Skocz do zawartości

Yakuza: Zero


Gość Kasias

Rekomendowane odpowiedzi

Chapter 6

 

 

"Ucieczka" przez przydupasami z Yakuzy, idę jak przecinak, choć tracę systematycznie poitiony... wszystko pięknie ładnie, znów czuję się jak niszczyciel skośnych mord, ale spotykam tą diwę i czuję, że coś nie gra. Widzę kanał i przypominam sobie "trailer", który pojawia się po włączenie gry  :mog: A w ekwipunku 2 małe potiony  :frog: Czeka mnie reload

 

W ogóle dopiero w tym chapterze odkryłem korzystanie z broni, zabijcie mnie  :yao: Ogólnie odkąd wchodzą opcje biznesowa to gra IMO dostaje niesamowitego kopa. W końcu nie czuję się jak w tutorialu(choć oczywiście chapter 1 to złoto), dzieje się więcej, ciekawiej. Im dalej w las tym jest po prostu lepiej. Sama gra to miód, nawet zacząłem doceniać grafikę w pewnych momentach. 

Odnośnik do komentarza

Polecacie jakiś dobry setup na trasę Pro-Am w pocket circuit?

 

Niestety nie zapisywalem setupow... :/

 

Ogolnie sporo kombinowac i tweakowac trzeba bylo w tej mini-gierce, nawet jeden komponent moze oddzielac wygraną od smutnej miny Kazumy patrzacego jak jego autko leci na sciane. xD

 

btw. Sony chyba zaskoczone i zadowolone, kto by pomyslal ze taki trailer pojawi sie juz po premierze gry na ich kanale:

 

Odnośnik do komentarza

Gram i ja i fajne to, to, ale dlaczego tak żenująco łatwe???

 

Z normala zmieniłem na hard i nadal, by wygrac 99% pojedynków z randomami na ulicy, wystarczy bezmyslna masherka (serio wystarczy klepać tylko jeden klawisz i odpowiedni kierunek, a i tak nie (pipi)i się więcej jak 10% hp xD).

Bossowie i sub bossowie fajni. Tutaj trzeba zabrać ze sobą kilka potionów, ale miejsca w inventory na nich od groma, więc co to za wyzwanie?

 

Story, postaci i klimat są mocno spoko (relacje Kiryu z poruczniakmi Yakuzy, wejąście Goro - WOW), no ale miał być też gameplayowy mesjasz, a jest tylko poprawnie.

 

Coś źle robię, czy zacznie sie robić ciekawiej po IV chapterze?

Odnośnik do komentarza

 

Majima... Robisz w kolko reversal

Tą kontrę R1 + :triangle: ?

 

bo już prawie pad poleciał prosto w TV :rayos:

 

Dobra po 3h się udało :obama:

 

 

U mnie tylko lapie za kark i dusi. Jak wykonac te kontre? Mam nacisnac naraz R1 i trojkat, czy trzymac R1 i nacisnac trojkat? Kiedy to nacisnac, w momencie jak przeciwnik uderzy czy zaraz przed?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...