Skocz do zawartości

Alienation


SzczurekPB

Rekomendowane odpowiedzi

Ja od premiery gram ile mi tylko pozwala wolny czas i narazie robię sobie jednocześnie trzy postacie na 30 poziom. Sabotażystę już mam na 30/7, obrońcę na 25 i bio na 17. Nie wiem jakie macie odczucia, ale bio jest totalnie przegięty a jego skill z chmurą gazu to przeginka. Za to obrońca jest tak słaby, że aż zęby bolą. Sabotażysta poza atakiem artyleryjskim jest również średni, ale gra nim i tak daje mi największy fun. 

 

@Figuś: Możesz w delikatnym skrócie opisać na czym polega Arka? Dziś chyba skończę NG+ sabotażystą więc odblokuję misje arki (bo jak rozumiem, trzeba przejść 2x grę?).

Odnośnik do komentarza

Ja dopiero dobijam do 30 poziomu Tankiem i tak jakoś nie odczuwam jego "grubości". W ogóle większość osób z którymi gram to bio i sabotażysta. Może ktoś tu ma obrońcę na wyższym lvl i ma podobne odczucia? Mało amunicji w broni (wiem że można przerzucić statystyki) jak na takiego grubasa. Jakiś taki ogólnie nijaki jest :/

 

Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Tanka mam na lvl 30/92, do Arki mamy dostęp po ukończeniu świata na 2 poziomie, arka to nic innego jak czyszczenie danego poziomu po wyczyszczeniu którego teleportujemy się na małą "arenę" na której mamy bossa do pokonania, jak go pokonamy mamy do wyboru dwa teleportery jednym możemy wejść "głębiej" w statek a drugim zakończyć grę i odebrać nagrody. Wczoraj we trójkę z kumplami ledwo ukończyliśmy 4 piętro, warto tam grać bo szybko lvl leci, ale np. nic z mobków nam w trakcie gry nie wypada. Ze skrzynkami na koniec różnie bywa ale lubi dropnąć coś dobrego.

 

Co piętro lvl najsłabszych mobków wzrasta o cztery oczka, na na najniższym piętrze na jakie udało nam się zejść to tak zwani jedno strzałowcy są na 44lvl a taki Goliat lub Burzyciel już na 50lvl i zdrowo trzeba w nich napie.rdalać.

 

Ogólnie GOTY sztosik, mam nadzieję że będą długo wspierać grę.

 

Do platyny dużo nie brakuje, ale za cholerę nie chce mi wydropić legendarnej broni z 12 slotami na rdzenie :/

 

 

Polska na pierwszym miejscu :banderas:

Odnośnik do komentarza

Ja też się dziś miło zaskoczyłem naszą pozycją w światowym rankingu. To dobrze świadczy o nas :) W Dead Nation każdy mawiał, że dobra pozycja jest zasługą "cebula składek" etc. Tu widać, że dobra produkcja (od zaufanego producenta) nie odstrasza fanów i kupują w dzień premiery :D Brawo Polska!

Odnośnik do komentarza

Chciałbym podzielić się swoim wrażeniami. Wiedziałem że gra będzie dobra w końcu przy dead nation bawiłem się świetnie, jednak ta pozycja bije wszystko na głowę.

Jest mega miodnie, wszystko hula, że hej. Obawiałem się trochę, że eksplozje plus efekty trochę przeszkodzą nam w rozgrywce, jednakże wszystko jest fantastycznie zbalansowane.

Obecnie jestem na drugim poziomie świata i ponowny start wcale nie nudzi, powiem więcej dodaje smaczku, coraz lepszy arsenał plus mega twardzi przeciwnicy dają popalić.

Jeżeli trafimy na zgraną grupę, która wie z czym to się je można dokonać niesamowitych rzeczy, okazuje się że żaden wróg nam nie straszny i niczym taran przebijamy się do przodu.

Co prawda mały błąd i momentalnie leżymy, refleks w tej grze to podstawa. Cieszy fakt, że jako całość Polska zajmuje pierwsze miejsce, choć trochę mnie to zastanawia ponieważ przez całą rozgrywkę nie trafiłem nawet na jednego krajana :P

Myślę, że jest to jedna z lepszych pozycji ostatnich miesięcy, 84 zł to wcale nie tak wiele, więc polecam każdemu. Jeśli ktoś się zastanawia nad kupnem to niech przestanie i bierze w ciemno :)

Odnośnik do komentarza

 

Do platyny dużo nie brakuje, ale za cholerę nie chce mi wydropić legendarnej broni z 12 slotami na rdzenie :/

 

 

Tu mam zagwozdkę. Właśnie dropnęła mi legendarna strzelba plazmowa z 11 slotami + 1 slotem jako bonus "powalenie". Czy to już jest uznawane za 12 slotów? :)

Edytowane przez Sobies
Odnośnik do komentarza

Kurcze, skończyłem NG+ i byłem przekonany, że wskoczy w "Poziom Świata 3". A tu jedyna zmiana to pojawienie się Arki. Pierwsza randomowa totalnie próba w Arce i 3 piętra poszły w miarę gładko. Nie mam pojęcia czemu host przerwał po 3 piętrach wchodząc w exit. 

 

Czyli dochodzimy po 2 przejściu do momentu, że mobki na misjach już będą miały stały poziom, ty zaś jesteś takim zawadiaką, że weterana czyścisz jakby to tutorial był. Bronie inne niż legendy już nawet nie trzeba oglądać (tylko na szrot). 

 

Kurcze, coś muszą jeszcze dodać, bo wychodzi na to, że End Game w grze to zdobywanie kluczy do Arki i sama zabawa w niej. Jeszcze nie wiem jak się invade'uje, ale to mnie raczej nie kręci.

Odnośnik do komentarza

Najazd możesz komuś zrobić jak ma odblokowaną taką mozliwość pod :square:

 

Jak chcecie większy loot na końcu misji to utrzymujcie mnożnik x5 i rozwalcie trzy respy, jak znacie już rozkład misji i wiecie gdzie będzie punkt ewakuacyjny i niedaleko będzie niebieski kwiatek, to zostawcie go na samą ewakuację i dodatkowo będziecie mieć mnożnik x10 i jeszcze więcej łupów. Tylko jest jeden warunek, a mianowicie nie wolno zginąć bo wszystkie premie idą w pizdu.

Edytowane przez Figuś
Odnośnik do komentarza

Kurcze, skończyłem NG+ i byłem przekonany, że wskoczy w "Poziom Świata 3". A tu jedyna zmiana to pojawienie się Arki. Pierwsza randomowa totalnie próba w Arce i 3 piętra poszły w miarę gładko. Nie mam pojęcia czemu host przerwał po 3 piętrach wchodząc w exit. 

 

Czyli dochodzimy po 2 przejściu do momentu, że mobki na misjach już będą miały stały poziom, ty zaś jesteś takim zawadiaką, że weterana czyścisz jakby to tutorial był. Bronie inne niż legendy już nawet nie trzeba oglądać (tylko na szrot). 

 

Kurcze, coś muszą jeszcze dodać, bo wychodzi na to, że End Game w grze to zdobywanie kluczy do Arki i sama zabawa w niej. Jeszcze nie wiem jak się invade'uje, ale to mnie raczej nie kręci.

Jak nic nie dodadzą to będzie słabo. Po początkowym zachwycie, dziś zapał do gry mi opadł a nawet do End Game nie doszedłem. 

Nie zrozumcie mnie źle. Gra jest świetna. Jaka jedyna potrafiła przyciągnąć mnie na dłużej. Może to ze mną jest coś nie tak.

Odnośnik do komentarza

 

Kurcze, skończyłem NG+ i byłem przekonany, że wskoczy w "Poziom Świata 3". A tu jedyna zmiana to pojawienie się Arki. Pierwsza randomowa totalnie próba w Arce i 3 piętra poszły w miarę gładko. Nie mam pojęcia czemu host przerwał po 3 piętrach wchodząc w exit. 

 

Czyli dochodzimy po 2 przejściu do momentu, że mobki na misjach już będą miały stały poziom, ty zaś jesteś takim zawadiaką, że weterana czyścisz jakby to tutorial był. Bronie inne niż legendy już nawet nie trzeba oglądać (tylko na szrot). 

 

Kurcze, coś muszą jeszcze dodać, bo wychodzi na to, że End Game w grze to zdobywanie kluczy do Arki i sama zabawa w niej. Jeszcze nie wiem jak się invade'uje, ale to mnie raczej nie kręci.

Jak nic nie dodadzą to będzie słabo. Po początkowym zachwycie, dziś zapał do gry mi opadł a nawet do End Game nie doszedłem. 

Nie zrozumcie mnie źle. Gra jest świetna. Jaka jedyna potrafiła przyciągnąć mnie na dłużej. Może to ze mną jest coś nie tak.

 

Kojarzę Twój nick - chyba dziś graliśmy ?! :)

 

Powiem Ci, że wszystko jest zależne od ludzi. Jeżeli masz z kim grać to będzie Cię trzymało w grze. To chyba złota zasada, która w każdym przypadku się sprawdza. Ja dzisiaj nie powiem - odpłynąłem daleko do przodu wobec ekipy z którą grywam wieczorami, ale zawsze można zrobić kolejną postać (a nawet trzeba, jeżeli chcesz platynę). 

 

Jak spada ci zapał to może spróbuj poziomu ekstremalnego (śmierć = koniec gry). Jest złoty pucharek za postać na 30 lev w tym trybie...ojj to będzie masakra :D 

Odnośnik do komentarza

Ja dziś doszedłem do 2 misji w Stanach, Nebrasce czy coś, w każdym bądź razie, na koniec trzeba dostać się do punktu, gdzie muszę wezwać śmigłowiec, do tego napie.rdala do mnie jakiś moździeż i w drodze do tego miejsca jest tyle ufoków, że masakra, za cholere nie miałem pomysłu żeby przetrwać tę minute w oczekiwaniu na śmigłowiec, ba, ciężko było mi dotrzeć do tego punktu w ogóle.

Edytowane przez Wooyek
Odnośnik do komentarza

Ja dziś doszedłem do 2 misji w Stanach, Nebrasce czy coś, w każdym bądź razie, na koniec trzeba dostać się do punktu, gdzie muszę wezwać śmigłowiec, do tego napie.rdala do mnie jakiś moździeż i w drodze do tego miejsca jest tyle ufoków, że masakra, za cholere nie miałem pomysłu żeby przetrwać tę minute w oczekiwaniu na śmigłowiec, ba, ciężko było mi dotrzeć do tego punktu w ogóle.

Jak zaczynasz misję, to idąc pod tą barierę wyczyść ulicę którą będziesz wracał do punktu ewakuacyjnego, jak już dotrzesz na miejsce to jeszcze cię czeka minuta oczekiwania na śmigłowiec :)

Odnośnik do komentarza

 

Ja dziś doszedłem do 2 misji w Stanach, Nebrasce czy coś, w każdym bądź razie, na koniec trzeba dostać się do punktu, gdzie muszę wezwać śmigłowiec, do tego napie.rdala do mnie jakiś moździeż i w drodze do tego miejsca jest tyle ufoków, że masakra, za cholere nie miałem pomysłu żeby przetrwać tę minute w oczekiwaniu na śmigłowiec, ba, ciężko było mi dotrzeć do tego punktu w ogóle.

Jak zaczynasz misję, to idąc pod tą barierę wyczyść ulicę którą będziesz wracał do punktu ewakuacyjnego, jak już dotrzesz na miejsce to jeszcze cię czeka minuta oczekiwania na śmigłowiec :)

 

 

Ta misja to największy absurd i kretynizm twórców! Sama w sobie jest niczym się nie wyróżniająca. Ot zwykłe przejmowanie miejsc i stawianie wieżyczek, potem atak na tą "tarczę". Jak wyczyścisz drogę i NIE ZGINIESZ ani razu to misja jest normalna do przejścia. Zgiń choć 1 raz w tej misji (a nie daj Boże niech Ci się to przytrafi po odblokowaniu "moździerza" to wtedy czeka Cię piekło. Trzeba naprawdę się natrudzić wtedy, aby tam dojść, i przetrwać. 

 

Nienawidzę tej misji!

 

EDIT: @Wooyek - ubiegłeś mnie postem. Tak będzie czysto, ale nie możesz umrzeć!!

Edytowane przez Sobies
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...