Skocz do zawartości

Alienation


SzczurekPB

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kyo

Wczoraj z Bansaiem we dwójkę na LVL2 world przeszliśmy tą misję :D Była kupa śmiechu, Bansai dwa razy zginął wsiadając do śmigłowca gdy ja już dawno leżałem i kwiczałem o pomoc xD Koniec końców udało się poprzez sprint i nie oglądanie się za siebie :D

 

Ta misja powinna się nazywać tak:

 

Odnośnik do komentarza

Czy tylko ja dostrzegam absurd w Statku Arce?

 

Wczoraj gram sobie solo i jasna dupa by strzeliła...ustawiłem publiczny pokój :( Pod koniec 1 piętra już wbiła mi jedna osoba. Wkurzony grałem dalej, bo widziałem, że koleś umie grać. 2 i 3 piętro zrobiliśmy we dwoje i szło jak po maśle. Czułem dobry wynik. W czwartym piętrze dołączył trzeci koleś...piętro ukończyliśmy, ale już wynik poszedł w !@#$%$zdu za party 2 osobowe. Na łopatki mnie jednak dobił fakt, że na ostatnim bossie 5 piętra dołączył ostatni koleś i ostatecznie zaliczyło mi próbę jako 4 osobowe party. Wynik 64 na świecie. 

 

Ciekawi mnie teraz jakie mają wyniki pozostali? Czy typ który dołączył pod koniec 5 piętra ma "swój" wynik?! I w ogóle wiadomo jak na wynik wpływa czas? Kurde nie mam czasu ostatnio poszperać o takich rzeczach na międzynarodowych forach. :(

Odnośnik do komentarza

Tak, 12 slotów to max jaki można mieć, plus bonus w postaci granatu przy strzelaniu. Oczywiście najlepiej mieć w niej same rdzenie szóstego poziomu.

Ja mam od dłuższego czasu 7-rdzeniową plus granat, co daje mi 978k DPS grając Tankiem. Aż strach pomyśleć co będzie przy dwunastce.

Odnośnik do komentarza

Granat do broni jest ujowy, najlepsze co może wypaść to bumerang, ale dopiero jak jest przy strzelaniu a nie otrzymywanych obrażeniach.

 

Upragnione 12 slotów wypadło mi przy shotgunie z efektem pioruna przy strzale, muszę tylko zrolować gniazdka bo większość jest żółtych, po powkładaniu rdzeni na max lvl moc wynosi coś koło 1 200 000dps myślę że da się z niej wyciągnąć ok 1 600 000 po zrolowaniu gniazdek.

Odnośnik do komentarza

Wprawdzie gram na profesjonalnym poziomie, ale też cholernie ciężko u mnie o dobry drop. SMG to mam ten sam chyba od jakiś 3h gry, bo nic lepszego nie chce wpaść, trzeba będzie przeskoczyć na weterana.

 

Maksymalny mnożnik XP to 5, przynajmniej na poziomie profesjonalnym?

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

Wprawdzie gram na profesjonalnym poziomie, ale też cholernie ciężko u mnie o dobry drop. SMG to mam ten sam chyba od jakiś 3h gry, bo nic lepszego nie chce wpaść, trzeba będzie przeskoczyć na weterana.

 

Maksymalny mnożnik XP to 5, przynajmniej na poziomie profesjonalnym?

Maksymalny mnożnik to x5 na każdym poziomie trudności, podnieść go możesz niebieskim ksenokwiatem na ok minutę lub więcej w zależności od tego czy w odpowiednie umiejętności zainwestujesz, kwiat podwaja wartość mnożnika.

 

Co do dropu to czysty random :dunno:

Odnośnik do komentarza

Właśnie pojawił się potężny jak na rozmiar samej gry patch 1.01 (1,592 GB). Ogólnie Statek Matka został znerfiony :(

 

http://www.housemarqueblog.com/

 

 

Changelog

MAJOR FIXES
- Fixed the player sometimes going through walls after teleporting
- Players no longer die if they fall off the mission area but rather get teleported to host or checkpoint restart
- Players can no longer join/invade games that they shouldn’t be able to get in because of the visibility or invasion settings
- Non-host squad members no longer spam the server with invalid messages while playing invite-only missions
- Alien cores won’t fly outside the level anymore

MINOR FIXES
- Bug enemy is now easier to hit
- Flamethrower hit detection improved to take account the alien size
- Purchasing PS Plus membership while the game is running will now be instantly recognized by the game when trying to access a feature requiring PS Plus instead of a wait time up to 20 seconds
- Fixed an issue with clients not being able to rejoin ongoing game if host loses network connection midgame
- Performance improvement to Artillery strike that has the splash upgraded
- General performance improvements
- Trophy obtaining bugs that were fixed

NEW FEATURES
Antti’s memorial area added to fort Itaipu
- Respawn beacon activation now creates shield around the beacon and the previously activated respawn beacon explodes
- Possibility to create a squad from battles menu screen prior to entering a mission
- Extra statistics shown in character and bestiary menu screens
- Support for Japanese, Chinese and Korean fonts
- Cores can be removed from weapons

TWEAKS
- Mothership enemy level no longer scales with player level in World State 1. The enemy level will be locked to the level player was on when he first entered the Mothership
- Font tweaks mainly for the asian fonts. This might cause layout changes in some places
- Revolver has new particle effects
- Mothership enemies in World State are now 2 levels weaker
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Zacząłem Hardcore Mode (Bio) i na Veteranie jest niezła nerwówka, przez co zmieniłem na Pro. Wypadła mi przed chwilą fioletowa broń (10 lvl) z efektem pioruna przy strzale i teraz to można śmigać :D Bardzo fajny efekt, chyba nawet lepszy niż granat. Zobaczymy jak będzie później.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...