Skocz do zawartości

Yakuza: Zero


Gość Kasias

Rekomendowane odpowiedzi

Ja zamówiłem w emag z przesyłką kurierem i płatnością przy odbiorze, w razie jakby ociągali się z wysyłką. Po cichu liczę że uda się wyrwać wcześniej niż w dzień premiery chociażby w me.

Jezuniu jeszcze tylko niespełna 2 tygodnie :fsg: Trzeba pokończyć zaległości zrobić tydzień przerwy na załatwienie wszystkich spraw, odpocząć od konsoli i można bez wyrzutów sumienia włączyć tryb nolife równo z premierą  :fsg:

Odnośnik do komentarza

będzie rimejk jedynki w wakacje, spinoff w feudalnej japonii i cz.6 na razie tylko japan

 

podoba mi się ten system walki, jarango

Chwila chwila spinoff to Y Ishin tak? Na zachodzie ma wyjść KIWAMI które jest remasterem/rimejkiem pierwszej części.

 

Blant ja brałem w CDP.pl wysyłka podobno 23 stycznia czyli na premierę powinno być

 

Dobra teraz doczytałem że Ishin i Y6 tylko w jap na tą chwilę, sry :facepalmz: Y6 w przyszłym roku pewnie w podobnym terminie jak Y0 w tym roku

Edytowane przez Figuś
Odnośnik do komentarza

Gram od Yakuzy 3 niestrudzenie. Wszystkie części jakie do tej pory wyszły po angielsku ukończyłem, spinoffy Kenzan i Ishin również. Najwięcej czasu spędziłem z 4 i 5. Zostały do ogrania Y0, Y6, YKiwami i spinoffy na PSP. W tym roku postaram się odhaczyc wszystko z wyjątkiem Y6 oczywiście. :) Najlepsza seria ever.

Edytowane przez ireniqs
Odnośnik do komentarza

 

No też kupiłem, mam nadzieję że mnie wciągnie i zostane psychofanem kolejnej serii. :cool::czesc:

Jak cie nie wciagnie to znam takiego jednego psychofana serii ktory postanowi zepsuc ci smak zycia :cool::lapka:

8a4d62a705f8b33a1e86789bce04382d.jpg

Nani!? Pawcio preorder zlozyl? Souka to jak zacznie hejtowac to oy!! Omae!! Nie male palce tylko mu kciuki poobcinac da yo!!!!!

Odnośnik do komentarza

Zabrzmi to (pipi)owo przy takim mesjaszu, ale grafika mnie w oczy kole :< Gralem kiedys w pierwsza Yakuze i pamietam, ze o ile historia i walki byly fajne, tak pozniej doszlo zbieranie jakis kluczykow do szafek, granie w bejsbol w salach gimnastycznych i spiewanie karaoke. Rozumiem, ze te wszystkie elementy tez sa tu obowiazkowo?

 

Jak wypada zarzadzanie klubem? Jest odpowiednio rozbudowane czy bardzo uproszczone?

 

Obejrzalem ze dwa trailery. Niesamowicie oddaja klimat Japonii. Mieszkalem przy Kabukicho i potwierdzam, ze wyglada podobnie ;)

Odnośnik do komentarza

Zabrzmi to c(pipi) przy takim mesjaszu, ale grafika mnie w oczy kole :< Gralem kiedys w pierwsza Yakuze i pamietam, ze o ile historia i walki byly fajne, tak pozniej doszlo zbieranie jakis kluczykow do szafek, granie w bejsbol w salach gimnastycznych i spiewanie karaoke. Rozumiem, ze te wszystkie elementy tez sa tu obowiazkowo?

 

Jak wypada zarzadzanie klubem? Jest odpowiednio rozbudowane czy bardzo uproszczone?

 

Obejrzalem ze dwa trailery. Niesamowicie oddaja klimat Japonii. Mieszkalem przy Kabukicho i potwierdzam, ze wyglada podobnie ;)

 

Ale uwaga bo są drobne spoilery

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Jak wypada zarzadzanie klubem? Jest odpowiednio rozbudowane czy bardzo uproszczone?

Przejmując klub rekrutujesz hostessy. Te słabe same do Ciebie przyjdą, te najlepsze musisz "zdobyć" wykonując questy polegające w głównej mierze na obdarowywaniu panien konkretnymi prezentami (biżuteria, zapachy itd). Później każdą pannę możesz customizować zmieniając jej atrybuty poprzez kupowanie jej ubrań czy zmienianie fryzur. Sama rozgrywka wygląda w następujący sposób. Wybierasz skład hostess, które będą obsługiwały klientów danego wieczora a następnie akcja przenosi Cię do klubu, gdzie masz kilka kanap, na które zasiadają klienci. Klienci oczekują specyficznych zachowań okreslonych w statystykach panien, niektórzy żądają konkretnych dziewczyn do towarzystwa więc skład powinien być jak najbardziej urozmaicony. Potem zaczyna się dojenie klientów. Mężczyźni mogą być niezadowoleni ze swoich towarzyszek, wtedy możesz je podmieniać. Ci zadowoleni rzucają kasą na lewo i prawo. Kiedy naładuje się specjalny pasek szczęscia w klubie, wtedy aktywujesz supera (taki tryb lol) i 80% klienteli staje się jeszcze bardziej weselsza cow iąże się z szybszym wydawaniem kasy. Czasem dziewczyny by utrzymać klientów dają CI do zrozumienia gestami żeby np przyniesć szampana, jakis posiłek. Nie wiem czy są tam jakies podpisy ja się tych gestów nauczyłem na pamięć i dobierałem wszystkie akcje po japońsku :D . Dziewczyny po 2-3 wieczorach się męczą więc ważne jest żeby dać im potem chwilę wytchnienia i utrzymywać rotację w zespole. Panny zyskują EXpa stając się coraz to bardziej produktywne ;) .Tak zarabiasz kasę Majimą. Do tego dochodzi do pojedynków z szefami innych klubów. Kto zarobi więcej jednego wieczora ten wygrywa. Kiedy wygrasz idziesz do klubu przeciwnika i częstujesz go ostrym w(pipi)em po czym przejmujesz jego przybytek :D Im lepszy klub tym więcej pieniędzy można tam zarobić ale klientela jest też bardziej wymagająca.

 

l33t - Yakuzy polegają na bieganiu po dzielni i częstowaniu wpierdolem na lewo i prawo. Poważnie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...