Jump to content

Sign in to follow this  
c0ŕ

Sportowcy kończący kariery

Recommended Posts

Taki temat zrobiłem, tu mają się pojawiać infa o sportowcach którzy kończą kariery.

Słynny siatkarz Giba kończy karierę sportową

http://sport.wp.pl/kat,1912,title,Brazylijczyk-Giba-konczy-kariere,wid,16794717,wiadomosc.html?ticaid=1133a1&_ticrsn=5

Landon Donovan kończy karierę

http://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/ligi-zagraniczne,landon-donovan-zakonczy-kariere-po-zakonczeniu-sezonu,artykul,491088,1,293.html

Szkoda że tak wcześnie, chyba najlepszy piłkarz w historii USA, może oprócz Cobiego Jonesa,

https://www.youtube.com/watch?v=b7eZmKWW9s4&feature=youtu.be 

w 90 minucie strzelił gola dającego awans z grupy

https://www.youtube.com/watch?v=6AWDFLxf4Is

Oprócz tego Xavi, Gerrard, Lahm, Karagounis, Valdivia kończą reprezentacyjne kariery. (dezerterzy!)

Olof Mellberg (były kapitan Szwecji, ten co strzelił gola rzucając piłkę z autu) skończył karierę, a Didier Drogba - reprezentacyjną... Ech Didier, dobrze że jesteś w Chelsea.

Krzywousty zakończył reprezentacyjną karierę. Ja nie wiem co się z tymi cholernymi dezerterami dzieje, co to za moda nastała, po co grać w piłkę nożną, jak nie chce się grać w kadrze i reprezentować naród. Oni chyba chcą na siebie uwagę zwrócić, i jeszcze te żałosne teksty: "chcę zacząć nowy rozdział w życiu :D" I to 2 lata przed euro w jego kraju. Nasri, to się nie dziwię, ale Ribery jeszcze mógł pograć. Niech idzie posuwać z Benzemą nieletnie laski.

Żeby nie skończyło się tak jak Totti w 2006 roku że zakończył karierę w kadrze, a potem w 2010 i w tym roku że sobie na mundial chce jechać :P Nie chciało ci się wcześniej po Maltach i Azerbejdżanach w eliminacjach jechać to teraz WYPIERDALAĆ.

Klose zrobił to samo, ale to akurat dziwi, bo chyba nikt o zdrowych zmysłach by przy takim nadmiarze ofensywnych piłkarzy nie powołał.

Edited by c0r

Mertesacker też uciekł z kadry. Chora moda, ale też mądrze zrobił - uniknął siary, bo skapnął się że już nikt go w kadrze nie będzie chciał (widzieliście jak grał z Algierią?), a jest Boateng, Hummels, Howedes, i chyba Grosskreutz za Lahma. Och to takie wzruszające, mam 29 lat jestem już starym obrońcą, zwalniam miejsce młodszym, mam pieniądze fhui.

Kto z tej starej gwardii został jeszcze? Totti, kto jeszcze? Aż smutno patrzeć, chociaż chyba najtrudniejszym momentem dotąd było zawieszenie butów na kołku przez najlepszego w historii piłkarza. 

Grubego Ronaldo <3

• Upvote 2

Alex Del Piero jeszcze rekreacyjnie za kasę kopie, a na poważnie to Toni, Totti, Di Natale, Abidal, Walter Samuel, Dida, Rogerio Ceni, to tak na szybko z tych co pamiętam. Jeszcze parę lat i wszyscy z przynajmniej mojego dzieciństwa odpadną.

Kto z tej starej gwardii został jeszcze? Totti, kto jeszcze? Aż smutno patrzeć, chociaż chyba najtrudniejszym momentem dotąd było zawieszenie butów na kołku przez najlepszego w historii piłkarza. 

Grubego Ronaldo <3

Chciałeś napisać Zinedine Zidane.

Siedziałem oszołomiony po tej czerwonej kartce, aż do karnych. No, ale przynajmniej skończył z przytupem.

A ze starej gwardii sporo 'pogrywa' w lidze indyjskiej tak jak Del Piero- Trezeguet, Pires, Nesta... Jeszcze paru by się tam znalazło. Karierę w New York Cosmos ma także wznawiać Raul Gonzalez.

No i nie zapominałbym jeszcze o gościach, którzy grają jeszcze na jakimś poziomie- Pirlo (bodajże trzeci rok z rzędu najlepszy włoski piłkarz w jakimś tam ichnym plebiscycie) czy spisywany już na straty Lampard czy niestety cały czas dołujący Gerrard.

Oczywiście dla każdego 'stara gwardia' oznacza co innego. Dla mnie to goście, którzy wymiatali w PES2/3. Dla innych to będą czasy ISS PRO '98 i jeszcze starsze.

Heh, zrobił mi się z tego mały nostalgia-post.

jest temat o smierci sportowcow no ale to najmniej wazne akurat.

ja pyerdole, 20 lat... nie cierpie takich wiadomosci. mam go nawet w fifie, jest kotem. byl. masakra

Jest ale już nie chciałem odkopywać.

No luju, 20 lat, całe życie przed nim, wczoraj pewnie sobie kolację jadł i nawet nie podejrzewał... Nie znasz dnia ani godziny. To tylko daje do myślenia żeby ostrożnie żyć. 

Jechał na samolot na zgrupowanie do RPA, siedział na tylnym siedzeniu, wjechali w drzewo i podobno nie zapiął pasów bo wyleciał hen przez okno.

Jeszcze ostatnio się śmiałem z jego torresów na pustą bramkę...

Na drodze ulewa, wiatr prawie 100km/h, kierowca jechał zbyt szybkp, a do tego niezapięte pasy. Życie trzeba.trochę szanować. Szkoda chłopa.

Mam go w Wolfsburgu w FMie, dzisiaj poprosil o lepszy kontrakt z racji tego, ze na stale wszedl do pierwszego skladu.

ja yebe

Riquelme, ale to był kiedyś pomocnik, że ja pyerdolę. Król asyst mundialu 2006,  Chociaż trochę hermetyczny i pasywny bez piłki, ale i tak jeden piłkarzy o których trudno zapomnieć.

Również Trezeguet i Mutu ostatnio zakończyli.

Mutu to byl krol zycia, ciekawe gdzie by ostatecznie wyladowal i co osiagnal gdyby nie zamilowanie do dziwek, alko i dragow przez cala kariere

Riquelme, ale to był kiedyś pomocnik, że ja pyerdolę. Król asyst mundialu 2006,  Chociaż trochę hermetyczny i pasywny bez piłki, ale i tak jeden piłkarzy o których trudno zapomnieć.

Również Trezeguet i Mutu ostatnio zakończyli.

lol

chyba chimeryczny

Pewnie hermetyczny w sensie, że izolował się w akcji, nie szukał pozycji.

Trezeguet na zawsze w pamięci za złotego gola przeciwko Włochom w finale Euro 2000.

http://sjp.pl/hermetyczny

http://sjp.pl/chimeryczny

Hermetyczny w sensie, że raczej zamknięty i ograniczony jako piłkarz, niereformowalny. Tak jak powiedział Van Gaal, że gdy Riquelme był przy piłce, to nie było lepszego, ale gdy drużyna nie była przy piłce, to grali w dziesięciu. Wielu trenerów starało się go zmienić, ale on zawsze pozostał niezbyt szybki, spowalniający akcje, ale też świetny technicznie.

Edited by c0r

Ronaldinho powiedział że za rok skończy karierę, prawdopodobnie w końcu pójdzie do tego MLS. Pięknie się stoczył że w zasadzie od wieku 33 lat jest za słaby nawet na brazylijską ligę, w meksykańskiej też sobie nie radził. Ale kończy się epoka, zdecydowanie najbardziej efektowny piłkarz w historii.