Skocz do zawartości

Yakuza: Zero


Gość Kasias

Rekomendowane odpowiedzi

jestem po czwartym rozdziale

 

JA PIER.DOLE

 

genialna gra w kazdym aspekcie, gta to przy tym gierka dla gimbazy

 

jestem mega wyczulony na przedstawienie postaci w grach, więzi, uczuc itp guwien. 99% gier w tym aspekcie traktuje gracza jak dałna - tutaj jest uczta

Edytowane przez kermit
Odnośnik do komentarza

Ta gra z kazda godzina jest coraz lepsza - ja (pipi)e, poczatek roku, a czlowiek juz dostal tyle GOTY tytulow - RE 7, Yakuza, Nioh, zaraz Nier Automata, dawno nie bylo tak dobrego okresu na konsolach, jak jeszcze sobie pomysle, ze taka Yakuza i Nioh to niecale 200h! Pieknie!

Odnośnik do komentarza

@golab

 

Z tego co kojarze to nie starczylo kasy na ten kawalek, jakis gosc z atlusa pisal ze autorzy sobie za duzo zyczyli i ekipa nie zmiescilaby sie w budzecie, na szczescie oprocz tego nic nie zostalo zmienione. Szkoda bo piosenka jest za(pipi)ista, szczescie w nieszczesciu jest takie ze zostala uzyta tylko raz, w intrze, wiec polecam sobie zerknac intro na YT ktore i tak tekstu nie mialo przez okres trwania tego kawalka.

 

jestem po czwartym rozdziale

JA PIER.DOLE

genialna gra w kazdym aspekcie, gta to przy tym gierka dla gimbazy

jestem mega wyczulony na przedstawienie postaci w grach, więzi, uczuc itp guwien. 99% gier w tym aspekcie traktuje gracza jak dałna - tutaj jest uczta

 

Od teraz bedziesz wiedzial jakie to przykre uczucie czytac opinie ludzi ktorzy ogladnieciu jednego trailera Yakuzy mysla ze to jakas smiechowa gierka i chinskie gta. :cool:

Odnośnik do komentarza

@golab

 

Z tego co kojarze to nie starczylo kasy na ten kawalek, jakis gosc z atlusa pisal ze autorzy sobie za duzo zyczyli i ekipa nie zmiescilaby sie w budzecie, na szczescie oprocz tego nic nie zostalo zmienione. Szkoda bo piosenka jest za(pipi)ista, szczescie w nieszczesciu jest takie ze zostala uzyta tylko raz, w intrze, wiec polecam sobie zerknac intro na YT ktore i tak tekstu nie mialo przez okres trwania tego kawalka.

 

 

jestem po czwartym rozdziale

JA PIER.DOLEgenialna gra w kazdym aspekcie, gta to przy tym gierka dla gimbazy

jestem mega wyczulony na przedstawienie postaci w grach, więzi, uczuc itp guwien. 99% gier w tym aspekcie traktuje gracza jak dałna - tutaj jest uczta

 

 

Od teraz bedziesz wiedzial jakie to przykre uczucie czytac opinie ludzi ktorzy ogladnieciu jednego trailera Yakuzy mysla ze to jakas smiechowa gierka i chinskie gta. :cool:

nie mam z tym problemu bo latwo przychodzi mi gardzic opiniami ludzi bez gustu

Odnośnik do komentarza

No ni ch.uja nie dam rady wygrać z Ogitą tej walki tanecznej :/ jak mnie wkurza ta mini gierka, w Y5 bardziej mi się podobało :P

Scisz lub wylacz dzwiek i skup sie na wklepywaniu. Ja tak to przeszlem bo muzyka tam ma sie nijak do guzikow tylko rozprasza. Edytowane przez Zetta
Odnośnik do komentarza

Początkowo, po odpaleniu (to moja pierwsza Yakuza) pierwsze wrażenie- hmm będzie ciekawie,ale czułem się trochę nieswojo...lecz godzina za godziną, quest za questem, wkręcenie się w świetnie prowadzoną linię fabularną... i w tym momencie to dla mnie :obama: NOWE DOZNANIE GROWE, tak bym to ujął. Tego potrzebowałem. Jestem w IV chapterze, przegrane kilkanaście godzin, ale w końcu wróciło uczucie, że chce się po prostu w daną grę grać. Mega produkcja. Jeśli ktoś ma wątpliwości czy zaczynać i wchodzić w ten świat to lepiej je rozwiać i wejść w Yakuze ;)

Edytowane przez Rafael0089
  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

Skończyłem właśnie story zwiazne z Real Estate było takie sobie, lepiej bawiłem się w kabarecie Majimy. Pocket Racing też skończone teraz już lecę do końca ze story bo na liczniku przegrane już więcej godzin niż w całej Yakuzie 5.

Quest z wróżką i

młodym Daigo

to :banderas:

Odnośnik do komentarza

Kes ile masz godzin na liczniku, u mnie wskoczyło wczoraj 79h a nie zacząłem nawet kabaretu. :pawel:

Jestem w połowie 9 chaptera zrobione 72 questy i 56% gry na zeagrku 66h.

Teraz lecę całą fabułę questy może dokończę w premium adventure chociaż czytając ile problemów sprawia questy w dico clubie trochę mi się odechciewa  :P Słaby jestem w tą minigierkę  :/

Odnośnik do komentarza

 

Kes ile masz godzin na liczniku, u mnie wskoczyło wczoraj 79h a nie zacząłem nawet kabaretu. :pawel:

 

Jestem w połowie 9 chaptera zrobione 72 questy i 56% gry na zeagrku 66h.

Teraz lecę całą fabułę questy może dokończę w premium adventure chociaż czytając ile problemów sprawia questy w dico clubie trochę mi się odechciewa  :P Słaby jestem w tą minigierkę  :/

W premium nie przechodzą questy ze story więc będziesz musiał zaliczać wszystkie od początku.
Odnośnik do komentarza

 

 

Kes ile masz godzin na liczniku, u mnie wskoczyło wczoraj 79h a nie zacząłem nawet kabaretu. :pawel:

Jestem w połowie 9 chaptera zrobione 72 questy i 56% gry na zeagrku 66h.

Teraz lecę całą fabułę questy może dokończę w premium adventure chociaż czytając ile problemów sprawia questy w dico clubie trochę mi się odechciewa  :P Słaby jestem w tą minigierkę  :/

W premium nie przechodzą questy ze story więc będziesz musiał zaliczać wszystkie od początku.

 

 

Ja 100% substories dokonczylem na premium zaraz po story.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Kes ile masz godzin na liczniku, u mnie wskoczyło wczoraj 79h a nie zacząłem nawet kabaretu. :pawel:

 

Jestem w połowie 9 chaptera zrobione 72 questy i 56% gry na zeagrku 66h.

Teraz lecę całą fabułę questy może dokończę w premium adventure chociaż czytając ile problemów sprawia questy w dico clubie trochę mi się odechciewa  :P Słaby jestem w tą minigierkę  :/

W premium nie przechodzą questy ze story więc będziesz musiał zaliczać wszystkie od początku.

 

Ja 100% substories dokonczylem na premium zaraz po story.

To albo ja coś źle zapamiętałem albo musieli coś zmienić.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...