Skocz do zawartości

Alienation


SzczurekPB

Rekomendowane odpowiedzi

Zrobilismy sobie wczoraj nocna premiere ze Squarem i Kyo i poki co ja jestem zachwycony, jest solidna porcja zawartosci, swietna grywalnosc, cudowne efekty czasteczkowe no i dosc rozbudowany loot system, loot mozna przerabiac na materialy ktorymi ulepszami uzywane bronie, sa tez rdzenie do dodatkowego ulepszania broni od uncommon wzwyz, zaskakujaco przemyslane - pogram troche wiecej to moze klepne dluzszego posta, poki co jak najbardziej na TAK.

Odnośnik do komentarza

Przy zmianie liczby graczy spada poziom trudności. Moim zdaniem bardzo spoko, że nie tracisz lootu i expa. Każdy dostaje tyle ile zrobił w grze. Jak wpadniesz pod koniec to dostajesz mniej. W ten sposób jakiś błąd gry/zanik sieci nie spowoduje frustracji. Tracisz jedynie nagrodę na koniec przed śmigłowcem ;)

 

Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Pograłem w końcu i mała przerwa na przemyślenia: szykuje się dobry szpil.

 

Na szczególne uznanie zasługuje aspekt multiplayer'a. Dołączanie do gry jest bezproblemowe, czy to gracz z Niemiec/Kanady/USA/Emiratów = ZERO LAGA! Wielkie brawa za to! 

 

A w samej grze? Dziwi mnie, że jeszcze tego tu nie napisano. Ludzie to jest AlienDIABLO :)  (i to w najlepszym tego słowa znaczeniu)

- wypadające itemy

- współdzielenie się loot'em

- ulepszenia broni, coś na wzór runów z Diablo 2

- rangi broni (typowe, po legendary)

- system skilli (można w każdej chwili resetować, co również jest dobrym posunięciem)

 

I to wszystko okraszone wizualnie jak już zapewne zdążyliście zobaczyć. Nie uświadczyłem również żadnych wachań FPS'ów. Jednak odnotuję, że raz gra mi zawiesiła się do "blue screen'a" z krytycznym błędem. 

 

To tak na szybko. Idę grać dalej :D

 

TL;DR

Dobrze wydane 75 zł. Kupujcie bez zastanowienia. Fani Diablo mogą być zachwyceni :)

Odnośnik do komentarza

Kupione.

Dodajcie mnie do znajomych to jak będę miał chwilę to coś pogramy.

 

Edit:

 

Chwilkę pograłem. Ah czysta za(pipi)istość. Dawno żadna gra nie sprawiła mi tyle radości. Tacy bardziej rozbudowani Helldiversi ale, jak na razie, mniej frustrujący.

Długo szukałem takiej gry gdzie sam gameplay sprawia mi przyjemność. Do tego loot i mamy HIT. 

Kupować, kupować. Polska ma być na 1 miejscu ;).

Edytowane przez mushabelly
Odnośnik do komentarza

W jaki sposób można dzielić się lootem i jak atakować światy innych graczy?

 

Kolejna sesja za mną, pierwszy gracz, który mnie zaatakował i z tego co zauważyłem, obcy atakują również jego. Udało się wygrać, ale w tym całym zamieszaniu nawet nie zauważyłem czy coś dzięki tej wygranej zyskałem (stawiam, że wpadło dużo xp). Poza tym, to co się dzieje na ekranie, głowa mała i epilepsja, a wszystko bez przycięć, no i te wybuchy, coś pięknego. Graficznie też bardzo ładnie, pierwszy level nie powala, ale Ukraina już pokazuje pazurki, a Brazylia podobno jeszcze lepsza, także Fanek kupuj, bo jest grafika ;). Poza tym, miód wypływający z erkanu tv i zalewający nam pokój. Musiałem kończyć, bo nocka, inaczej pewnie bym siedział jeszcze kilka godzin. Kupować i nawet się nie zastanawiać.

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

Coop z czwórką ogarnietych znajomych to czysta przyjemność, chociaż jak popołudniu graliśmy z havenem, z randomami też dawało radę. zrobione 15 misji i im dalej w las jest coraz większa rozróba.

 

:obama::banderas:

 

No my wlasnie skonczylismy ciorac, tez 15 misji zrobione, jutro jakby co to mozemy przytargac razem jak bedzie miejsce w ktoryms party :cool::lapka:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...