Skocz do zawartości

Dishonored 2


Gość Soul

Rekomendowane odpowiedzi

https://bethesda.net/pl/article/5eX5NlZf8I6AMwSswCsQ/aktualizacja-dishonored-2-niestandardowe-poziomy-trudnosci-i-wybor-misji

 

Nowa aktualizacja na konsolach 23 stycznia, a w niej między innymi wybór misji(umożliwia zdobycie trofików za niewykrycie i niezabijanie), opcja ich restartu, customowe poziomy trudności i tryb perma-death.

 

Szkoda, że takie ficzery dopiero w aktualizacjach.

 

Edit: shiet, nie zauważyłem. Niemniej, jest się czym podniecać.

 

Edit 2: Ci co grają pewnie zauważyli, ale ci co się wstrzymują z powodu błędów w piątej misji- na XOnie głos już działa po pierwszym updatcie, więc pewnie i naprawili wersję na PS4.

Edytowane przez gkihdghdhj
Odnośnik do komentarza

Ja jestem w ostatniej misji i mam 30h przegrane.

Gra jest rewelacyjna, każda misja przemyślana z masą możliwości i ciekawych wyborów .

7 misja fenomenalna, jeszcze czegoś takiego nie widziałem.

W gatunku skradanek gra nie ma sobie równych, no i singiel na 30h+ to dzisiaj rzadkość, a przecież jeszcze NG+ druga postacią.

Mocny kandydat do GOTY .

 

Dla mnie gra idealna. 

 

Edit 2: Ci co grają pewnie zauważyli, ale ci co się wstrzymują z powodu błędów w piątej misji- na XOnie głos już działa po pierwszym updatcie, więc pewnie i naprawili wersję na PS4.

 

 

Tak naprawili, 5 misja już ładuję się normalnie można grać jak człowiek (PS4 PRO)

 

A tu trochę więcej o nowy upie:

 

Aktualizacja Dishonored 2 – Niestandardowe poziomy trudności i wybór misji

Bezbłędne przejście Dishonored 2 to nie lada wyzwanie. Niezależnie od tego, czy jako Corvo próbujesz zdobyć osiągnięcie „Czyste ręce” lub jako Emily próbujesz przemknąć niezauważenie niczym duch ulicami Karnaki, Dishonored 2 wystawi twoje umiejętności na prawdziwą próbę. Druga aktualizacja gry (dostępna za darmo już w przyszłym tygodniu) wprowadzi jeszcze więcej możliwości podniesienia trudności gry, zwiększenia szans na sukces, a nawet ponownego rozegrania misji, by wypróbować inne podejście.

Druga aktualizacja gry dostępna jako beta w wersji PC na platformie Steam już 18 stycznia oraz 23 stycznia w pełnej wersji na platformy Xbox One, PlayStation 4 i PC wprowadza dwie duże nowości: dodatkowe ustawienie niestandardowego poziomu trudności oraz wybór misji i możliwość rozpoczęcia misji od nowa.

Dzięki niestandardowym ustawieniom poziomu trudności gracze mają jeszcze większy wpływ na rozgrywkę. Powiedzmy, że uwielbiasz skradanie się i podczas gry rozważasz wszystkie możliwości... Od teraz za pomocą jednego suwaka zmienisz efektywność ukrywania się za osłonami. Aktualizacja wprowadza ponad 20 podobnych suwaków, które wpływają na wiele aspektów rozgrywki: od szybkości działania strzałek usypiających po liczbę aktywnych przeciwników, którzy najprawdopodobniej zaatakują gracza jednocześnie.

DH2_TitleScreen_730x411.png

Wśród opcji niestandardowego ustawienia poziomu trudności znajduje się też propozycja dla graczy szukających ostatecznego wyzwania. Wybierz „tryb dla twardzieli” podczas rozpoczynania nowej gry, a zmierzysz się z groźbą ostatecznej śmierci swojej postaci oraz pozbawisz się możliwości ręcznego zapisu i wczytania stanu gry. „Tryb dla twardzieli zawiesza poprzeczkę jeszcze wyżej” – mówi główny projektant Dishonored 2, Dinga Bakaba. – „Gracz musi żyć z konsekwencjami podjętych decyzji lub pogodzić się ze spowodowaną nimi nieodwracalną śmiercią swojej postaci”.

Po pobraniu i zainstalowaniu drugiej aktualizacji gry uzyskasz też możliwość ponownego przejścia każdej wcześniej odblokowanej misji. Dzięki temu łatwiej zdobędziesz osiągnięcie „Czyste ręce” i „Duch”. Uwaga: po uruchomieniu takiej misji zachowa ona szczegóły twojego poprzedniego przejścia (postać, poziom chaosu, runy, pieniądze, wybory itd.).

 

Druga aktualizacja gry zawiera też inne nowości i usprawnienia przygotowane w odpowiedzi na zgłoszenia graczy. Wkrótce przekażemy więcej szczegółów na jej temat.

Edytowane przez Soul
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Jakiś czas temu pojawiły się w sieci plotki odnośnie ewentualnego dodatku (wszytko przez nazwę Black Sparrow). Z miłą chęcią powróciłbym do tej znakomitej pozycji. Należy pamiętać, że rewelacyjna przecież pierwsza odsłona Dishonored otrzymała po jakimś czasie dwa, niezwykle udane DLC - The Knife of Dunwall oraz The Brigmore Witches. Co do fabuły, jest tak jak napisał Soul.

Odnośnik do komentarza

Bierz teraz, jak jesteś graczem singlowym. Bethesda to jeden z nielicznych wydawców, który inwestuje w gry typowo single-player, bez tego całego niepotrzebnego multiplayera robionego na siłę. Jak pojawi się dodatek, to do końca roku pewnie, wraz z edycją GOTY.

 

No właśnie bardziej w multi gram. Singlowe gry na zimowe wieczory zostawiam :)  

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Chodzi mi tylko o to, że jestem trochę rozczarowany bo grając w demo miałem pl wersje i myślałem, że na płytce też takowa będzie i stąd mój ból. I przez to, że jest po ang to nie będzie mi się pewnie chciało czytać wszystkiego bo za dużo tego jest, a po polsku to bym czytał.

 

Teraz po dodaniu możliwości rozegrania wcześniejszych chapterów raczej nie ma problemu z platynką, prawda?

Edytowane przez Malibu
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...