Skocz do zawartości

Eliminacje do Euro 2016 Francja


schabek

Rekomendowane odpowiedzi

a to nie zostalismy wczoraj mistrzami swiata?

 

czy widywalem solidniej grajaca kadre? hmmm na pewno mozna prowadzic dyskusje czy solidniejsza byla kadra engela, ta w pierwszym okresie pracy leo czy teraz nawalki - na tle ostatniego 5lecia i koncertowo s(pipi)ego euro na pewno ta obecna wrecz blyszczy, sa tez pilkarze ktorzy blyszcza w zachodnich klubach, tego wczesniej nie bylo, majac to na uwadze i to jakie druzyny przy rozszerzonym euro zakwalifikowaly sie na turniej awans z grupy powinien byc celem minimum

Odnośnik do komentarza

No chyba nie byl skoro jedyny raz kiedy sie zakwalifikowali do Euro to bylo tam z chyba dwadziesciakilka lat temu bo tego ze weszli jako kraj hostujacy impreze to nie licze. Wiec tak podnietka jest bo stalo sie cos czego nie widzielismy od bardzo dawna proste :dunno:

Odnośnik do komentarza

Jak to mówią do trzech razy sztuka.

 

Jedyne co mnie denerwuje to pompowanie balonika już teraz, ja się wstrzymuje od tego, w listopadzie prawdopodobnie będziemy grać towarzysko z Czechami i Walią i oczekuję walki jak w eliminacjach, gryzienia trawy nie ma odpuszczania i popadania w samozachwyt. Jak sobie teraz będą odpuszczać to nic wielkiego na Euro nie ugrają.

 

Nie ma opie.dalania się.

 

 

;)

Edytowane przez Figuś
Odnośnik do komentarza

MVP meczu dla Piszczka. Co czyscil to jego.

 

Spusty nad lewandowskim do przewidzenia, w koncu strzelil gola glowa, normalnie szok, ktory napastnik tak robi, no nie wiem ale na pewno lewy >>>>> ronadlo. A sprobuj napisac cos zlego to przyleci Figaro, szpec od pilki "chlopaki czy remis moze byc w tym meczu?" i pierwszy da minusa. Blazej poplynal, ale spoko, ja tez mialem 20 lat i sie cieszylem jak jechalismy na mistrzostwa. Podejrzewam, ze takie laurki jaka popelnil lataly wtedy po forach, a co bylo potem? Kto nie przezyl osobiscie niech sobie poczyta w wikipedii.

 

Lewandowski zagrał fenomenalnie nie dlatego, że strzelił bramkę, ale dlatego, że przez 90 minut zapyerdalał po całym boisku. Irlandczycy kompletnie sobie z nim nie radzili, Lewy robił z nimi co chciał. Tu się zastawił, tu się odwrócił, tu wrócił, zabrał piłkę, a później dał się sfaulować. To takie niuansiki, których mogłeś nie zauważyć, spoko, nie każdy zna się na piłce.

 

Dziwię się, że mogłeś napisać tak głupią rzecz.

  • Plusik 7
Odnośnik do komentarza

mnie ostatnio rozwalila statystyka z weszlo, prawie 10lat(2006 rok wygrana na wyjezdzie z belgia po bramce matusiaka) polska kadra czeka na zwyciestwo z kimkolwiek innym niz ogorki na obcej ziemi w meczach o punkty, tak sie zawsze gada, ze wyspiarze (szczegolnie irlandia, szkoci czy walia) to calkowicie inne druzyny u siebie i na wyjezdzie ale polska tez ma ostatnio takie statystyki meczow wyjazdowych z ostatniej dekady:

 

Azerbejdżan – Polska 1:3

Armenia – Polska 1:0

Portugalia – Polska 2:2

Finlandia – Polska 0:0

Serbia – Polska 2:2

Niemcy – Polska 2:0 (euro)

Austria – Polska 1:1 (euro)

Chorwacja – Polska 1:0 (euro)

San Marino – Polska 0:2

Słowacja – Polska 2:1

Irlandia Północna – Polska 3:2

Słowenia – Polska 3:0

Czechy – Polska 2:0

Czarnogóra – Polska 2:2

Mołdawia – Polska 1:1

San Marino – Polska 1:5

Ukraina – Polska 1:0

Anglia – Polska 2:0

Gibraltar – Polska 0:7

Gruzja – Polska 0:4

Irlandia – Polska 1:1

Niemcy – Polska 3:1

Szkocja – Polska 2:2

Odnośnik do komentarza

 

MVP meczu dla Piszczka. Co czyscil to jego.

 

Spusty nad lewandowskim do przewidzenia, w koncu strzelil gola glowa, normalnie szok, ktory napastnik tak robi, no nie wiem ale na pewno lewy >>>>> ronadlo. A sprobuj napisac cos zlego to przyleci Figaro, szpec od pilki "chlopaki czy remis moze byc w tym meczu?" i pierwszy da minusa. Blazej poplynal, ale spoko, ja tez mialem 20 lat i sie cieszylem jak jechalismy na mistrzostwa. Podejrzewam, ze takie laurki jaka popelnil lataly wtedy po forach, a co bylo potem? Kto nie przezyl osobiscie niech sobie poczyta w wikipedii.

Lewandowski zagrał fenomenalnie nie dlatego, że strzelił bramkę, ale dlatego, że przez 90 minut zapyerdalał po całym boisku. Irlandczycy kompletnie sobie z nim nie radzili, Lewy robił z nimi co chciał. Tu się zastawił, tu się odwrócił, tu wrócił, zabrał piłkę, a później dał się sfaulować. To takie niuansiki, których mogłeś nie zauważyć, spoko, nie każdy zna się na piłce.

 

Dziwię się, że mogłeś napisać tak głupią rzecz.

 

No juz juz, nie zes.raj sie z tym Lewandowskim. Te udawanki i rzucanie sie jak panienka na murawe zeby oszukac sedziego tepaka - nizszej klasie musialo imponowac.

 

Pilkarz zagral tak jak na pilkarza przystalo bo biegal po boisku i dawal z siebie wszystko. Na zachodzie - norma, sprobowalby nie. W Polsce? "Bog jezu to nie jest czlowiek, to buk, on biega i sie stara" xD. Teraz widzisz jaki jestes smieszny?

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

do mnie wczoraj lewy bezsprzecznie najlepszy mecz w kadrze jaki pamietam - harowal za 5, prawdziwy kapitan, no i robil irlandczykow jak chcial, przyjmowal, rozgrywal, gdy trzeba bylo zyskac czas to gral pod faul by urwac sekundy, prawdziwy doktor na boisku, jak go czesto hejtowalem(nawet jak zdobyl hat trick z gruzja to wg mnie nic nie gral i milik juz lepiej w tym meczu zagral) to wreszcie w dwoch meczach super zyskal w moich oczach

 

i nie norma a stary wyga - grac z glowa trzeba potrafic(i miec umiejetnosci by to wykonac), a on wczoraj zagral niezwykle inteligetnie, a to malo jaki grajek na swiecie potrafi

Odnośnik do komentarza

To ty się nie zes.raj z tym Lewandowskim.

Wchodzi do tematu wielki ekspert piłkarski Mejm i pisze, żeby nie jarać się Lewym, bo ten, hehe, strzelił tylko bramkę. Ja pyerdolę, ty w ogóle oglądałeś ten mecz? Podaję ci przykłady jego świetnych, oczywiście, że cwaniackich, zagrań, ale nie, to nie pasuje, bo on się kładzie jak panienka )czy coś w tym stylu) xD

 

Nie chcę mi się z tobą pisać, to jest za mocne.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Pilkarz zagral tak jak na pilkarza przystalo bo biegal po boisku i dawal z siebie wszystko. Na zachodzie - norma, sprobowalby nie. 

 

poproszę o wymienienie kilku napastników z pozycją 9 którzy biegają tak jak lewy podobnie cofając się by wspomagać pozycje obrońcy, pomocnika czy skrzydłowego

 

dziękuję

 

no chyba ze tak tylko walisz smuty no to spoko :lapka:

Edytowane przez kermit
Odnośnik do komentarza

 

Pilkarz zagral tak jak na pilkarza przystalo bo biegal po boisku i dawal z siebie wszystko. Na zachodzie - norma, sprobowalby nie. 

 

poproszę o wymienienie kilku napastników z pozycją 9 którzy biegają tak jak lewy podobnie cofając się by wspomagać pozycje obrońcy, pomocnika czy skrzydłowego

 

dziękuję

 

no chyba ze tak tylko walisz smuty no to spoko :lapka:

 

 

Ci najlepsi napastnicy nie musza cofac sie do obrony, pomocy i skrzydel bo te formacje w ich reprezentacjach najwyrazniej nie ssa jajek.

 

Prosze.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...