Skocz do zawartości

Alienation


SzczurekPB

Rekomendowane odpowiedzi

Dziwne, ja jestem w platynowej i mam x8.

Podoba mi się z nowości, że można zablokować ulubione giwery, żeby ich przypadkiem nie sprzedać.

 

Odkryłem dziś tajne miejsce w Brazylii, wysepka do której idzie się po molo, zapala się znicz ku pamięci jakieś kobiety, pewnie z ekipy firmy lub spokrewnionej.

Też jakiś czas temu to odkryłem, podobno każda lokacja ma jakieś ukryte miejsce, ale ile w tym prawdy :dunno:

Odnośnik do komentarza

A ja wczoraj miałem szczęśliwy dzień u Bio i wypadł Primary na 12 slotów z bumerangiem przy strzale :) Pasuje idealnie do shotguna z efektem pioruna przy strzelaniu.

Teraz się czaje na legendy nowego ekwipunku.

 

E: właśnie ściągam update 1.06 który waży 1,607 GB :blink: Ciekawe co dodali.

Wydaje mi sie ze on juz wczoraj sie pobieral...

Ma ktos te nowe pukawki?? Fajne sa??

Odnośnik do komentarza

Ściągnąłem i nie widzę nic nowego, mnożnik też bez zmian :/

Wczoraj wziąłem SP i te nowe bronie takie sobie. Collapser fajnie wygląda, ale ciężko się go używa, a Devastatora szukam legendy, bo wersja Rare jest słaba.

 

E: na chwilę obecną 1.06 usuwa sekcje Radio z Ekwipunku. Rozmiar pozwala sądzić, że odblokują coś wkrótce.

Odnośnik do komentarza

Ma ktos te nowe pukawki?? Fajne sa??

Nadarzyła się okazja to nagrałem obie pukawki w akcji. Udało mi się zdobyć Devastatora z 12-oma slotami z efektem granatu i to co się dzieje to :obama: Collapser wydaje mi się mało praktyczny, ale zobaczę jeszcze przy lepszej wersji.

 

Plus bonus w postaci dropu chyba idealnego Primary Bio.

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wow ale petarda ten devastator, ładnie kosi. Collapser nie wygląda zbyt ciekawie ale to pewnie z powodu braku jakiegokolwiek bonusu. Chyba też zainwestuje w SP. 

 

Ps. czy wam też strasznie przycina gdy ktoś rzuci granat z SP? Gra działa w około 10fps praktycznie za każdym razem

 

Ps. 2. dużo inwestujecie w kryty? Staram się mieć około 30% a nawet więcej i to mimo spadku ogólnego dmg. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Zależy od broni, przy 12 slotach optymalnie jest mieć 40-55%. Jak ma się kilka synergii to trzeba dawać Prismatic do środka, aby wykorzystać w pełni potencjał.

 

Btw. Nie wiem czy wiecie, ale w grze jest Easter Egg. Na ekranie tworzenia postaci trzeba wcisnąć  :DpadUp:  :DpadUp:  :DpadDown:  :DpadDown:  :DpadLeft:  :DpadRight:  :DpadLeft:  :DpadRight:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ja nie mogłem pobrać OST - SP kupiłem Day One, więc zadzwoniłem i to zgłosiłem, skończyło się tak że coś pomieszali że niby miałem licencję na SP ale samego SP nie miałem kupionego xD. Wkur... się po 6 tygodniach ciągłej wymiany emaili i tony screenów udowadniających że nie mam możliwości pobrania OST i samego SP, zgłosiłem oficjalnie reklamację i z żądaniem naprawienia tego albo oddania kasy. Oddali 33 zł i anulowali licencję ale drugi raz SP nie kupiłem. Niech się pałują.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...