Skocz do zawartości

Alienation


SzczurekPB

Rekomendowane odpowiedzi

Gram od 3 dni, mam 28 lvl i gra jest kozak ale dwa pytania: 

 

1.Kiedy najlepiej aktywować mnożnik x10? Przed wyzwaniem , bossem  czy może końcem misji? 

2.Czy drop jest lepszy grając w coopie? Preferuję grę solo+czyszczenie mapki do końca. Straszne lagi z randomami co znacznie utrudnia grę

1. lepiej się wychodzi przed wyzwaniami i czyszczeniem kryjówek niż na samym bossie

2. drop jest na maksa randomowy, nie ważne czy grasz w coopie czy solo, laga nie uświadczyłem poza strasznymi dropami grając w cztery osoby gdy dużo się dzieje na ekranie.

Odnośnik do komentarza

No jak dla mnie kolejny sztos. O ile Deadnation nie przypadlo mi az tak do gustu, to nowa arcadowa strzelanka Housemarque przez spektakularnosc, kolorystyke, roz(pipi) na ekranie, zdobywanie lootu, czy scenografie rodem z Destiny od razu trafila w moj gust. Trudno dzisiaj bylo oderwac sie od ekranu - mega frajda - zabraklo jedynie 60 klatek, ale i tak jest swietnie! Polecam.

Edytowane przez easye
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Cześć, mam takie pytanie przeszedłem na weteranie i teraz chciałbym na ekspercie, tak żeby dojść do mistrzowskiego. Jednak za pierwszym razem, mapa się zaktualizowała i wszystko było na czerwono. Teraz na czerwono jest tylko Arka, reszta misji na zielono. Mogę zagrać na ekspercie ale nie widzę postępu w grze. Co robić? Arkę przeszedłem standardowo. Mieliście tak? 

Odnośnik do komentarza

Przedwczoraj udało się przejść całą arkę z randomami na legendarnym, piękne uczucie :) Prawie 2 mld xp, ze 110 lvl na 150 w ciągu 1,5h. Na samym końcu naliczyłem 11 legendarnych itemków także całkiem sporo jednak jakościowo bez szału. Gram dopiero od tygodnia ale już doskwiera problem małej ilości lokacji dlatego niech jak najszybciej coś wypuszczą. Dla posiadaczy season passa: warto inwestować w niego? Jak wypada granat wirowy w porównianiu do innych? 

Odnośnik do komentarza

Dla posiadaczy season passa: warto inwestować w niego? Jak wypada granat wirowy w porównianiu do innych?

Nie posiadam jeszcze SP, ale ten granat jest OP. Wciąga w zasadzie wszystkich, więc zapewnia dłuższą chwilę spokoju. Jak wypadnie wersja Fast Recharge to już w ogóle chyba można go używać na okrągło.

 

Co do nowych lokacji to niestety prawda. Arka generowana na podstawie wszystkich poziomów urozmaiciła by to trochę, a tak trzeba czekać na inne kraje, jeżeli w ogóle będą.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...