Skocz do zawartości

Alienation


SzczurekPB

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę słaba ta zawartość.

 

Przepustka sezonowa zawiera:

• Pakiet ocalałego: wyjątkowy moduł uzbrojenia, potężny granat oraz trzy nowe kolory pocisków.

• Pakiet zdobywcy: zabójcza broń laserowa, nowa broń ciężka i trzy nowe kolory pancerza.

• Bohaterscy weterani: rozwinięcie żołnierzy do 15. poziomu bohatera.

• Oficjalna ścieżka dźwiękowa: 21 energetyzujących utworów.

• Dynamiczny motyw dla PS4™.

Ciekawe jak to będzie działać. Każda nowa postać będzie miała 15 Hero level? Albo po przejściu gry automatycznie wskoczymy na ten poziom, co jest trochę słabe.

Odnośnik do komentarza

Dany typ broni ma zawsze takie same maksymalne statystyki, mogą jedynie się różnić efektem i ilością rdzeni więc lepszego lotu nie dostaniesz raczej. Wydaje mi się, że ogranicza się jedynie do tych wartości procentowych.

 

@Figuś

A te dwa dodatkowe nie są już na tej liście?

Odnośnik do komentarza

A wiesz co, całkiem możliwe bo sugerowałem się muflonami z pssite, ale teraz tak czytam to nie jestem na 100% pewny.

 

Jednak miałem rację seasson pass daje jeszcze dostęp do dwóch PRZYSZŁYCH paczek :obama:

 

 

Survivor’s Pack includes the possibility to make all main weapons available to all classes, a new piece of gear (the Vortex Grenade, which sucks all enemies to a central gravity point dealing constant damage) and three exclusive bullet colors. Get it for only $5.99/2.99€. The Season Pass, priced $9.99/7.99€, gives you a big bundle discount on this and upcoming DLC, including Conqueror’s Pack, Veteran Heroes Pack, the game’s soundtrack and Alienation’s Dynamic Theme.

http://www.housemarque.com/alienation-local-co-op-and-leagues-hit-ps4-on-july-5th/

Edytowane przez Figuś
Odnośnik do komentarza

Ciekawe czy loot będzie lepszy na tych nowych poziomach.

 

Zagrałem trzy razy i d.upy nie urwało, mimo, że szansa na legendarną broń wynosi +44%, to już na weteranie bywało lepiej...

Grałem na ekspercie, bo trzeba na tym skończyć, żeby zagrać na mistrzu. Sam stopień też grozą nie wieje, ale to pewnie dlatego, że mam 160 poziom, kika razy otarłem się o zgon, bo leciałem na hura. Dodali też jakieś ligi, teraz to już chyba będzie standardem :-D

Odnośnik do komentarza

Przechodzę teraz wszystkie misje po kolei na Expert i miałem dzisiaj fajną akcję z Hordą (drugi Hitman na filmiku z trzech, którzy byli obok siebie).

 

 

Co do drop rate'u legend to na Expercie zdobywam średnio 3 na misję, ale 12-slotów Primary z efektem Bumerangu przy strzale nie chce na razie wylecieć.

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...