Skocz do zawartości

Eliminacje do Euro 2016 Francja


schabek

Rekomendowane odpowiedzi

Oho Grosik chyba zapodawał nute

 

https://www.youtube.com/watch?v=J-AvmyjnZeo

 

Grosik miał też fajne statsy w tych eliminacjach 16 celnych i 15 niecelnych strzałów. Ale gdyby nie jego fatalne dosrodkowania nie byloby gola ze Szkocja :potter:

Edytowane przez Bartg
Odnośnik do komentarza

Trzeba przyznać że awans wywalczony zasłużenie po dobrej grze w całych eliminacjach . Najważniejsze że mamy piłkarzy regularnie występujących w niezłych klubach europejskich : Fabiański , Glik , Piszczek , Krychowiak , Błaszczykowski , Milik i oczywiście Lewandowski . W meczach ze Szkocją i Irlandią najbardziej zaskoczony byłem dobrą postawą Mączyńskiego a nie moge patrzeć co na boisku wyczyniają Grosicki i Rybus :)

 

Kiedy losowanie grup i jak koszyki będą wyglądały ? Ranking będzie decydował ?

Odnośnik do komentarza

MVP meczu dla Piszczka. Co czyscil to jego.

 

Spusty nad lewandowskim do przewidzenia, w koncu strzelil gola glowa, normalnie szok, ktory napastnik tak robi, no nie wiem ale na pewno lewy >>>>> ronadlo. A sprobuj napisac cos zlego to przyleci Figaro, szpec od pilki "chlopaki czy remis moze byc w tym meczu?" i pierwszy da minusa. Blazej poplynal, ale spoko, ja tez mialem 20 lat i sie cieszylem jak jechalismy na mistrzostwa. Podejrzewam, ze takie laurki jaka popelnil lataly wtedy po forach, a co bylo potem? Kto nie przezyl osobiscie niech sobie poczyta w wikipedii.

 

Podobalo mi sie jak ktos napisal, ze ta druzyna bedzie tyle warta ile w drugim meczu z niemcami, czyli lipa. Dla mnie to w tym momencie jest tyle warta ile jej wystep we Francji, bo tam juz nie bedzie chlopcow do bicia a turniej grany bedzie na 24 druzyny. Jesli wyjda z grupy to zmyja w moich oczach te wszystkie porazki a zwlaszcza zajecie ostatniego miejsca, na wlasnym turnieju w grupie smiechu. Zobaczymy, poki co niech bialo-czerwony wasaty festyn trwa. Ja przygladam sie jednak z boku.

  • Plusik 3
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja sie awansow polakow juz w zyciu naogladalem i dla mnie jest to absolutne minimum, norma ktora powinna byc regula a nie swietem. Dlatego dla mnie, odwrotnie niz dla wiekszosci, nie jest to ta sama kategoria co zdobycie mistrzostwa swiata. A tak moglby pomyslec ktos kto nie interesuje sie pilka a zobaczyl "ceremonie" zamkniecia wczorajszego meczu i tony konfetti. Jak ktos sie cieszy to fajnie, moze dla niego to pierwszy taki awans ktorego jest swiadkiem, ale ja juz nie chce sluchac o wembley, mokrej murawie, smutnym meczu z niemcami, tomaszweskim, bonku i gorskim. Chce nowej historii a ta zacznie sie dla mnie dopiero w cwiercfinalach we Francji a nie jakims tam awansiku, ktory powinien byc rozstrzygniety dwa mecze temu a nie konczony na zyletach jak wczoraj.

Odnośnik do komentarza

Jean Claude Paz Danne...

 

... o żesz w ch.uj, skisłem do reszty.

 

Mnie bardziej niż awans, napawa postawa zawodnikòw na boisku, nie są już chłopcami do bicia, którzy boją się pressingu, tylko też się napier.dalają. High kick Pazdana w polu karnym to oczywiście bezmyślność, ale też przykład na to, że teraz od Polaka można dostać butem w ryj na boisku jak od Anglika.

 

Bramka Lewego z bani to kunszt napastnika. Jak ktoś mówi, że to nic to spróbujcie przysadzić z bani z takiej odległości, z taką precyzją i siłą.

Odnośnik do komentarza

 

Coś niesamowitego, w końcu to jest drużyna! Odkąd pamiętam, poza Mundialem w Korei kiedy byłem głupim gnojkiem, Reprę traktowałem jako zbieraninę nieudaczników, chlejusów, bandę półamatorów, kopiących się po czole. Wywoływali u mnie niewiele emocji prócz irytacji nieudolnością i brakiem zaangażowania. W końcu, po tylu latach, poczułem dumę w jedynym sporcie drużynowym (poza ręczną), który szanuję, do naszej kadry. Coś niesamowitego, świetne spotkania z Brytolami, dają nam w pełni zasłużony awans! W końcu to jest drużyna, z liderami w każdej formacji- Bramka jest świetnie obsadzona, Glik w obronie jest z tytanu, Krychowiak jest mega wybiegany, ambitny, waleczny, a w najlepszej lidze świata nauczyli go dodatkowo świetnie czytać grę, poruszać się w formacji, a na dodatek wyszkolili go technicznie. Natomiast atak... Lewy, jesteś (pipi)a bogiem. Zawsze uważałem, że opluwanie go przez Polaczków (pozdro Ficuś), wiecznych malkontentów, jest wybitnie słabe. Nie miał z kim grać w kadrze, ale ta w końcu zaczęła funkcjonować. Coś pięknego, coś niesamowitego, mamy (pipi)a drużynę! Polecam kanał Łączy nas piłka na YT, widać jaka atmosfera panuje na zgrupowaniach, widać, że to są fajne chłopaki. 

Powiem tak- można mecz przegrać, można przegrać każdy mecz w grupie- ale jeśli się w każdym walczy, zostawia pot i łzy na boisku- ja to będę szanował i nie dam złego słowa powiedzieć na takich zawodników. Dlatego też Lewy>>>>>>cristiano pisda. 

 

teraz masz lewego, glika i krychowiaka + bandę nieudaczników

 

 

Przestań. Nawet Rybus na lewej obronie, mimo iż nie jest świetny, to gra poprawnie, ambitnie, a dodatkowo daje dużo w ofensywie. Pazdan i Glik tworzą fajną parę środkowych obrońców, przy takim gościu jak Kamil, nawet Pirania się ogra i będzie w miarę pewnym punktem defensywy, przynajmniej taką mam nadzieję. Piszczek grał bardzo dobrze, w formie to jeden z 5 najlepszych prawych obrońców na świecie. Mączyński zagrał bardzo dobre spotkanie, Linetty, mimo widocznej tremy, pod nieudacznika na pewno nie podpada, Grosik to przygłup i jeździec bez głowy, ale stać go na jakieś nieszablonowe zagranie no i ma gaz. Naprawdę, nie mamy się czego wstydzić. Trzon kadry, o którym wspomniałem, to europejski TOP, natomiast reszta zawodników to albo aspirujący do tego miana albo solidni rzemieślnicy. Super, bo ja tego oczekuję od drużyny- jeżdżenia na (pipi)e w każdym meczu. 

MVP meczu dla Piszczka. Co czyscil to jego.

 

Spusty nad lewandowskim do przewidzenia, w koncu strzelil gola glowa, normalnie szok, ktory napastnik tak robi, no nie wiem ale na pewno lewy >>>>> ronadlo. A sprobuj napisac cos zlego to przyleci Figaro, szpec od pilki "chlopaki czy remis moze byc w tym meczu?" i pierwszy da minusa. Blazej poplynal, ale spoko, ja tez mialem 20 lat i sie cieszylem jak jechalismy na mistrzostwa. Podejrzewam, ze takie laurki jaka popelnil lataly wtedy po forach, a co bylo potem? Kto nie przezyl osobiscie niech sobie poczyta w wikipedii.

 

Podobalo mi sie jak ktos napisal, ze ta druzyna bedzie tyle warta ile w drugim meczu z niemcami, czyli lipa. Dla mnie to w tym momencie jest tyle warta ile jej wystep we Francji, bo tam juz nie bedzie chlopcow do bicia a turniej grany bedzie na 24 druzyny. Jesli wyjda z grupy to zmyja w moich oczach te wszystkie porazki a zwlaszcza zajecie ostatniego miejsca, na wlasnym turnieju w grupie smiechu. Zobaczymy, poki co niech bialo-czerwony wasaty festyn trwa. Ja przygladam sie jednak z boku.

Co do oceny Lewandowskiego i całej kadry, o którą się pokusiłem, to nie uważam, bym popłynął. Co ja stwierdziłem? Że Lewy jest najlepszym napastnikiem na świecie? W tym nie ma ani grama przesady, obecnie z nim konkurować może jedynie Benzema no i Kun. Lewandowski może nie ma takiego dryblingu jak Aguero, ale nie ustępuje mu pod względem skuteczności ( w końcu!), nie mówiąc o tym, że zastawia się, gra kombinacyjnie, klepie, o wiele lepiej niż Kun, a od Francuza jest lepszy w każdym elemencie gry, prócz gry kombinacyjnej. Niesamowity napastnik, świetnie grający plecami do bramki, a równocześnie bardzo inteligentny i charyzmatyczny. Cristiano nie ma startu.

 

Ja nie twierdzę i nigdy nie powiem, że jedziemy w charakterze faworyta, że jedziemy po medal. Celem powinno być wyjście z grupy i walka w każdym meczu do końcowego gwizdka. Cieszy mnie jedynie to, że w końcu takie oczekiwania wobec kadry mają jakieś pokrycie w rzeczywistości. 

Odnośnik do komentarza

Dokładnie - już nie ma co jątrzyć z tym karnym, bo sytuacja nie była wcale taka klarowna. Tego typu wygibasy przy linii pola karnego to proszenie się o kłopoty i kropka.

 

Co do eliminacji, Mejm słusznie prawi, młodziki blefują. Jeszcze brakowało "We are the Champions" wczoraj XD. To jest dopiero początek drogi - turniej pokaże wartość tej drużyny. Aczkolwiek potencjał jest.

Edytowane przez stoodio
Odnośnik do komentarza

Ja sie awansow polakow juz w zyciu naogladalem i dla mnie jest to absolutne minimum, norma ktora powinna byc regula a nie swietem. Dlatego dla mnie, odwrotnie niz dla wiekszosci, nie jest to ta sama kategoria co zdobycie mistrzostwa swiata. A tak moglby pomyslec ktos kto nie interesuje sie pilka a zobaczyl "ceremonie" zamkniecia wczorajszego meczu i tony konfetti. Jak ktos sie cieszy to fajnie, moze dla niego to pierwszy taki awans ktorego jest swiadkiem, ale ja juz nie chce sluchac o wembley, mokrej murawie, smutnym meczu z niemcami, tomaszweskim, bonku i gorskim. Chce nowej historii a ta zacznie sie dla mnie dopiero w cwiercfinalach we Francji a nie jakims tam awansiku, ktory powinien byc rozstrzygniety dwa mecze temu a nie konczony na zyletach jak wczoraj.

Serio była jakaś ceremonia z konfetti? Trochę beka, bo to w sumie dopiero awans, co przy obecnych zasadach i jak by nie patrzeć składzie osobowym sensacją nie jest. Lewandowski jest mega gwiazdą piłki nożnej (to żadna przesada, w Niemczech  gadają o nim 2X tyle co w Polsce), Glik ma 83 OVR w PES2016 (czołowy obrońca Serie A, wybrany do najlepszej jedenstki Serie A poprzedniego sezonu), Krychowiak jest jednym z najlepszych na świecie na swojej pozycji (wybrany do najlepszej jedenastki Primera Divison poprzedniego sezonu, sorki, ale czegoś takiego nie pamiętają najstarsi górale), Błaszczykowski jest podstawowym piłkarzem obecnego lidera Serie A, Piszczek ostatnio miał problemy zdrowotne, ale to też piłkarz czołowej Niemieckiej drużyny (chociaż jako jedyny z wiadomej trójki notuje regres względem Euro 2012), Milik podstawowy napastnik Ajaxu, na dobrego bramkarza zawsze możemy liczyć, Olkowski podstawowy zawodnik niezłego Koln, Grosicki może nie jest gwiazdą, ale jednak sporo gra w niezłym Rennes. Kilku zapychaczy z polskiej ligi, ale to standard. Mieliśmy naprawdę średnią grupę, nie licząc Niemców, reszta to co najwyżej walczaki i pewniak do darmowych punktów. Widywałem solidniej grającą reprezentacje Polski, gdzie największą gwiazdą był czołowy snajper polskiej ligi, para stoperów,  ew. Jacek Krzynówek, który spokojnie przez kilka lat stanowił o sile polskiej reprezentacji (z całym szacunkiem dla jego niemałych umiejętności, to szczytem jego kariery była 1/8 Ligii Mistrzów i mistrzostwo Niemiec zdobyte jako prawie nic nie grający rezerwowy). Spokojnie, cieszyć się będę jak wyjdą z grupy, bo tego akurat jeszcze nie widziałem.

Odnośnik do komentarza

 

Ja sie awansow polakow juz w zyciu naogladalem i dla mnie jest to absolutne minimum, norma ktora powinna byc regula a nie swietem. Dlatego dla mnie, odwrotnie niz dla wiekszosci, nie jest to ta sama kategoria co zdobycie mistrzostwa swiata. A tak moglby pomyslec ktos kto nie interesuje sie pilka a zobaczyl "ceremonie" zamkniecia wczorajszego meczu i tony konfetti. Jak ktos sie cieszy to fajnie, moze dla niego to pierwszy taki awans ktorego jest swiadkiem, ale ja juz nie chce sluchac o wembley, mokrej murawie, smutnym meczu z niemcami, tomaszweskim, bonku i gorskim. Chce nowej historii a ta zacznie sie dla mnie dopiero w cwiercfinalach we Francji a nie jakims tam awansiku, ktory powinien byc rozstrzygniety dwa mecze temu a nie konczony na zyletach jak wczoraj.

Serio była jakaś ceremonia z konfetti?

 

Byla taka ceremonia ze az Mila nie nadazal wpier.dalac konfetti.

 

https://www.youtube.com/watch?v=pifzQQePLSc

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...