Skocz do zawartości

Eliminacje do Euro 2016 Francja


schabek

Rekomendowane odpowiedzi

super, nie spodziewałem się, że dożyję czasów, kiedy Polska będzie miała najlepszego napastnika świata w danej chwili i to długiej chwili. Lewandowski to nadpiłkarz, szkoda tylko, że Grosicki to podpiłkarz, ale koniec końców niezły mecz i zasłużone zwycięstwo. Krychowiak coraz lepszy, Glik klasa, Błaszczykowski też wie po co na boisko wchodzi. Tak zdeterminowanego i uważnego Piszczka dawno nie widziałem, Wawrzyniak poprawnie, Mączyński coraz lepiej, Fabiański świetne wyjścia do piłki no i w końcu dostał akcje na wybronienie wyniku i zdał ten egzamin. Reszta też fajnie próbuje udawać, że jest na poziomie reszty, jak ustrzeżemy się fragmentów głupkowatej gry ze stratami i staniem na boisku na sztywno, to mamy szansę być zespołem który w meczu z każdym rywalem będzie się prezentował godnie. Jedziemy na Euro, oby 3-4 piłkarzy jeszcze do tego czasu doskoczyło do tej kadry, niech młodzi idą do Anki po dietę i zapier***ą do zarzygania

Odnośnik do komentarza

Myslalem, ze zejde na zawal przez sedziego. Co on tam sedziowal to ja nie wiem. Chlopcy natomiast starali sie jak mogli. Widzialem pilke w siatce z piedziesiat razy, nawet kiedy przejmowali pilke we wlasnym polu karnym wrzeszczalem do brata, ze to teraz jest ten moment. Wierzylem calym soba, ze ten mecz wygraja, a ja przeciez nie moge ogladac pilki reprezentacyjnej. Zawsze mam nerwy naciagniete do granic mozliwosci i pekam, wychodze z pokoju, robie drinka na uspokojenie, po chwili pytam osobe przy tv czy cos sie zmienilo...

 

Dobrze chlopcy zagrali. Powinno byc z 4-1.

Odnośnik do komentarza

Coś niesamowitego, w końcu to jest drużyna! Odkąd pamiętam, poza Mundialem w Korei kiedy byłem głupim gnojkiem, Reprę traktowałem jako zbieraninę nieudaczników, chlejusów, bandę półamatorów, kopiących się po czole. Wywoływali u mnie niewiele emocji prócz irytacji nieudolnością i brakiem zaangażowania. W końcu, po tylu latach, poczułem dumę w jedynym sporcie drużynowym (poza ręczną), który szanuję, do naszej kadry. Coś niesamowitego, świetne spotkania z Brytolami, dają nam w pełni zasłużony awans! W końcu to jest drużyna, z liderami w każdej formacji- Bramka jest świetnie obsadzona, Glik w obronie jest z tytanu, Krychowiak jest mega wybiegany, ambitny, waleczny, a w najlepszej lidze świata nauczyli go dodatkowo świetnie czytać grę, poruszać się w formacji, a na dodatek wyszkolili go technicznie. Natomiast atak... Lewy, jesteś (pipi)a bogiem. Zawsze uważałem, że opluwanie go przez Polaczków (pozdro Ficuś), wiecznych malkontentów, jest wybitnie słabe. Nie miał z kim grać w kadrze, ale ta w końcu zaczęła funkcjonować. Coś pięknego, coś niesamowitego, mamy (pipi)a drużynę! Polecam kanał Łączy nas piłka na YT, widać jaka atmosfera panuje na zgrupowaniach, widać, że to są fajne chłopaki. 

Powiem tak- można mecz przegrać, można przegrać każdy mecz w grupie- ale jeśli się w każdym walczy, zostawia pot i łzy na boisku- ja to będę szanował i nie dam złego słowa powiedzieć na takich zawodników. Dlatego też Lewy>>>>>>cristiano pisda. 

 

teraz masz lewego, glika i krychowiaka + bandę nieudaczników

  • Plusik 1
  • Minusik 4
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...