Skocz do zawartości

Eliminacje do Euro 2016 Francja


schabek

Rekomendowane odpowiedzi

(pipi)enie, ze gramy z Niemiaszkami to nie znaczy, ze od razu musimy przegrać. To nie ta sama druzyna co te 2-4 lata temu. Samo to jak się męczyli w eliminacjach z takimi potęgami jak Irlandia, Szkocja i Polska wiele mówi. Zresztą na Euro każdy wynik jest możliwy, możemy grupę przejść jak burza i równie dobrze skończyć turniej z jednym punktem. Nie moge sie doczekać :obama:

Odnośnik do komentarza

zobaczymy jak za pol roku beda wygladaly kadry. wiadomo ze przy kontuzji 2-3 graczy niemcom nie dzieje sie krzywda ale u nas jak wypadnie nawet taki jeden lewy czy krychowiak to jest gnoj.

 

ogolnie to losowanie bylo niezle nie tylko ze wzgledu na grupe. przy wyjsciu z 2 miejsca (a jezeli kopacze w koncu nie dadza dupy tak jak zawsze to na 2 miejsce jestesmy po prostu skazani) trafiamy na druga druzyne z grupy A (francja, rumunia, albania, szwajcaria). slabo?

 

tak wiem ze to wybieganie w przyszlosc, wrozenie i gdybanie ale co z tego. to moze byc pierwszy turniej za mojego zycia na ktory nie pojedziemy w roli turystow. tez mysle ze brak awansu z tej grupy to bedzie wieksza beka niz w 2012 xd tam co prawda grupa byla jeszcze latwiejsza ale i my mielismy duzo slabsza repre.

Odnośnik do komentarza

Miasta w jakich będą grali Polacy to wręcz ideał jak dla mnie. Przed losowaniem chciałem Marsylię i Niceę jako mus, a Parc de Princes to już klasyka i wielka przyjemność tam zagrać i być na trybunach. Turystycznie jest kapitalnie jeśli ktoś to połączy z wakacjami (gorzej z logistyką) Nicea->Paryż->Marsylia, ale nie ma co narzekać bo chyba lepiej trafić nie można było. Patrząc na drabinkę to awansując do kolejnej fazy powinniśmy trafić na Szwajcarię, ale to tylko przypuszczenie bo kto wie czy nie będzie meczu Irlandia Płn.-Albania :sorcerer: . Nikogo nie można skreślać, a niespodzianki muszą być, jak to na dużych turniejach.

 

Mundial we Francji 98' to mój ideał jeśli chodzi o piłkarskie Mistrzostwa Świata, czy Europy. W ostatnich latach jakoś ten klimat wielkich turniejów jest inny, nie ma tej magii co kiedyś. Może France 16' to będzie tym co obudzi to uczucie, które jakoś wygasło przez ostatnie lata, głównie przez media, które tak zmieniły futbol i jego postrzeganie.

 

 

Na ME czy MŚ gdy nie grają Polacy, zawsze trzymałem kciuki za Francję (myślę, że każdy ma taką  drużynę oprócz naszej, której kibicuje w turnieju). 

 

Kto czarnym koniem? Stawiam na Chorwację ze świetną generacją piłkarzy, którzy będą w najlepszym piłkarsko wieku podczas turnieju, no i na francuskiej ziemi im dobrze idzie (3 miejsce na MŚ 1998). Myślę, że zaprocentuje u nich również doświadczenie z mundialu w Brazylii. 

Odnośnik do komentarza

W ostatnich latach jakoś ten klimat wielkich turniejów jest inny, nie ma tej magii co kiedyś. 

 

Niech dalej powiększają liczbę uczestników, dają po 6 meczów dziennie, niech najlepiej wszystkie drużyny z grup awansują dalej, niech w dalszym ciągu bronią się rękami i nogami przed wprowadzeniem video weryfikacji, co owocuje kilkoma wypaczeniami wyników na każdej imprezie, to wtedy na bank będzie lepiej. Już podobno łby z FIFA kombinują żeby poszerzyć MŚ do 40 drużyn.

Odnośnik do komentarza

Tokar dobrze gada , polać mu !

Kiedyś mecze oglądało sie w środę i słuchało w radiu relacji z polskiej ligi w sobotnie wieczory . Człowiek na to czekał i pragną jak ryba wody . Nie , to ze było fajnie i bym tęsknił za tymi czasami ....ale dziś trudno znaleść dzień bez transmisji w tv , wszystko "kawa na ławę " . Mecze w tv stały sie prawie codziennością , serialem..... Mowię , to jest cudowne dla fana piłki nożnej , ale to wszystko jakoś straciło ten "prestiż" .

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...