Skocz do zawartości

Alienation


SzczurekPB

Rekomendowane odpowiedzi

Skończyłem drugi raz, tym razem obrońcą, w porównaniu do biospecjalisty wypada słabo ta klasa. Wolny i do tego z lipną bronią podstawową, krótki dystans i wiecznie kończąca się amunicja, postać nie na mój typ grania, coś jak statek Phobos w Resogun. Pora teraz na sabotażystę.

Edytowane przez Arkady
Odnośnik do komentarza

Tank jest bardzo fajny. Krótki zasięg nadrabia siłą ognia, a na zbyt szybki fire rate polecam ograniczyć tę statystykę (reroll na minimum) i nie dawać za dużo niebieskich rdzeni do broni. Mam nim aktualnie ok 145 Hero level i przez wszystkie poziomy idzie jak przecinak na Veteranie. Większy zasięg byłby przegięciem u tej postaci.

Jak dla mnie Saboteur najgorszy (jedynie nalot daje radę i podwójny dash). Po wbiciu platyny to robię Bio od podstaw na normalu, bo mi się bardzo podoba.

Odnośnik do komentarza

Kilka dni temu platyna wleciała - mój prywatny ranking postaci: Bio>Tank>Saboteur. Level 30 Hardcora wbiłem tankiem (przy okazji też lvl 30 postacią wpadło) ale wolał bym to zrobić bio - szybciej i prościej by było. Gdyby nie podwójny dash Saboteur'a to było by cienko z tą postacią :D

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Na Hardcore to pierwsze trzy misje na Vet, reszta na Pro. Tym sposobem 30 lvl wpadł w połowie World 2. Rób kopie sejwu co misje dla bezpieczeństwa. Im niższy poziom misji tym dłużej trzeba grać.

Co do 12-tu slotów to random więc trzeba trochę pograć. Ja leciałem misje na Vet po kolei, wpadło przy ok 130 Hero.

Odnośnik do komentarza

 

Już w przyszłym tygodniu pojawi się darmowa aktualizacja.

Doda ona oczywiście lokalny tryb kooperacji dla czterech graczy. Dodatkowo pojawią się nowe poziomy bohatera, trofea, a także ligi, które zostaną podzielone na pięć rang w których będziemy mogli awansować wykonując aktywności w grze. Ale to nie wszystko. Deweloper udostępni także dwa nowe poziomy trudności, rozbuduje statek-matkę o nowe pomieszczenia i lepszy loot. Ten zresztą także zostanie podkręcony.

5 lipca udostępniony zostanie także pierwszy dodatek - Survivor's Pack. Ten doda między innymi nowy granat - Vortex Grenade, a także opcję dostosowania koloru naszych strzałów. Dodatek wyceniono na 12,50 zł. Kupić będziecie mogli także przepustkę sezonową (42 zł) w której znajdzie się powyższy dodatek, kolejne dwa - Conqueror’s Pack, Veteran Heroes Pack oraz ścieżka dźwiękowa wraz z dynamicznym motywem z gry.

http://www.pssite.com/news/50853/lokalna-kooperacja-w-darmowej-aktualizacji-alienation-gra-dostanie-tez-przepustke-sezonowa.html

 

 

:banderas::fsg:

Odnośnik do komentarza

A gdzie nowa postać? Jak jest coop do 4 graczy to powinny być cztery postacie.

Jako Statek Matkę mogli by zrobić odpowiednik na normalnych mapach, bo latanie ciągle po tych korytarzach nie jest za fajne. Losowo generowane levele na podstawie zwykłych miejscówek były by dużo lepsze.

No i nowe lokacje też są potrzebne (plus przeciwnicy).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...