Skocz do zawartości

Yakuza: Zero


Gość Kasias

Rekomendowane odpowiedzi

Zetta mówisz o SIDEstories takich jak w y5 czy o zwykłych SUBstories? Te drugie w poprzednich yakuzach akurat dupy nie urywały, w y0 są ciekawsze? Są elegancko oznaczone na mapie jak w y5?

Substories zawsze nie byly zle,a w Y0 sa ciekawsze i ladnie oznaczone na mapie co wiecej mozna je robic w dowolnym momencie nawet na premium adventure czyli po endingu.

Niektore z nich by zrobic potrzeba okolo ponad 10h. Do tych najdluzszych naleza zarzadzanie hostess clubem i nieruchomosciami ktore mozna teraz kupowac. Mozna doslownie wykupic cale Kamurocho by bylo nasze, a robisz to tak, ze podchodzisz pod nieruchomosc co chcesz kupic z walicha pieniedzy otwierasz i dresz ryja ze to twoje XD

cfa65207a318dec0459113ed7c0caee8.jpg

Glownym elementem gry jak to przystalo na lata 80te sa pieniadze i ich robienie co sprawia duza satysfakcje, pozniej jak jestes juz kingpinem to mozesz doslownie w pysk kasa przeciwnikom rzucac, a oni beda zbierac zapominajac o walce.

I na koniec warto dodac, ze Yakuza to 1:1 Japonszczyzna wszystko w grze jest 100% kopia codziennego zycia poczawszy od taksowki, az po maszyne do robienia takoyakow wszystko wyglada tak jak to widze w codziennym zyciu. Detale masakruja bez przylatywania do samego Tokio mozna wiele zobaczyc i sie mozna wiele dowiedziec o samej Japonii i jej kulturze.

Gra takze dobitnie pokazuje ta nocna zla strone Japonczykow o ktorej sie stara nie mowic przez co kazda z czesci jest malym skandalem w Japonii.

Przez to jak Sega postrzega to jako "dobro kulturowe" w Japonskiej wersji nie moge robic zdjec i filmikow sa calkowicie zablokowane na share. Nawet jak dostawalem trofka to mi zdjecia do niego nie robilo. Mowilo sie o tym ze to przez "kulture" i spoilery by nie wyciekly.

Mam tylko nadzieje ze nic Wam nie wytna na co sie nie zanosi.

  • Plusik 6
Odnośnik do komentarza

Dokladnie i je.b.ac Kojime i Tabate, prawdziwym krolem i mesjaszem Japonskiego gameingu jest Toshihiro Nagoshi ktory nie kreuje sie na youtubowa dzifke i niewiadomo kogo na zachodnich branzowych imprezach, co wiecej ma na nie wy.(pipi).ane swietujac sukces kazdej czesci na swoj typowowo Japonski sposob.

qo6fb4.gif

Odnośnik do komentarza

 

Też się cieszę, ale chyba nie zdążę z ograniem Y4 i Y5 do tego jeszcze zaglądanie Trico pod ogon :/ mimo wszystko biere na premierę

 

Szanuje :hi:

 

Ale zacznij moze od 0, w koncu to prequel :cool:

 

Najpierw Yakuza 0 a 2 tygodnie pozniej Nioh :banderas:

 

PEkyCSk.gif

 

Zacząłem od Y3 teraz jestem gdzieś w połowie Y4 nie mam zamiaru sobie mieszać, kończę Y4 i biorę się za piątkę a w lutym poleci Y0, ku.rwa takie zaległości mi się zrobiły że chyba jakieś dłuższe L4 by się przydało

Odnośnik do komentarza

Day One jak nic :lapka:

Stracilem juz wszelka nadzieje, ze kiedykolwiek bede mial taka mozliwosc, wiec banan na gebie sam sie wygina.

Ornit ja myslalem, ze ten klimat feudalnej japonii z ishin jest nie do przebicia, ale milo slyszec, ze wydali jeszcze cos bardziejprzebijajacego klimat :D i ja bede to mial i ogrywal. Na ta chwile byc moze najbardziej wyczekiwana przeze mnie premiera 2017

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Ja biorę Yakuzę i Niera w pierwszej kolejności. Później Nioh i Torment, Gravity Rush 2 i Persona 5. Wspominałem że w styczniu jest jeszcze goty w postaci Danganronpy 3? Nie? :obama: No nie wiem co tak słabo. :yao:

Edytowane przez ireniqs
Odnośnik do komentarza

Daj spokoj, pierwszy kwartal 2017 jest chorym po(pipi)em, Nioh i Yakuza ida na pierwszy ogien, bo to sztosiwa nieziemskie dla mnie, na drugi ogien pojdzie pewnie Nier i GR2, a Persona w kwietniu wiec spokojnie powinienem sie uwinac na premiere. Dobrze ze nie interesuje mnie ta gierka o babce jaskiniowcu bo juz w ogole nie wiedzialbym co do czytnika wlozyc.

Odnośnik do komentarza

Ano tak z Niohem to pewnie też długo nie wytrzymam. Kupię na fali hajpu a później będę płakał bo nie będę miał czasu żeby to wszystko ograć.

 

W każdym razie ja na Yakuzę składam zamówienie na dniach. :fsg:

 

Edit: babce jaskiniowcu? wat?

Edytowane przez ireniqs
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...