Skocz do zawartości

Yakuza: Zero


Gość Kasias

Rekomendowane odpowiedzi

Oo, chylę czoła :hi: Tylko angielskie? Znalazłem zasady na Wikipedii, tylko nie wiem, czy to będzie wystarczające. Zobaczę, czy mi się uda opanować zasady na podstawie takich strzępków informacji, a jak nie to najwyżej daruję sobie. Co Twoim zdaniem było najbardziej problematyczne lub czasochłonne do wykonania, abstrahując od grania po japońsku? :D

 

Patrzę w statystyki, mam sporo zrobione, ale procentowo jestem w okolicach.... 50 procent! ;] A wydaje się, że większość zadań wykonałem. Gierka moloch.

Odnośnik do komentarza

nie wyobrażam sobie głosów angielskich w tej grze. W personie 5 przez chwilę grałem po angielsku ale ann doprowadziła mnie do takiej frustracji że musiałem zmienić na japoński :D No angielski dubbing w japońskich grach nie wychodzi zbyt dobrze poza dark souls (ale tam to mało dialogów jest)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jestem chyba jedynym gościem, który uwielbiając japońskie klimaty, woli angielski dubbing i nie trawi japońskich głosów :D W Yakuzie trudno mi było się przyzwyczaić. Dla mnie japońskie głosy są komiczne, poza tym oczy nie odpoczywają, bo trzeba wszystko czytać, by zrozumieć. W Personie 5 też gram po angielsku.

Odnośnik do komentarza

Jakieś konkretne rady, co do pokonania ukrytego bossa (ostatnia submission) ? Klepie frajera, ale często randomowo odpala promień z tego działa i gejm ołver :sorcerer:

 

Ponoc bardzo latwo jest go zayebac jakas bronia bo kazdy cios go staggeruje [chyba spicy knife], polacz to z umiejetnoscia ze jak nie masz paska heat to bron sie nie zuzywa i mozna typa Z A O R A C.

 

Ja osobiscie bilem go stylem Legend i robilem mu chwyty non stop od razu podnoszac go z ziemi [wtedy ma stuna] co go otwieralo na pelne rush combo z trojkatem gdzie masz chwyt ktory go na ziemie wywala i tak w kolko.

Odnośnik do komentarza

Jak się wyrywał to szybka zmiana na RUSH i dobieg do niego, najgorzej było dotrwać do momentu jak "gubi" armatę, bo po tym to już lajcik na (Beast)

filmik poglądowy

 

tak gdzieś od 2:30

jak wróce na chatę to sprawdzę czy czasem nie mam filmiku ze swojego podejścia

 

 

Edytowane przez Figuś
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No właśnie przy nadużywaniu rzutów i chwytach (Beast), typ zaczyna się wyrywać i robi się problem.

 

Dlatego potrzebny jest styl Legend zeby gladko poszlo, nie zacznie sie nawet wyrywac: pierwszy rzut normalny -> podnosisz go kolkiem -> ma stuna -> wklepujesz rush combo z trojkatem co robi od razu automatyczny 'niewyrywalny' chwyt -> podnosisz kolkiem itd.

Odnośnik do komentarza

Panocki, czemu mi się nie pokazuje ostatni wyścig z PC Fighterem? Wszystkie inne już przeszedłem.

 

Już wiem, trzeba zaprzyjaźnić się z nim na maksa.

 

 

Wróciłem dziś do gierki, 78 godzina a ja wciąż nie zrobiłem wszystkiego :banderosasoss:

Edytowane przez Rozi
Odnośnik do komentarza

Ponad 100 godzin, prawie wszystkie subquesty zrobione, co za gra :)

 

Spoilery do końca Chapteru 14

 

 

- Nie było mi szkoda Ody jak umierał, nie dość że przez niego Makoto przeszła przez piekło, to do ostatniej chwili okazał się tchórzem, cały misterny plan poszedłby w p.zdu, bo bał się, ze prawda co zrobił Makoto wyjdzie na jaw i będzie spalony u Tachibany
- Rozpłakałem się przy scenie spotkania Makoto i Tachibany :(

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...