się blokuje recenzje, zamiast normalnie dać je przed premierą gry to wielką łaskę zrobili, średnia jest b.dobra może jeszcze ruszy się ta sprzedaż. Co to błędów to IMO nie ma tragedii brak rozmów w jednym akcie plus chodzące w miejscu NPC spokojnie można przełknąć :) owszem ten brak dźwięku troszkę mnie wkurzył nie powiem ale i tak gra się za(pipi)iście :D

Odnośnik do komentarza

(pipi) mać, dość mam tego traktowania przez wydawców. wpierw day one pacz do poprawienia framerate w Bloodborne, 3 tygodnie później do skracania loadingów, jakieś drobne pacze do nowego Deusa, teraz taki syf. I niby jak tu wspierać dobre gierki 3xA na premierę, skoro ich twórcy sami nie szanują konsumentów? Walić to, czekam na wersję GOTY, ze wszystkim paczami na płycie, co by nie martwić się że za 15 lat po powrocie nie będzie można ściągnąć prostego załatania sejwów. :yao:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...