Skocz do zawartości

Yakuza: Zero


Gość Kasias

Rekomendowane odpowiedzi

Daj spokoj, pierwszy kwartal 2017 jest chorym po(pipi)em, Nioh i Yakuza ida na pierwszy ogien, bo to sztosiwa nieziemskie dla mnie, na drugi ogien pojdzie pewnie Nier i GR2, a Persona w kwietniu wiec spokojnie powinienem sie uwinac na premiere. Dobrze ze nie interesuje mnie ta gierka o babce jaskiniowcu bo juz w ogole nie wiedzialbym co do czytnika wlozyc.

Weź mi nawet nie mów, Nier jest sztywniutki jak jasna cholera, Nioh to samo, Yakuza też, na GR czekam, bo jedynkę lubię. U mnie jednak dochodzi jeszcze Horizon ( i to pewnie day-1).

 

A jeszcze ograłoby się REVII, Prey pewnie wyląduje w maju, Persona w kwietniu, Torment na PC, też się sam nie przejdzie :x

Odnośnik do komentarza

Daj spokoj, pierwszy kwartal 2017 jest chorym po(pipi)em, Nioh i Yakuza ida na pierwszy ogien, bo to sztosiwa nieziemskie dla mnie, na drugi ogien pojdzie pewnie Nier i GR2, a Persona w kwietniu wiec spokojnie powinienem sie uwinac na premiere. Dobrze ze nie interesuje mnie ta gierka o babce jaskiniowcu bo juz w ogole nie wiedzialbym co do czytnika wlozyc.

 

no u mnie priorytety to nioh, nier, persona, yakuza, horizon doładnie w tej kolejności. yakuzę ratuje fakt wyjścia wczesniej, bo czuje że w marcu będzie bieda ;/ gr2 życzę dobrze ale raczej nie moja bajka 

ja prdl jeszcze torment po drodze xd

Odnośnik do komentarza

Embargo na japońskie gierki na szczescie w Polshy nie istnieje to moze dam rade wlaczyc jajuze przed bonanza :banderas:

 

Mi udało się kupić tlg w media expert dzień przed premierą, a to gra wydawana przez sony. W moim mieście poza sieciówkami nie ma sklepów z grami więc liczę że chociaż 1-2 dni wcześniej uda się kupić.

 

Daj spokoj, pierwszy kwartal 2017 jest chorym po(pipi)em, Nioh i Yakuza ida na pierwszy ogien, bo to sztosiwa nieziemskie dla mnie, na drugi ogien pojdzie pewnie Nier i GR2, a Persona w kwietniu wiec spokojnie powinienem sie uwinac na premiere. Dobrze ze nie interesuje mnie ta gierka o babce jaskiniowcu bo juz w ogole nie wiedzialbym co do czytnika wlozyc.

 

U mnie pewniakami są yakuzy i persona w między czasie pewnie Nioh i Gr2, a w pierwszym kwartale wychodzi jeszcze kolekcja zero escape i danganronpa reload które też chcę ograć :x

Odnośnik do komentarza

Gif ktory idelanie podsumowuje pierwszy kwartal 2017:

 

c9Ups.gif

Normalnie jak za ery Szaraka.

Yakuza 0 - dobrze ze juz ogralem a dla Was to bedzie wczesne GOTY 2017.

Nier Automata - demko obadane sztos ze ja yebie.

Ni-Oh - masakryczne 2 demka ograne normalnie poezja w ruchu.

Persona 5 na dobitke.

Coz za nowy rok!!

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Jesli ktos z was planuje rozpoczac przygode z seria na Yakuzie 0 [jest to prequel, wiec jest to jak najbardziej wskazane, jeszcze jak] to polecam usiasc wygodnie, chwycic chipsy i obejrzec sobie to:

 

 

Nie ma spoilerow fabularnych, jedynie jakis tam montaz scenek wyjetych z kontekstu, calosc przybliza serie od 1-5, bez spoilowania jej gdyby ktos mial ochote kiedys jednak siegnac po starsze czesci.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Tylko, że...Nie każda postać dożywa do szóstki ;)

 

 

Niemniej jednak czeka was GOTY tego roku :P  (w temacie o 6tce napisałem już o GOTY 2018 ehehe). To piękna gra z mnóstwem dodatkowych atrakcji więc będzie co robić na bardzo długi czas a jak ktos jeszcze lubi sobie pograć w japońskie klocki i żetoniki to już w ogóle wsiąknie na całego. Do tego dochodzi cała masa combosów i rozkminiania bogatego systemu walki, którego podwaliny leżą gdzies pomiędzy Virtua Fighter a Spikeout!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...